שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כל הגועל של הלוגיסטיקה היה שווה...
20-Aug-2017, 12:57
הודעה: #6
RE: כל הגועל של הלוגיסטיקה היה שווה...
(20-Aug-2017 12:05)אופיר34 כתב:  וואלה, עוד שנייה גם הוצאתי את המדים והנעליים הצבאיות מהבגאז' כדי לצלוח בשלום את מסע הכומתה שסידרו לנו שם...
ואנחנו עוד מתלוננים על דרכי גישה וחנייה.
טרנר לדעתי שבר שיא הזמן שלקח לנו לצאת מאיזור החנייה...
לא חשבתי שאני אתגעגע כל כך לפקקים של האיצטדיון שלנו...

ועוד מילה על הלוגיסטיקה - לא יודע מי תכנן את האיצטדיון הזה אבל נראה לי שבמקלט האטומי מתחת לקרייה יש זרימת אוויר יותר טובה ממה שיש ביציעים של טרנר....
לא ברור איך הכל סגור שם מכל הכיוונים

(20-Aug-2017 10:49)חזום חזום כתב:  מסכים איתך דוד. חוזק השרשרת כחוזק החוליה החלשה וצעירי מאד חלש. חייבים למצוא פתרון לבעיה זו. על המשבצת הזו יושבים שני שחקנים שלא מתאימים לליגה וחייבים לחזק את החוליה הזו. לגבי קוגבניה הוא לא פותח ולפעמים גם מחליף מתחילת העונה(כולל גביע הטוטו). מעניין אותי להבין מדוע חל פיחות במעמדו?

Sent from my A0001 using Tapatalk

מדוע ? כי ריביירו די יושב על המשבצת שלו ,וריביירו לדעתי בדינאמיות, בפיזיות ובעוצמות שלו עולה על קוגבינה. ריביירו שחקן הרבה יותר פעיל ומשפיע על המשחק שלנו ואני לא אתפלא אם השנה הוא יראה הרבה יותר דקות מקוגבינה.
לדעתי, בקצב הזה יכול להיות שבשלב מסוים נצטרך לעשות חושבים לגבי קוגבינה. לא בטוח שלשני השחקנים האלה ביחד יש מקום בסגל של הקבוצה.

אה ??? יותר פעיל ומשפיע ובעל עוצמות ....? ממה שראיתי עד עכשיו מריביירו קוגבנייה לוקח אותו בכיס הקטן.. לא בועט לשער , נגרר לכיוון הקו במקום לחתוך לרחבה, מתבלבל ברגליים בדריבל וכשהוא כבר בועט זה חלש מידי. אז אין לי טענות אליו הוא צעיר אולי יש לו פוטנציאל והוא כנראה ילמד. אבל קוגבנייה כבר למד ! ולכן גם לי לא ברור למה שחקן עם כאלו עוצמות ובעיטה הרבה יותר חזקה ושליטה מצוינת בכדור נדחק לעומק הספסל. לדעתי אם הוא היה מחליף את שרם או את ערן לוי אחרי ההרחקה, יש סיכוי לא רע בכלל שהיינו מנצחים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes טל.מ's post:
זאב רווח (2020-0808-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: כל הגועל של הלוגיסטיקה היה שווה... - טל.מ - 20-Aug-2017 12:57

קפיצה לפורום: