שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כצפוי
27-Aug-2017, 17:59
הודעה: #71
כצפוי
(27-Aug-2017 17:48)רון סאבן1 כתב:  דיברתי עם אלמוג כהן ...השאיר במתח

דיברת ..?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Aug-2017, 18:00
הודעה: #72
RE: כצפוי
עוד מעט תוכל לדבר עם אלמוג הרבה אחרי שיחתום במכבי

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
27-Aug-2017, 18:10
הודעה: #73
(27-Aug-2017 17:36)טל.מ כתב:  
(27-Aug-2017 17:00)זאב רווח כתב:  שטויות אם ריביירו שבוע הבא יבשל או יכבוש אותם אלו שעכשיו קוטלים אותו יגמרו עליו את ההלל זה טבעם של אוהדים מתוסכלים
בגלל ובזכות שאני סומך על הצוות המקצועי והניהולי אני לא מודאג כמו כמה מהאוהדים המודאגים והמתוסכלים
כל התיקו הזה לא בא בגלל כדורגל לא נכון או איוש לא נכון אלא בגלל אי רצינות ומנטליות של שחקן ישראלי , זה מה שאני אוהב אצל ברק בכר שהשחקנים שלו תמיד רעבים ויודעים לנצח משחקים "קלים " .
בזה שי וסלובו צריכים ללמוד מברק בכר רק זה כי בהכל הם טובים ממנו בכמה דרגות

בודאי שמאיוש לא נכון.

את מי היית מרכיב ? קוגבניה ? ואם היינו מפסידים עם קוגבניה ? היית מאשים מישהו אחר ? טל.מ אני מבין את התסכול שלך אבל אני בטוח שאם התוצאה היתה נשארת 1-2 לנתניה היית משנה את העליהום ...

27-Aug-2017, 18:19
הודעה: #74
כצפוי
רווח אתה ממש לא מבין . אני לא מתוסכל ולא נעליים. דראפיץ עשה אתמול טעויות בחילופים ובניהול המשחק. זה היה ברור לכל מי שנכח באצטדיון. קרא את הפוסט של חטב - יסכם לך את הנושא .
לגבי קוגבנייה עוד יחשבו שאני הסוכן שלו ... אם דראפיץ מתכוון לייבש שחקן עם היכולות שלו על הספסל אז חבל שהוא הוחתם . זר אמור לשדרג לא להיות המחליף השלישי בדקה ה85.
לא כל מה שכותבים פה הוא עליהום ולא הייתי משנה דבר.

27-Aug-2017, 18:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Aug-2017 על ידי 18:38 זאב רווח.)
הודעה: #75
כרגע קוגבניה לא מספיק טוב לצוות המקצועי
טל.מ אתמול חשבתי שצריך להוציא חצי קבוצה בזמן המשחק חוץ מהבלמים גלזר והשוער וזה כולל את אביב אברהם שהיה חושך בלחימה על הכדור
אני לא אומר שהכל היה וורוד להיפך אבל אני סומך על הצוות המקצועי יותר טוב משיקול דעתי והאמוציות שלי במשחק
אתמול גם עדן שרם היה חושך
27-Aug-2017, 18:35
הודעה: #76
כצפוי
מקובל. ואז מי עולה ? בקישור שלושה שחקנים עם אוריינטציה הגנתית. בהתקפה חלוץ שלא בא לידי ביטוי כי אין משחק אגפים , הקשרים משחקים דרך האמצע והשחקן היחיד שבא מהקישור לאגף לא נספר. ואז עושים חילופים - במקום החלוץ נכנס שחקן אגף שהיכולת שלו כרגע לא שייכת למעמד, במקום קשר 50:50 נכנס ניקו שהוא קשר אחורי ובדקה ה85 שולכים את קוגבנייה להיות חלוץ .. מזרחי היה קורא לזה שקשוקה .. רק שבסוף דחפו לנו את הפלפל החריף ..

27-Aug-2017, 18:42
הודעה: #77
לא יודע מה להשיב לך טל.מ יכול להיות שאתם צודקים אבל המאמנים נמצאים וחיים עם השחקנים יותר מאתנו האוהדים ובוחנים אותם כל הזמן לכן אני מעדיף לסמוך על שיקול דעתם , מודה שגם מאמנים מהמרים בחילופים לפעמים זה מצליח ולפעמים לא
27-Aug-2017, 18:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Aug-2017 על ידי 18:51 אופיר34.)
הודעה: #78
(27-Aug-2017 18:35)טל.מ כתב:  מקובל. ואז מי עולה ? בקישור שלושה שחקנים עם אוריינטציה הגנתית. בהתקפה חלוץ שלא בא לידי ביטוי כי אין משחק אגפים , הקשרים משחקים דרך האמצע והשחקן היחיד שבא מהקישור לאגף לא נספר. ואז עושים חילופים - במקום החלוץ נכנס שחקן אגף שהיכולת שלו כרגע לא שייכת למעמד, במקום קשר 50:50 נכנס ניקו שהוא קשר אחורי ובדקה ה85 שולכים את קוגבנייה להיות חלוץ .. מזרחי היה קורא לזה שקשוקה .. רק שבסוף דחפו לנו את הפלפל החריף ..

מתאים לי הסידור הזה....
הפריחה העונתית הזאת שלך כל כך צפויה שזה נהייה משעמם כבר...

אביב לא שחקן עם אוריאנטציה הגנתית. סתכל על המספרים והנוכחות שלו בחלק הקדמי של המגרש ותבין. כנ"ל עלי שחזק יותר בחלק ההגנתי אבל מחלץ כדורים ודוחף קדימה כל הזמן.
החלוץ לא בא לידי ביטוי לא כי אין משחק אגפים כי הוא פשוט לא מספיק איכותי. גם אתמול וגם בב"ש עם טיפה יותר יכולת וריכוז הוא מסיים עם שניים שלשה שערים.

לגבי החילוף - ריביירו היה חייב להכנס למשחק אבל לא על חשבון שרם ,כנ"ל בדש שכרגע הוא החלוץ הטבעי היחידי בסגל שלנו. ערן היה חייב לצאת קודם.
לגבי החילוף של אביב, אם הוא לא היה עייף וביקש לצאת לא היה שום צורך להחליף אותו.
וקוגבינה לא יפתור את בעיית המחץ שלנו.
27-Aug-2017, 19:01
הודעה: #79
טל.מ אני חושב שהכניסו את ריביירו על חשבון קוגבניה כי רוצים להכניס אותו יותר לעינינים דווקא שילוב של שניהם היה טוב ...
בוא נראה עוד שבועיים נגד רעננה איך השחקנים יעלו מי ואיך ישחקו
27-Aug-2017, 19:05
הודעה: #80
כצפוי
טל, את כל מה שרשמת על ריביירו הבנת מ... חצי שעה נגד ב״ש מתוכה ב 20 דקות היינו ב 10 שחקנים וכל מה שעשינו זה לבעוט לו למעלה ובכל זאת הוא הצליח לגרום לבאר שבעים להחסיר פעימה ועוד 35-40 דקות אתמול שגם בהן הוא משחק די לבד כי לערן כבר אין כוח לזוז ודיא היחיד שהיה ברדיוס של 30 מטר ממנו?
שמע, חייבים לצרף אותך לצוות המקצועי!

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים