שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ספורטסגור לי ת'פינהשי ברדה: "יש פסטיבל, אבל מכבי נתניה צריכה לדעת לשרוד
25-Aug-2017, 14:54
הודעה: #31
RE: ספורטסגור לי ת'פינהשי ברדה: "יש פסטיבל, אבל מכבי נתניה צריכה לדעת לשרוד
(25-Aug-2017 13:55)אלדד כתב:  ריביירו יכול להיות אחלה של חלוץ, רק צריך למקם אותו באמצע וכל כדור עומק הוא לבד מול השוער, משום מה הוא בורח כל הזמן לצדדים ויורד הרבה למטה
שרם לא מספיק מהיר לכדורי עומק

ריביירו שחקן אגף עם מהירות וכח פריצה טובים. הוא לא נראה לי גולר ואין לו גם את האופי להיות גולר כי לדעתי הוא כרגע "לוקה" בפרגון יתר ופחות מחפש את השער גם במצבים שבהם חלוץ אמיתי חייב לחפש את השער.
והוא בורח לצדדים כי שם המאמנים ממקמים אותו . אותו כנ"ל לגבי העזרה בהגנה.

אנחנו צריכים חלוץ גולר בלי קשר אליו. ריביירו רק יוכל לעזור ביייצור עוד מצבים לאותו חלוץ.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Aug-2017, 15:00
הודעה: #32
(25-Aug-2017 14:54)אופיר34 כתב:  
(25-Aug-2017 13:55)אלדד כתב:  ריביירו יכול להיות אחלה של חלוץ, רק צריך למקם אותו באמצע וכל כדור עומק הוא לבד מול השוער, משום מה הוא בורח כל הזמן לצדדים ויורד הרבה למטה
שרם לא מספיק מהיר לכדורי עומק

ריביירו שחקן אגף עם מהירות וכח פריצה טובים. הוא לא נראה לי גולר ואין לו גם את האופי להיות גולר כי לדעתי הוא כרגע "לוקה" בפרגון יתר ופחות מחפש את השער גם במצבים שבהם חלוץ אמיתי חייב לחפש את השער.
והוא בורח לצדדים כי שם המאמנים ממקמים אותו . אותו כנ"ל לגבי העזרה בהגנה.

אנחנו צריכים חלוץ גולר בלי קשר אליו. ריביירו רק יוכל לעזור ביייצור עוד מצבים לאותו חלוץ.

לוקה בהצגות יתר

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 1 user Likes אלון's post:
Baranes (2626-0808-2017201720172017)
25-Aug-2017, 16:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Aug-2017 על ידי 16:32 אלדד.)
הודעה: #33
מאיפה אתה בטוח שהוא לא גולר? הוא לא הגיע עדיין למספר להזדמנויות ממשיות כדי לקבוע שאין לו את זה
והצגות יתר זו תכונה מאוד חשובה אצל חלוץ הלוואי כולם היו כמוהו בקטע הזה, ריביירו יהיה מקום ראשון בליגה בסחיטת פנדלים ועבירות, וכשיש לך את ערן ודיא זה משמעותי
25-Aug-2017, 17:17
הודעה: #34
לא גולר כי הוא בכלל לא מחפש את השער. אין את הנסיון התמידי לחתוך פנימה לחפש את הבעיטה מכל מצב. ולכן בינו לבין עוד אחד כמוהו שהוא לא גולר מובהק אבל מסוגל להכניס את הכדור לשער (קוגבנייה) הראשון מקבל עדיפות לא ברורה. אני עוד מחכה להתעשתות של צוות האימון בנושא.
בלי קשר לזה נתניה חייבת חלוץ גולר טוב יותר ממה שיש לה היום.
לגבי הסבלנות - נכון כל אחד והמגרעות שלו, לי אין סבלנות. מצד שני ממאי עד עכשיו זה לא מעט זמן, אפילו הרבה. בהצלחה בהחתמות הדקה ה90, רק אל תיבנו על איכות בינואר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Aug-2017, 18:37
הודעה: #35
(25-Aug-2017 17:17)טל.מ כתב:  לא גולר כי הוא בכלל לא מחפש את השער. אין את הנסיון התמידי לחתוך פנימה לחפש את הבעיטה מכל מצב. ולכן בינו לבין עוד אחד כמוהו שהוא לא גולר מובהק אבל מסוגל להכניס את הכדור לשער (קוגבנייה) הראשון מקבל עדיפות לא ברורה. אני עוד מחכה להתעשתות של צוות האימון בנושא.
לגבי הסבלנות - נכון כל אחד והמגרעות שלו, לי אין סבלנות. מצד שני ממאי עד עכשיו זה לא מעט זמן, אפילו הרבה. בהצלחה בהחתמות הדקה ה90, רק אל תיבנו על איכות בינואר.

אתה מחכה להתעשתות של הצוות המקצועי? (מה2 הטובים בארץ) אולי יש מצב שהם מבינים יקצת יותר ממך וחושבים אחרת ? כמו שהוכיחו עד עכשיו במה שעשו
The following 1 user Likes רון סאבן1's post:
זאב רווח (2525-0808-2017201720172017)
25-Aug-2017, 19:09
הודעה: #36
רון ענה לך טל.מ הכי יפה שיכול להיות
עונה שעברה לא היתה בעיה בהתקפה נהפוך הוא כל הבעיות היו בהגנה ועכשיו אני שמח מההגנה שלנו שוערים ובלמים ברמה גבוהה ומגינים מצוינים ,
הם הרכיבו מכונה משומנת ואם ימצאו חלוץ יחתימו

אולי במקום לדבר הרבה תעשה סקאוטינג על חלוץ ? בוא נראה אותך מוצא ....
25-Aug-2017, 19:24
הודעה: #37
טל אתה צודק שריביירו עדיין לא עשה תנועה חדה לרחבה אבל זה לא אומר שאין לו את היכולת לעשות את זה מצויין, צריך רק להדריך את ריביירו לחתוך עם המהירות לתוך הרחבה כמו צעד וחצי בכדורסל שנכנסים עם מהירות וכח וסוחטים עבירה ויוצא מזה רק דברים טובים
כשריביירו מבודד מול שחקן אחד לדרוש ממנו לעבור אותו עם מהירות, לא רואה בלם שיכול לעצור אותו
26-Aug-2017, 2:25
הודעה: #38
(25-Aug-2017 18:37)רון סאבן1 כתב:  
(25-Aug-2017 17:17)טל.מ כתב:  לא גולר כי הוא בכלל לא מחפש את השער. אין את הנסיון התמידי לחתוך פנימה לחפש את הבעיטה מכל מצב. ולכן בינו לבין עוד אחד כמוהו שהוא לא גולר מובהק אבל מסוגל להכניס את הכדור לשער (קוגבנייה) הראשון מקבל עדיפות לא ברורה. אני עוד מחכה להתעשתות של צוות האימון בנושא.

אתה מחכה להתעשתות של הצוות המקצועי? (מה2 הטובים בארץ) אולי יש מצב שהם מבינים יקצת יותר ממך וחושבים אחרת ? כמו שהוכיחו עד עכשיו במה שעשו

אתה נעלב בשמם ? לדעתי קוגבנייה צריך להיות בהרכב בכל מצב. ברור שהם חושבים אחרת , אז ?
אני רואה שחקן בוסרי לחלוטין שמועדף על פני שחקן שהוכיח את עצמו אז אתה מרשה לי לתהות למה או שכל פוסט צריך להפתח בתפילת הודיה לבונה עולם שיש לנו את סלובו-ברדה ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Aug-2017, 11:09
הודעה: #39
לשחקן הבוסרי הזה יש הרבה פוטנציאל וכדי שהפוטנציאל יתממש (וכמה שיותר מהר) הוא צריך לשחק וכמה שיותר.
וזה לא אומר שקוגבינה שחקן רע. מה שיש לו ברגליים כולנו יודעים , מצד שני כולנו גם יודעים כמה פעמים אפשר היה לעצור אותו על שוטטות במגרש...

לדעתי האישית (והלא קובעת...) בנקודת זמן מסוימת נאלץ לוותר על אחד מהשניים ואני לא בטוח שזה יהיה ריביירו...
26-Aug-2017, 12:56
הודעה: #40
גם אני חושב ששניהם זה לוקסוס גדול לקבוצה הייתי משחרר את ריביירו לקבוצה מהלאומית (לביתר תל אביב ) שיש לה מאמן תותח שיתפתח שם ושנה הבאה יחזור מבושל לנתניה

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים