שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אמיה טגה!!!
07-Sep-2017, 0:32
הודעה: #11
RE: אמיה טגה!!!
(07-Sep-2017 0:14)אלדד כתב:  
(06-Sep-2017 23:59)lironb62 כתב:  מוזר מאוד כי טגה אומר "לא הסוף עליו חלמתי".
הכי טוב זה להמתין להסבר של אייל כי הוא כבר אמר שהוא מכבד חוזים.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

כיבדו גם את החוזה של נילסן, ואם לא היו מגיעים להבנות גם טגה וגם נילסן הם היו נשארים בקבוצה ומקבלים את מלוא השכר עפ"י החוזה
זה שהגיעו להבנות לא אומר שלא מכבדים חוזים, להיפך
מה שלא מובן פה איזה צד רצה בפרידה.
לדעתי אם היו יודעים שטגה לא ממשיך לא היו משאילים את נפתלי, חבל.
נשארנו קצרים בעמדת הקשר האחורי טבעי.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Sep-2017, 0:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Sep-2017 על ידי 0:57 אלדד.)
הודעה: #12
יש מספיק קשרים אחוריים, עלי, אביב, גלזר, אולסק, ואפשר לאלתר גם עם גולדנברג/תירם/הויבך במקרה הכי גרוע
ואין שום חובה לשחק עם 3 קשרים אחוריים/הגנתיים, אפשר להסתדר גם עם 2 בכל סיטואציה
07-Sep-2017, 10:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Sep-2017 על ידי 10:36 עידן444.)
הודעה: #13
אמיה טגה!!!
עוד סיום מכובד ואף מאוד שמשום מה יוצר כל מיני הדים שליליים...

אמייה טגה יכול היה להישאר במכבי נתניה במגוון תפקידים בהם יכל להשפיע ולעשות את מה שעסוק בו בין כה וכה בשנה האחרונה. התפקיד היחיד בו לא יכל להישאר הוא שחקן עם השפעה מקצועית על הדשא כי מה לעשות- שם כבר אין לו מה למכור...
זה הוסבר לו בשיא ההגינות וכיוון שהתעקש על רצונו להמשיך לשחק כדורגל הוא שוחרר לקראת תום מועד ההעברות כדי שלא ישב בחוץ עד ינואר.
הכי הוגן והגון שאני חושב שאפשר לעשות לשחקן אהוב ומוערך.

אם נסכם את דרכו המקצועית של אמיר טגה שלימים חזר לשמו המקורי- אמייה, איך לומר בעדינות, לא ״העיפרון הכי מחודד בקלמר״ בעיני.
טגה דווקא החל כהבטחה שבקבוצת הנוער צדה גם את עיני. היתה לי תחושה שטגה כן יכול להתפתח למשהו שקודמיו- עזרא אליו, כפיר צוקול ואחרים- לא הצליחו. אביב אברהם מאוד מזכיר לי אותו ושמח שאביב עושה רושם של כדורגלן ממוצא אתיופי(סוף סוף) שכן יעשה את קפיצת המדרגה שקודמיו, לפחות במכבי נתניה, כולל טגה- לא הצליחו לעשות.
מהר מאוד עם עליתו של טגה לקבוצה הבוגרת- הבנתי, כמו רבים אחרים(יש כאלה שחולקים עלי) שטגה שחקן בינינו להחריד במקרה הטוב.
אבל טגה, להבדיל מבני העדה הקודמים- צוקול, אליו, וסיהון- קורץ מחומר שונה לגמרי.
אחד שלא נשבר, נחוש מאוד, שחווה קשיים רבים ביניהם האובדן של אחיו, והצליח להתגבר על הכל ולעשות קריירה מכובדת, לרוב בליגת העל.
הוא פרץ לתודעה על סיפורו המרגש עם אותו שער מול צרפת בנבחרת הצעירה של גיא לוי שעשתה הישג מרשים כשהעפילה ליורו הצעירות.
בשנים האחרונות הוכיח שהוא הרבה מעבר לכדורגלן אלא אישיות של ממש שרוצה לעשות צדק חברתי- בכלל ובפרט כלפי בני העדה שלו כאשר הסיפור שהתפרסם יותר מכל הוא הופעתו עם חולצה עם כיתוב בעד מיצוי החקירה בעניינו של יוסף סלמסה והחזרתו של אברהם מנגיסטו שמוחזק בעזה חזרה לישראל- על כיתוב זה גם עמד לועדת משמעת, נקנס, ושילם את הקנס בדרכו שלו...

כדורגלן בינוני, אישיות גדולה!
אין לי ספק שלמכבי נתניה בגלגולה הנוכחי תחת אייל סגל הוא עוד ישוב.
את טגה השחקן, אם להיות הגון, כמעט אף פעם לא רציתי במכבי נתניה.
את טגה האדם אני אשמח מאוד לראות חוזר אלינו!

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 2 users Like עידן444's post:
אלדד (0707-0909-2017201720172017), יגאל יהב (0909-0909-2017201720172017)
07-Sep-2017, 13:44
הודעה: #14
טגה באמת מאמין שהוא יכול להשתלב בליגת העל אחרי שהוא שותף רק 4.5 משחקים במצטבר בלאומית מתוך 37 משחקים, ועוד הביאו 2 שחקנים לליגת העל שאמורים לשחק לפניו ברוטציה????

בבוקר שאחרי ההודעה שלו על עזיבת מכבי נתניה , אמייה טגה עושה סדר בדברים . " לא חשבתי שזה יסתיים כך ," אמר . " היה לי לילה קשה מאוד . אני חושב שרק בארבע לפנות בוקר הצלחתי לעצום את העיניים אחרי אינספור הודעות שקיבלתי מאוהדי מכבי נתניה ומחברים ."

אז מה קרה שם ?
" הגעתי לעונה הזו במטרה לשחק ולהיות שחקן תורם למכבי נתניה . אני אוהב את סלובודן דראפיץ ' ושי ברדה . מדובר בצוות מאמנים אדיר . אנשים נפלאים . לרגע אחד , לאורך כל הקיץ הזה , הם לא אמרו לי שהם לא רוצים אותי או שאני לא בתכניות שלהם . היתה לנו שיחה לפני כחודש ודיברנו על כל הקטע המקצועי . הם שאלו איך אני מרגיש עם זה שאני לא משחק ולא משולב ואמרתי להם שזה בסדר ושאני חי עם זה בשלום ושאני אתאמן חזק ואוכיח להם על הדשא שמגיע לי לשחק . הם אמרו לי בסדר גמור ושהם עומדים מאחוריי ובכך הכל הסתיים

ומה קרה אחרי זה ?
" ביום שישי לפני כשבועיים הוזמנתי לפגישה עם הבעלים אייל סגל . זה היה בתשע בבוקר ואמרתי למזכירת המועדון שיש לי בשעה הזו אימון , אז היא אמרה שזה בסדר ושאייל רוצה שניפגש . בשיחה הזו הופתעתי לשמוע שאייל אומר שסלובו ושי לא מאמינים שאשחק ולא חושבים שיהיה לי מקום בסגל של 22 שחקנים . אמרתי לו שזה לא מה שהם קבעו איתי וזה לא מה שסוכם בינינו , אבל הוא טען שזה מה שנאמר לו ."
יכול להיות שהם באמת אמרו לו את זה אחרי השיחה הראשונה ביניכם ?
" אני לא יודע ואני לא נכנס לזה . אני קורא במקומונים כאן התבטאויות שלהם כלפיי כבר חודשיים ורואה שהם רק מדברים בשבחי מבחינה מקצועית ושאני עוד אתרום למכבי נתניה ולכן הופתעתי מהשיחה עם אייל ."
סגל הציע לך להיות בתפקיד מנטור של שחקנים שעולים לבוגרים והבהיר שהוא לא יפגע לך בשכר .
" זה נכון . זו אמת . אני אומר רק את האמת . אייל אמר לי שאהיה יושב ראש מחלקת נוער , שאהיה מנטור לשחקנים שעולים מהנוער לבוגרים ושאכן לא אפגע בשכר שלי אבל לא יכולתי לקבל את זה ."
למה ?
" כי אני רוצה לישון טוב בלילה . אני רוצה להסתכל על עצמי בראי ולדעת שאני עושה את הדבר הכי נכון . ברגע שאייל אמר לי שהצוות המקצועי כבר לא חושב שיש לי מקום בזמן שסיכמתי איתם אחרת , לא יכולתי להישאר במכבי נתניה . אתה חושב שזה קל לי לעזוב ? מה , אבא שלי איש עשיר שאני יכול להרשות לעצמי לקום וללכת ? אבל לא היתה מבחינתי שום ברירה אחרי השיחה איתו . לקח לי קצת זמן להתארגן ולטפל בעניינים שלי מול עורך הדין ואתמול הוצאתי את ההודעה על העזיבה ."
אתה פגוע ממכבי נתניה ?
" אני אפילו לא רוצה לומר את המשפט הזה . קשה לי להגיד אותו . אני כל כך אוהב את המועדון הזה . הילדים שלי גדלו לתוך המועדון הזה . אני חלק ממכבי נתניה . אני רוצה לעזוב עם כמה שפחות בלגאן וכותרות ."
תמשיך לשחק כדורגל ?
" אני רוצה לבדוק את זה מבחינת משפטית כי אנחנו אחרי סגירת חלון ההעברות . בעקרון אני לא פרשתי ואני רוצה לשחק אבל צריך לראות מה עושים . בינתיים אני הולך לתחום הלימוד . אני אלמד משפטים , כך שהחיים שלי יהיו מלאים מאוד מעכשיו

אייל סגל הבעלים של מכבי נתניה הגיב לדברים של טגה ואמר : " זה נכון שנפגשנו לפני כשלושה שבועות ב 6- עיניים . הצבתי לו מראה ואמרתי לו שעל פי משחקי האימון וגביע הטוטו מקומו לא מובטח ב 18- וזה לא לכבודו . זה נכון , הוא ציין שבתחילת העונה שוחח עם שי ברדה ואמר לשי שהוא משוכנע שהוא יצליח לחזור לקדמת הבמה ושי שמח שאלו פני הדברים ולכן הוא ממשיך להלחם על מקומו . הסברתי לטגה שבליגה הלאומית הוא היה בקצה הספסל והשתדרגנו ב 10 שחקנים כך שהסיכוי שלו נמוך . שי ברדה טען שממש לא כך הוא הגיב , ההפך הוא יותר מהסביר לו שדקות משחק זה יהיה נושא בעייתי העונה ."
" לטגה הוצעו שני תפקידים , החשוב מבין השניים היה להיות המנטור של השחקנים הצעירים שעולים לבוגרים . שכרו בהצעה אמור היה להישאר כשכרו ותנאיו בהסכם
07-Sep-2017, 19:53
הודעה: #15
אייל סגל עשה את העבודה השחורה של סלובו ושי ואמר לו את האמת , עדיף תמיד לדעת את האמת מאשר לשמוע שמסובבים אותך בכחש ...
טגה היה צריך לפרוש כשעלינו לליגת העל ואז היה יוצא גדול משתלב בצוות המקצועי
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
עידן444 (0707-0909-2017201720172017)
07-Sep-2017, 20:04
הודעה: #16
טגה יכול לתת עוד 2-3 עונות טובות בלאומית ולהשתכר יפה מאוד, הוא רץ ומשקיע כמו אחד שעלה מהנוער
07-Sep-2017, 20:16
הודעה: #17
עונה שעברה לא ראיתי את זה ממנו
07-Sep-2017, 20:52
הודעה: #18
אמיה טגה!!!
(07-Sep-2017 13:44)אלדד כתב:  טגה באמת מאמין שהוא יכול להשתלב בליגת העל אחרי שהוא שותף רק 4.5 משחקים במצטבר בלאומית מתוך 37 משחקים, ועוד הביאו 2 שחקנים לליגת העל שאמורים לשחק לפניו ברוטציה????

בבוקר שאחרי ההודעה שלו על עזיבת מכבי נתניה , אמייה טגה עושה סדר בדברים . " לא חשבתי שזה יסתיים כך ," אמר . " היה לי לילה קשה מאוד . אני חושב שרק בארבע לפנות בוקר הצלחתי לעצום את העיניים אחרי אינספור הודעות שקיבלתי מאוהדי מכבי נתניה ומחברים ."

אז מה קרה שם ?
" הגעתי לעונה הזו במטרה לשחק ולהיות שחקן תורם למכבי נתניה . אני אוהב את סלובודן דראפיץ ' ושי ברדה . מדובר בצוות מאמנים אדיר . אנשים נפלאים . לרגע אחד , לאורך כל הקיץ הזה , הם לא אמרו לי שהם לא רוצים אותי או שאני לא בתכניות שלהם . היתה לנו שיחה לפני כחודש ודיברנו על כל הקטע המקצועי . הם שאלו איך אני מרגיש עם זה שאני לא משחק ולא משולב ואמרתי להם שזה בסדר ושאני חי עם זה בשלום ושאני אתאמן חזק ואוכיח להם על הדשא שמגיע לי לשחק . הם אמרו לי בסדר גמור ושהם עומדים מאחוריי ובכך הכל הסתיים

ומה קרה אחרי זה ?
" ביום שישי לפני כשבועיים הוזמנתי לפגישה עם הבעלים אייל סגל . זה היה בתשע בבוקר ואמרתי למזכירת המועדון שיש לי בשעה הזו אימון , אז היא אמרה שזה בסדר ושאייל רוצה שניפגש . בשיחה הזו הופתעתי לשמוע שאייל אומר שסלובו ושי לא מאמינים שאשחק ולא חושבים שיהיה לי מקום בסגל של 22 שחקנים . אמרתי לו שזה לא מה שהם קבעו איתי וזה לא מה שסוכם בינינו , אבל הוא טען שזה מה שנאמר לו ."
יכול להיות שהם באמת אמרו לו את זה אחרי השיחה הראשונה ביניכם ?
" אני לא יודע ואני לא נכנס לזה . אני קורא במקומונים כאן התבטאויות שלהם כלפיי כבר חודשיים ורואה שהם רק מדברים בשבחי מבחינה מקצועית ושאני עוד אתרום למכבי נתניה ולכן הופתעתי מהשיחה עם אייל ."
סגל הציע לך להיות בתפקיד מנטור של שחקנים שעולים לבוגרים והבהיר שהוא לא יפגע לך בשכר .
" זה נכון . זו אמת . אני אומר רק את האמת . אייל אמר לי שאהיה יושב ראש מחלקת נוער , שאהיה מנטור לשחקנים שעולים מהנוער לבוגרים ושאכן לא אפגע בשכר שלי אבל לא יכולתי לקבל את זה ."
למה ?
" כי אני רוצה לישון טוב בלילה . אני רוצה להסתכל על עצמי בראי ולדעת שאני עושה את הדבר הכי נכון . ברגע שאייל אמר לי שהצוות המקצועי כבר לא חושב שיש לי מקום בזמן שסיכמתי איתם אחרת , לא יכולתי להישאר במכבי נתניה . אתה חושב שזה קל לי לעזוב ? מה , אבא שלי איש עשיר שאני יכול להרשות לעצמי לקום וללכת ? אבל לא היתה מבחינתי שום ברירה אחרי השיחה איתו . לקח לי קצת זמן להתארגן ולטפל בעניינים שלי מול עורך הדין ואתמול הוצאתי את ההודעה על העזיבה ."
אתה פגוע ממכבי נתניה ?
" אני אפילו לא רוצה לומר את המשפט הזה . קשה לי להגיד אותו . אני כל כך אוהב את המועדון הזה . הילדים שלי גדלו לתוך המועדון הזה . אני חלק ממכבי נתניה . אני רוצה לעזוב עם כמה שפחות בלגאן וכותרות ."
תמשיך לשחק כדורגל ?
" אני רוצה לבדוק את זה מבחינת משפטית כי אנחנו אחרי סגירת חלון ההעברות . בעקרון אני לא פרשתי ואני רוצה לשחק אבל צריך לראות מה עושים . בינתיים אני הולך לתחום הלימוד . אני אלמד משפטים , כך שהחיים שלי יהיו מלאים מאוד מעכשיו

אייל סגל הבעלים של מכבי נתניה הגיב לדברים של טגה ואמר : " זה נכון שנפגשנו לפני כשלושה שבועות ב 6- עיניים . הצבתי לו מראה ואמרתי לו שעל פי משחקי האימון וגביע הטוטו מקומו לא מובטח ב 18- וזה לא לכבודו . זה נכון , הוא ציין שבתחילת העונה שוחח עם שי ברדה ואמר לשי שהוא משוכנע שהוא יצליח לחזור לקדמת הבמה ושי שמח שאלו פני הדברים ולכן הוא ממשיך להלחם על מקומו . הסברתי לטגה שבליגה הלאומית הוא היה בקצה הספסל והשתדרגנו ב 10 שחקנים כך שהסיכוי שלו נמוך . שי ברדה טען שממש לא כך הוא הגיב , ההפך הוא יותר מהסביר לו שדקות משחק זה יהיה נושא בעייתי העונה ."
" לטגה הוצעו שני תפקידים , החשוב מבין השניים היה להיות המנטור של השחקנים הצעירים שעולים לבוגרים . שכרו בהצעה אמור היה להישאר כשכרו ותנאיו בהסכם

יצא פראייר שלא קיבל את ההצעה של אייל

Sent from my iPhone using Tapatalk
07-Sep-2017, 21:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Sep-2017 על ידי 21:28 אלדד.)
הודעה: #19
טגה לא ידע שלא בונים עליו? בראיון ברדיו הוא מופתע כאילו שרימו שיקרו והונו אותו
טגה הוא השחקן ששיחק הכי מעט בקבוצה חוץ משחקני הנוער , ליתר דיוק שיחק משחק וחצי (וה-2 משחקים היחידים בהם פתח בהרכב) בתחילת העונה וזהו מאז נכנס רק בגרבג' טיים דקות בודדות בכמה משחקים או במשחקים גמורים כמו ה 5-2 , ושיחק בסיום העונה עוד משחק וחצי אחרי שנגמרה העונה ועלינו ליגה
אז אם בליגה לאומית קיבל בתכלס 150 דקות בלבד מתוך 3330 דקות משחק בעונה, כמה יקבל בליגת העל?
ושחקנים ששיחקו פי כמה וכמה מטגה לא בונים עליהם ונפרדים מהם, כמו שינה, פאדול, זדנוב, שושן, דנון, דיין, גזל, לואיסה
08-Sep-2017, 9:04
הודעה: #20
טגה בחור מקסים ,יכול לשחק אולי בליגה א ,לכן תמוה שנשאר בסגל,כנראה מה שלא הבין לבד הראו לו את הדלת ובצדק,אין טעם להחזיק שחקנים שלא יכולים לתרום.
כן יכול לתרום למחלקת הנוער , מאחל לו בהצלחה בהמשך הדרך.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים