שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחזור 2 || מכבי נתניה - הפועל עכו || הדיון המרכזי
25-Aug-2017, 13:46
הודעה: #11
RE: מחזור 2 || מכבי נתניה - הפועל עכו || הדיון המרכזי
תהיה חלוקת מנויים במשחק נגד עכו ?

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Aug-2017, 13:50
הודעה: #12
השחקן הכי מסוכן שלהם זה אלקרינאוי, צריך לתת לגביו דגש מיוחד ועיקרי, לא להשאיר אותו לבד ולתת לו מרווחים, הוא המוביל בליגה במסירות מפתח, מסירות רוחב, דריבלים ודריבלים מוצלחים
ואנחנו צריכים לבעוט כמה שיותר בעיטות לשטראוס, במחצית הראשונה מינימום 10 בעיטות לשער בעיקר של ערן, סבע ואביב מחוץ לרחבה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes אלדד's post:
זאב רווח (2525-0808-2017201720172017)
25-Aug-2017, 14:47
הודעה: #13
(25-Aug-2017 10:59)עידן444 כתב:  משחק חשוב מאוד.
אני לא אוהב להאדיר משחקים ספציפיים ולהיכנס להגדרות מפוצצות אבל אני באופן אישי אתאכזב מאוד אם אחרי התיקו בב״ש נמעד מחר.
פחות מעניינת אותי הדרך. אני יודע שהקבוצה הזו מסוגלת לשחק כדורגל נהדר(ראינו את זה בב״ש, ראינו את זה לפרקים נגד רעננה, ראינו את זה מחצית נגד מכבי פ״ת).
אני רוצה לראות קבוצה שיודעת להביא נקודות! וגם אם היא לא תהיה טובה שתדע לכבוש שער אחד יותר מהיריבה(רצוי גם מידי פעם לסיים משחק בלי לספוג- קרה רק מול מכבי ת״א כשהיא לא בדיוק מתאבדת על המשחק).
ההבדל בין נצחון לאי נצחון הוא הבדל בין יצירת מומנטום חיובי לבין פתיחה בעייתית שתביא אותנו בלחץ למשחק הבא.
חשוב מאוד להביא את כל הקופה מחר! אם זה יהיה עם כדורגל טוב- נפלא! וגם עם משחק פחות טוב אקבל באהבה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אין מה להאדיר וגם אין סיבה לעשות את זה . בטח לא במחזור שני ובטח לא נגד עכו.
אני אשקר אם אגיד שאנחנו לא מעומדים לנצח מחר אבל אני עדיין בדיעה שהקבוצה חייבת לשמור על סגנון המשחק שראינו בב"ש (ולפני זה בדקות רבות בגביע הטוטו) גם שמולך עומדת קבוצה לא מעניינת כביכול שלא תבוא במטרה לשלוט במגרש.

אני אישית כמעט תמיד אעדיף את הסגנון והדרך על התוצאה כי בסוף אם מתמידים והולכים עם האני מאמין שלך עד הסוף גם התוצאות מגיעות.
אז מחר אשמח מאד אם ננצח אבל גם אם המשחק יגמר בתיקו והקבוצה תראה טוב, תגיע למצבים, תעשה לחץ, תניע את הכדור אבל לא תנצח אני עדיין אהיה מרוצה. בדיוק כמו שקרה דרך אגב במשחק הראשון מול פ"ת עונה שעברה.

הבעיה היחידה זה באמת לשמור את השחקנים ברמת מוכנות גבוהה כמו שהיו שבוע שעבר.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
אלדד (2525-0808-2017201720172017)
25-Aug-2017, 17:27
הודעה: #14
4-1 קל
25-Aug-2017, 17:40
הודעה: #15
מחזור 2 || מכבי נתניה - הפועל עכו || הדיון המרכזי
אנחנו מועמדים לנצח ומצד שני אף אחד לא יודע מי זו עכו כי היא קבוצה חדשה לגמרי. אני לא בטוח אם הם יבואו להתגונן ולצאת למתפרצות למרות שזה נשמע הגיוני . לגבי ההרכב הייתי מעדיף קבוצה קצת יותר התקפית ולרדת מ3 קשרים אחוריים, שזה אומר בעיה אמיתית לסלובו , את מי להוריד לספסל תמורת קוגבנייה/ריביירו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Aug-2017, 19:28
הודעה: #16
אי אפשר לוותר על מוחמד ולא על אביב.. גלזר הפעם ינוח, וכמחליף עדיף את אולסק
שלח תגובה 

[-]