שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כל הגועל של הלוגיסטיקה היה שווה...
20-Aug-2017, 10:14
הודעה: #1
כל הגועל של הלוגיסטיקה היה שווה...
נתחיל בדברים הרעים שאין למועדון הרבה קשר אליהם אבל מבאסים את כל הפאן...
קניית כרטיס - חוויה רעה מאד שלא נדבר על העמלה...
ההגעה למגרש- שערוריה פשוט להרגיש גמל בנגב
מתי ילמדו במינהלת שהאוהד הוא הדבר החשוב...
היה להם 3 חודשים להתארגן על חווית הצפייה לאוהד...
החוויה זה כל החבילה...
ולא יכול להיות שכל התהליך של להגיע לקנות כרטיס וכו...פשוט סבל נוראי...בואו מזל שהיה שווה...
מבחינת כדורגל מאד אהבתי את מה שראיתי...כתבתי בעבר ואני כותב שוב עלי שחקן של טופ ליגת העל וכנראה גם מעבר חייב לשפר רק את הבעיטה לשער כי היא פשוט של שחקן נערים ב' אבל מה שהוא עשה למליקסון בזריזות מהירות פשוט אגדה...
אביב חוויה נעים וכייף לדעת מבית מדרשנו יצא שחקן כזה כתבתי איפה שהוא בפייסבוק שאני לא אתפלא אם אביב (שחקן נבחרת אולימפית) יסיים את העונה כשחקן נבחרת בוגרת.
צעירי החוליה החלשה לא ברורה לי הבחירה /העדפה שלסלובו על גולדנברג...
צמד הבלמים משחק שקט נקי בטוח הויבך מנהיג , דודי במשחק הקרבה...
עדן שרם - שחקן מצויין ורואים את זה בכל פעולה עדיין חייב לעשות יותר תנועה ולהבין שיש מאחריו 2 מוסרים שכל חלוץ מתפלל...
ערן הפתיע אותי לטובה בכמות שהוא רץ רצה ודירבן זה עדיין לא מספיק לשחקן ליגת העל אבל אם העונשין שלו נכנס זה שווה 2 ק"מ נוספים...
ויקי חייב לסדר את הראש להיות קצת יותר רגוע אני יודע וזוכר את הבעיה הזו מגיל ילדים אבל הגיע הזמן שהילד התבגר...מבחינת כדורגל אין חצי תלונה ...גם 50 אחוז בהרמות זה בסדר...
דן גלזר משחק מאד חכם ושקט גם פה הצהוב מיותר היה נראה שהוא הגיע לכדור ברגל אחת ועשה עבירה עם הרגל השנייה...
אישית ככה אני רוצה לראות את מכבי נתניה שלמרות כל התלאות בחווית האוהד הלוגיסטיות היה סופר שווה להגיע , איצטדיון שבו חשבו על האוהד ולא על ראש העיר...פשוט אקוסטיקה מטורפת מזכיר את האיצטדיונים באנגליה...
לאן לוקחים את זה מכאן...עברנו את טבילת האש טוב יותר ממה שציפינו אגב אני לא מופתע ובכל מקום כתבתי 5-8 ואני עדיין חושב ככה , אבל אסור להסתנוור חייב להמשיך לעבוד קשה והכי חשוב להנות נראה מהמקום שלי שיש אחדות יש פרגון ויש הנאה וזה הכי חשוב.
אגב לדעתי הסיבה שערן לא הוחלף זהה שסלובו ידע שככל שהדקות יתקדמו ב"ש ילחצו ואז נצא דרך ערן וריביירו למתפרצת...
אני מאד מקווה שכל מי שראה את המשחק אתמול בטלביזיה / באיצטדיון (ואין לו מנוי) ידע להשלים את המשימה שלו כאוהד ולקנות מנוי...
כי פשוט מגיע לכל מי שנמצא מסביב למועדון !!!
דבר נוסף נראה לי שנבנה פה סגנון של קבוצה שלא היה פה ...אני מתכוון לרמת הלחץ והריצה...
אשמח אם המועדון יפרסם נתוני ריצה רשמיים מעניין כמה עלי רץ אתמול בעיני מעל 13 ק"מ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 4 users Like דוד חטב's post:
lironb62 (2020-0808-2017201720172017), אליהו (2020-0808-2017201720172017), זאב רווח (2020-0808-2017201720172017), חזום חזום (2020-0808-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
כל הגועל של הלוגיסטיקה היה שווה... - דוד חטב - 20-Aug-2017 10:14

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים