שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ליגת העל
13-Sep-2017, 9:14
הודעה: #51
ליגת העל
תלוי אם אתה פסיכיאטר או קרדיולוג ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Sep-2017, 9:22
הודעה: #52
RE: ליגת העל
תאמין לי דוד אין לי מושג מה יש ואין לאייל סגל האמת גם לא מענין אותי שיהיה לו ושיווסף לו כהנה וכהנה על הלב הענק שיש לו , אשמח מאוד אם מכבי נתניה תגרום לו להתעשר כמו כל הטייקונים ביחד אז אדע שהמועדון לא יעלם ....
ראינו את דניאל יאמר שיש לו טיפ טיפה יותר מאייל סגל והתייאש אחרי 4 עונות , קבוצת כדורגל זה בור בלי תחתית

שלפחות האוהדים הבני זונות היו ממלאים את האצטדיון כל משחק בית ובעלי העסק בעיר היו תורמים את שלהם

שמתי לב שיורם ז'ינו אוהד בית"ר מילדות ואוהד גם נתניה מילדות תורם לבית"ר עונה שעברה בוודאות עונה זאת לא יודע
נשאלת השאלה למה עופר רזמוביץ' שהוא מלונאי ומכיר את כל בעלי בתי המלון בנתניה ואת מנהליהן , למה לא יארגן מפגש ? ישכנע אותם לפרסם על החולצות ועל המכנסיים ? כל שבוע בית מלון אחר ....100000 ₪ למשחק כפול 30 משחקים זה מכסה את ההשקעה שאייל שם מהכיס . מה גם שבשבילם זה מוכר על ידי מס הכנסה כהוצאה מוכרת ....
13-Sep-2017, 10:21
הודעה: #53
ליגת העל
כל שבוע בית מלון אחר זה הרבה מכנסיים ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Sep-2017, 10:48
הודעה: #54
RE: ליגת העל
(13-Sep-2017 9:22)זאב רווח כתב:  תאמין לי דוד אין לי מושג מה יש ואין לאייל סגל האמת גם לא מענין אותי שיהיה לו ושיווסף לו כהנה וכהנה על הלב הענק שיש לו , אשמח מאוד אם מכבי נתניה תגרום לו להתעשר כמו כל הטייקונים ביחד אז אדע שהמועדון לא יעלם ....
ראינו את דניאל יאמר שיש לו טיפ טיפה יותר מאייל סגל והתייאש אחרי 4 עונות , קבוצת כדורגל זה בור בלי תחתית

שלפחות האוהדים הבני זונות היו ממלאים את האצטדיון כל משחק בית ובעלי העסק בעיר היו תורמים את שלהם

שמתי לב שיורם ז'ינו אוהד בית"ר מילדות ואוהד גם נתניה מילדות תורם לבית"ר עונה שעברה בוודאות עונה זאת לא יודע
נשאלת השאלה למה עופר רזמוביץ' שהוא מלונאי ומכיר את כל בעלי בתי המלון בנתניה ואת מנהליהן , למה לא יארגן מפגש ? ישכנע אותם לפרסם על החולצות ועל המכנסיים ? כל שבוע בית מלון אחר ....100000 ₪ למשחק כפול 30 משחקים זה מכסה את ההשקעה שאייל שם מהכיס . מה גם שבשבילם זה מוכר על ידי מס הכנסה כהוצאה מוכרת ....
יאמר לו עזב בגלל כסף בכלל.
הוא עזב בגלל שהייתה לו עוד קבוצה במדינה אחרת ובאותו זמן פיפא הכניסה חוק שאי אפשר להיות בעלים של שתי קבוצות במקביל ולכן הוא העדיף לעזוב אותנו ולהישאר במועדון השני

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים