שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כן למושאלים
28-Aug-2017, 11:44
הודעה: #21
RE: כן למושאלים
חוזר ואומר שני המגינים השמאליים לא מתאימים לליגה חייבים לחזק את העמדה הזו ואם ישנם שיקולים כספיים אז זה יהיה על חשבון חיזוק חלוץ כי לטעמי בעיית מגן שמאלי אקוטית.

Sent from my A0001 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Aug-2017, 11:58
הודעה: #22
כן למושאלים
מגן שמאלי חובה גם על מחיר השאלה שון גולדברג יכול להפוך את העונה של נתניה לשמחה יותר האגפים שלנו חשופים בצורה מפחידה

Sent from my iPhone using Tapatalk
28-Aug-2017, 12:08
הודעה: #23
(28-Aug-2017 12:01)netanya1973 כתב:  יש לי שאלה איך מתקבלים למחלקת הדוברות של המועדון שמעתי מקבלים כסף טוב והטבות מעניין אותי מאוד וואלה להיות קרובים לצלחת ומה שצריך לעשות זה רק לפזר קומפלימנטים על ההתנהלות ועל "ההחתמות " המפוצצות של המועדון,
זאב רווח לא ידעתי שאתה אוהד מכבי נתניה אחי , מה עזבת את תחום המשחק? כנראה יש פרנסה טובה במחלקת הדוברות של מכבי נתניה
כמה בלופים אתם יכולים למכור תגידו כמה??!!
לא יעזור כלום אנחנו נמשיך לדרוש חיזוק חייבים חלוץ ומגן שמאלי ובלם נוסף לייד טים תפסיקו להחביא את האמת ,
חייבים חיזוק ובשביל חיזוק צריך להוציא כסף וצריך להשקיע כסף !!!!

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
א. לדעתי הרבה דברים בנתניה הם בהתנדבות כך ששכח מהטבות.
ב. ליד טים יש את בראנקו, תן לו לחזור ... עד עכשיו דודי מפתיע גם אותי ויש גם את גרוס כשיחלים.
ג. חלוץ גם המאמנים מחפשים. לגבי מגן שמאלי ועוד חיזוק וכסף ... גם אני הייתי רוצה את אלונה או גולדהאר פה ... מתנהלים לפי הכסף שיש. אם זה לא מספיק לליגה זה כבר נחיה ונראה.
ד. אם היו 8000 מנויים ו10000 צופים כל משחק יכולנו אולי "לדרוש" משהו. מכיון ששנה אחרי שנה מוכח שכח הקניה של אוהדי נתניה הוא שולי לחלוטין אין זכות לדרוש כלום.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Aug-2017, 12:12
הודעה: #24
כן למושאלים
(28-Aug-2017 12:08)טל.מ כתב:  
(28-Aug-2017 12:01)netanya1973 כתב:  יש לי שאלה איך מתקבלים למחלקת הדוברות של המועדון שמעתי מקבלים כסף טוב והטבות מעניין אותי מאוד וואלה להיות קרובים לצלחת ומה שצריך לעשות זה רק לפזר קומפלימנטים על ההתנהלות ועל "ההחתמות " המפוצצות של המועדון,
זאב רווח לא ידעתי שאתה אוהד מכבי נתניה אחי , מה עזבת את תחום המשחק? כנראה יש פרנסה טובה במחלקת הדוברות של מכבי נתניה
כמה בלופים אתם יכולים למכור תגידו כמה??!!
לא יעזור כלום אנחנו נמשיך לדרוש חיזוק חייבים חלוץ ומגן שמאלי ובלם נוסף לייד טים תפסיקו להחביא את האמת ,
חייבים חיזוק ובשביל חיזוק צריך להוציא כסף וצריך להשקיע כסף !!!!

א. לדעתי הרבה דברים בנתניה הם בהתנדבות כך ששכח מהטבות.
ב. ליד טים יש את בראנקו, תן לו לחזור ... עד עכשיו דודי מפתיע גם אותי ויש גם את גרוס כשיחלים.
ג. חלוץ גם המאמנים מחפשים. לגבי מגן שמאלי ועוד חיזוק וכסף ... גם אני הייתי רוצה את אלונה או גולדהאר פה ... מתנהלים לפי הכסף שיש. אם זה לא מספיק לליגה זה כבר נחיה ונראה.
ד. אם היו 8000 מנויים ו10000 צופים כל משחק יכולנו אולי "לדרוש" משהו. מכיון ששנה אחרי שנה מוכח שכח הקניה של אוהדי נתניה הוא שולי לחלוטין אין זכות לדרוש כלום.

טל צודק בכול מה שכתבת אבל מגן שמאלי זה חובה שישחררו את בדש או צעירי ויחתימו מגן שמאלי

28-Aug-2017, 12:23
הודעה: #25
החתימו מגן שמאלי.
קוראים לו בן צעירי.
עד כמה שאני יודע בשבת הוא לא שיחק...
שיחק בב"ש שם גם מגינים של קבוצות באירופה, ובן הרוש עם ה 300 אלף דולר שלו- מתקשים...
מה עם קצת ביטחון לשחקנים שעדיין לא הפסידו?
הפועל ב"ש שלקחה אליפות הפסידה לעכו לא פחות עלובה...
מכבי ת"א הפסידה בעונה שעברה לבני יהודה עלובה מאוד...
שלא נדבר על הנפילות של מכבי חיפה...
אז לנתניה אסור לסיים בתיקו מול עכו? קרה אסון כזה גדול?
The following 2 users Like עידן444's post:
אופיר34 (2828-0808-2017201720172017), עדיאלבז (3030-0808-2017201720172017)
28-Aug-2017, 12:32
הודעה: #26
(28-Aug-2017 12:16)netanya1973 כתב:  תעשה חישוב כמה כסף המועדון מקבל : מינהלת , טוטו, טלוויזייה, מינויים, ועוד הקצבה מהעירייה, ולפי מה " שהתחזקנו " לא היינו צריכים בכלל להשקיע אז למה לא לדרוש חיזוק למה בגלל שאולי במועדון לא רוצים להשקיע אז למה המועדון נרכש היה עדיף להישאר תחת מפרק והיינו מתנהלים יותר טוב,
לבא ולשלוח כול מיני מסרים מכול מיני דוברים שנדלחו דרך המועדון ולהגיד שלא צריך חיזוק זאת עבודה בעיניים כי חיזוק אנחנו חייבים, והשיטה של ההשתקה ע"י דוברים שמונעים מתוך המועדון לא יצליח חבל לכם על הזמן

ידידי, שמח שנרשמת היום לאתר ואתה כבר יודע מי דובר של מי...
אנחנו כאן שנים על גבי שנים, אוהבים את המועדון ולמיטב ידיעתי מלבד מנהל הפורום אף אחד לא עובד בו...
אם כבר זה נראה שאתה הגעת לכאן מטעם מישהו...
ואחת הביקורות שלי על אייל זה שהוא מתראיין יותר מידי ולכל דורש, לדעתי מתוך רצון להביא את המועדון קדימה בתודעה, אז על איזה שליחים אתה מדבר?

אתה מוזמן לקרוא כאן:
https://www.calcalist.co.il/sport/articl...59,00.html

וכאן

http://www.one.co.il/Article/16-17/1,2,8...ml?ref=rss

ובעוד כמה מקומות אם תרצה... ואולי תבין כמה שטויות אתה מדבר בדקה וחצי שאתה כאן...

אני גם בספק לגבי היותך אוהד של מכבי נתניה...
The following 1 user Likes עידן444's post:
shraga (2828-0808-2017201720172017)
28-Aug-2017, 12:43
הודעה: #27
אני מבין שהחבורה הזאת מצאה את דרכה לפורום
28-Aug-2017, 12:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Aug-2017 על ידי 12:52 amir.)
הודעה: #28
כל הדוחות של הקבוצה גלוים לעין ואני מאמין שאם תתאמץ גם תמצא אותם בכל מקרה אתה לא חייב או שאתה כן מתכוון לתרום גם מכספך

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

דרך אגב יש פה אנשים שקיבלו מאייל שני מנוים חינם ולכן הם כותבים בעדו אני קבלתי רק אחד אז אני לפעמים מבקר, טל מ לא קיבל בכלל ושילם מחיר מלא על שניים ולכן הוא קוטל הכי הרבה

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 1 user Likes amir's post:
טל.מ (2828-0808-2017201720172017)
28-Aug-2017, 12:53
הודעה: #29
(28-Aug-2017 9:11)טל.מ כתב:  למה על כל פוסט פה ישר יש מישהו שצועק אל תהיו היסטריים ... תנו להתעורר בשקט. להביא את וויסמן היום זו ברירת מחדל . אי אפשר להשאר בלי חלוץ משמעותי עד ינואר. לא יודע מה ואם על הכוונת אבל אם אין וויסמן זו האופציה היחידה שיש. נחכה יותר מידי הוא פשוט ילך לקבוצה אחרת.

טל חבל על הויכוחים, יש אנשים שלוקח להם קצת זמן להבין מה שאחרים רואים לפני.
גם בשנת הירידה הם אמרו שהסגל מצויין.
2 העמדות זה הבדל בין לשרוד בשקט,לבין מלחמת הישרדות .
28-Aug-2017, 12:54
הודעה: #30
כן למושאלים
נראה לי שלא מזמן המועדון פרסם דוח על הכנסות והוצאות . קראת אותו ? למיטב זכרוני כתוב שם - השקעת בעלים - 4 מ שח.
מי זה אנחנו ? אני מאמין לסגל ומאמין שהוא איש ישר שעושה כמיטב יכולתו ורצונו להשקיע מכספו. מי אתה ? את מי אתה מייצג ? למה לא הגשת אתה בקשה לקנות את המועדון ?
כשתשים אתה את המליונים שלך תדרוש..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים