שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"נבחרת החלומות"
29-Aug-2017, 21:51
הודעה: #21
"נבחרת החלומות"
התשובה היא - כן מחויבת לתת לו להתאמן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes טל.מ's post:
אלדד (2929-0808-2017201720172017)
29-Aug-2017, 21:55
הודעה: #22
RE: "נבחרת החלומות"
טל במקרה של בדש לא ברור למה הוחתם על חוזה ארוך טגה זה אחד שאפשר לעשות איתו דברים יפים בתרומה לחדר הלבשה ותרומה לקהילה מובן מאד למה שניהם לא רוצים ללכת ...במקרה של טגה אחרי שעבר פה את גיהנום אוסידון באמת שלא הייתי רוצה לראות אותו נזרק בכל זאת הוא סוג של סמל בעיקר ברמה האישית....
29-Aug-2017, 22:04
הודעה: #23
"נבחרת החלומות"
דוד כי מין הסתם רצו אותו והוא בסוף הקריירה והתעקש על שנתיים, היו צריכים עוד חלוץ להזכירך. וויסמן באותה התקופה היה פצוע, אז התפשרו. בדש לדעתי ישחק מעט השנה, דנון אני לא בטוח שאפילו יתלבש. כן יש כמה מיותרים אבל מה לעשות .

29-Aug-2017, 22:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Aug-2017 על ידי 22:45 עידן444.)
הודעה: #24
"נבחרת החלומות"
לפי שמועה כלשהי הוצעה לבדש הצעה מפתה מליגה נמוכה שהוא שקל אבל אייל סגל ביקש מהמתעניין לרדת מזה.
לא ממש מסתדר לי עם ההיגיון אבל המקור הוא די אמין.

29-Aug-2017, 22:52
הודעה: #25
"נבחרת החלומות"
דנון, בדש, שרם, קוגבניה, ריביירו. חמישה שחקנים כשמתוכם 2 זרים, מתחרים על מקום אחד בהרכב וגם זה עד שיגיע (אם יגיע) חלוץ בכיר. נראה לי מיותר ולא יעיל כלכלית.

The following 1 user Likes אלון's post:
אייל ס (3030-0808-2017201720172017)
29-Aug-2017, 23:21
הודעה: #26
"נבחרת החלומות"
לדעתי רק בדש ושרם מתחרים על המקום הזה . קוגבנייה וריביירו יותר קישור ואגפים. לגבי דנון אני לא חושב שהוא יקבל דק העונה.

29-Aug-2017, 23:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Aug-2017 על ידי 23:54 אופיר34.)
הודעה: #27
(29-Aug-2017 22:52)אלון כתב:  דנון, בדש, שרם, קוגבניה, ריביירו. חמישה שחקנים כשמתוכם 2 זרים, מתחרים על מקום אחד בהרכב וגם זה עד שיגיע (אם יגיע) חלוץ בכיר. נראה לי מיותר ולא יעיל כלכלית.

איך הגעת לזה?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

אם כבר ריביירו וקוגבינה יושבים על אותה משבצת ובגלל שהם זרים זה יכול להעלות שאלות ותהיות.
אני חושב שבסוף תתקבל החלטה לגביהם ולי נראה שלא כולם יסכימו איתה... (חוץ ממני...)

30-Aug-2017, 0:19
הודעה: #28
"נבחרת החלומות"
(29-Aug-2017 23:47)אופיר34 כתב:  
(29-Aug-2017 22:52)אלון כתב:  דנון, בדש, שרם, קוגבניה, ריביירו. חמישה שחקנים כשמתוכם 2 זרים, מתחרים על מקום אחד בהרכב וגם זה עד שיגיע (אם יגיע) חלוץ בכיר. נראה לי מיותר ולא יעיל כלכלית.

איך הגעת לזה?

אם כבר ריביירו וקוגבינה יושבים על אותה משבצת ובגלל שהם זרים זה יכול להעלות שאלות ותהיות.
אני חושב שבסוף תתקבל החלטה לגביהם ולי נראה שלא כולם יסכימו איתה... (חוץ ממני...)

לפי זה שרק אחד מהחמישייה משחק ומחליף אותו אחד אחר מהחמישייה. ואם לא נח לך להסתכל על זה כך, אז בדש, שרם ודנון כשקוגבניה וריביירו זה אותו הדבר וכשאין חלוץ בכיר . תוסיף לזה 3 בלמים זרים כשאחד פצוע עוד מעונה שעברה והשני לא שוחרר בזמן. ותוסיף לכך עוד שחקן שנמצא רק בשביל חדר ההלבשה, תקבל בנייה לא הכי יעילה כלכלית ומקצועית. לפחות לדעתי.

30-Aug-2017, 0:47
הודעה: #29
משחקים שניים קודם כל (בחלוקה די דומה). ועקרונית, בדש ושרם, לעת הנוכחית, לגיטימי ונכון שיהיו בסגל כשני חלוצים טבעיים של הקבוצה. זה נכון, דרך אגב, גם לגבי קוגבינה וריביירו רק שבמקרה שלהם בגלל שמדובר בזרים יש קצת טעם לפגם.

לגבי הבלמים, יש שני בלמים זרים. אחד משחק והשני יחזור אוטוטו. אנחנו במחזור שני להזכירך. לא קרה שום אסון אם וורגוץ נעדר בשני משחקים.
לגבי דודי וגרוס, מאמין שדודי הוחתם בין היתר בגלל החשש מהפציעה של גרוס ,ובינתיים הוא אחד השחקנים הבולטים בקבוצה לטעמי.
ולגבי נילסן, דשנו בנושא. קרה, קורה בהרבה קבוצות ועוד יקרה. בוא נתקדם.

30-Aug-2017, 4:09
הודעה: #30
דודי תירם לדעתי מחזיק בהרכב לפני ווארגוץ' , הוא נלחם 95 דקות , לא מרבה לטעות , ובלם העתיד הקרוב שלנו יחד עם גרוס , נוכל לחסוך עונה הבאה ב 2 זרים .....החתמות מצוינות .

2 מחזורים וכבר רוצים להחליף חצי קבוצה אוהדים בלוף ....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים