שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כצפוי
27-Aug-2017, 21:55
הודעה: #91
כצפוי
(27-Aug-2017 21:28)אלדד כתב:  קוגבניה בכלל לא שחקן מוכח אפילו לא ללאומית בטח שלא לליגת העל

תראה .. למיטב זכרוני השחקן הלא מוכח שיחק כמעט כל העונה שעברה ולדעתי ירד מהדשא רק במחזורי הסיום כשכבר עלינו. עוד למיטב זכרוני הוא כבש 8 שערים, חלקם ממש מכריעים, למשל צמד חזרה מ2:0 נגד אחי נצרת, למשל שער הניצחון מול עכו בסללום מטורף, בישל עוד כמה , הוגדר עי בעל המועדון כשחקן שהצוות המקצועי הגדיר כהכי ורסטילי בקבוצה. אתה הרי מתמחה בסטטיסטיקה אז תבדוק אותי, או שכמה קל לשכוח?
כהוקרה ליכולתו האופציה עליו מומשה והוא הוחתם לעוד שנתיים או שלוש , לא זוכר כרגע. אז אם זה לא מוכח אני לא יודע מה כן ?
אני יכול לקבל את הטענה שזה או הוא או אביב בקישור וכרגע הולכים על אביב.
בגלל שהוא שחקן שיכול לשחק בכמה עמדות התקפיות , אני לא יכול לקבל ששחקן ברמה וביכולת של ריביירו עולה לפניו.

אני עוד מתקשה לקבל שמשחקים נגד עכו עם אורינטציה הגנתית בקישור, וכן אביב לא התקפי כמו קוגבנייה, לא שחקן קו כמוהו. אלו הנתונים של שניהם. ולכן אתה מקבל משחק שמשוחק דרך האמצע בלבד.

אז אני מכיר את התשובות של תצטרף לצוות המקצועי, אתה מבין יותר טוב מהם וכו . תרגעו . זה פורום זו דעתי, אפשר להתדיין ואפשר לא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Aug-2017, 1:26
הודעה: #92
RE: כצפוי
(27-Aug-2017 21:28)אלדד כתב:  קוגבניה בכלל לא שחקן מוכח אפילו לא ללאומית בטח שלא לליגת העל

לא מובנים לי הדברים שרשמת.
קוגבניה עשה קפיצה אדירה בלאומית בעונה שעברה והראה ניצוצות ומהלכים של שחקן גדול. הגיל הצעיר שלו רק מראה שהוא יכול להמשיך להתפתח. עבודה נכונה איתו והוא יכול להפוך לשחקן מוביל בליגת העל.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
28-Aug-2017, 2:15
הודעה: #93
RE: כצפוי
קוגבניה שחקן מצוין לליגת העל והוא עוד יוכיח , אתם תצטרכו להתרגל שלא כל מחזור שחקן כזה או כזה יפתח , יש מלחמה על כל תפקיד , לדעתי 5-6 שחקנים הם באנקר וזה עמוס , הויבך , גלזר , מוחמד , לוי , סבע .
כל השאר תהיה רוטציה ומלחמה על ההרכב
ככה שאם קוגבניה נכנס כמחליף זה מה שהצוות המקצועי ראה באימוני השבוע
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים