שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רשמים :שתי משחקי פתיחה אחד בארץ אחד בספרד
21-Aug-2017, 13:37
הודעה: #1
רשמים :שתי משחקי פתיחה אחד בארץ אחד בספרד
אז בטרנר ראיתי את הקבוצה שלי מכבי נתניה נותנת תצוגה משובחת , הבנים שאלו אותי ככה ? אמרתי להם זה היה יותר טוב מעונות האליפות .
לא , לא התבלבלתי ברור שלא דרסנו את באר שבע עובדה יכולנו גם להפסיד וגם לנצח , כשנתניה היתה דורסת אז זה התחלק בין מכנס לביא וגריאני + כל שחקן אחר קשר מגן בלם ...
אבל כמי שראה אז את נתניה וראה היום , אהבתי את הלחץ על היריבה , אהבתי את הראשונים לכל כדור .
ערן לוי יורד לאחור וכדור שמיועד לאוגו נחטף על ידי ערן ובמן סיבוב מוסר בזווית 180 מעלות למוחמד עלי . פשוט תענוג . מי אומר שערן לוי לא רץ ? בלי ריצה וירידה לאחור הגול הזה בכלל לא היה נולד ....
אז הלוחמים היחידים חוץ משחקני ההגנה היו , גבי רוזנדורן ז"ל , גדעון קלינמן , ופודי חלפון , כל השאר רק התקפה , אם תראו לי סרטון שבני לם או אלברט גזל עושה גליץ' פרס גדול מובטח למוצא חחחחח
וכאן בנתניה של היום כל שחקן נלחם כאילו היה בלם אחרון מהראשון ועד האחרון פשוט נשמה שחקן שחקן .
נשבע לכם אתמול ראיתי את ריאל מדריד מביסה 0:3 את לה קורוניה , לא נהנתי מהמשחק שלהם כמו של נתניה במוצאי שבת .
אם נחיה ממשחק למשחק ונחשוב רק איך לנצח את המשחק הקרוב , מבטיח לכם נלחם על המקום הראשון . העיקר שנופיע בכל משחק עם אותה לחימה עם אותן אנרגיות ....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
אלדד (2121-0808-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים