שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איזה כיף!
20-Aug-2017, 1:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Aug-2017 על ידי 1:03 אלדד.)
הודעה: #21
RE: איזה כיף!
(20-Aug-2017 0:24)טל.מ כתב:  אלדד לא ברורה לי היוהרה המטופשת. עשינו תוצאה מצוינת ועוד ב10 שחקנים, ואם המאמן שלנו היה מעז טיפה יותר על חשבון פוליטיקה יכול להיות שהיינו מנצחים. הכל נכון . ראיתי את ראדי וואקמה וגדיר ובן ביטון והמגן ההולנדי ביציע ואת הוגו ומליקסון נכנסים ומנפקים משחק לא טוב. בש גדולה עלינו , תהיה ראלי ותהיה צנוע. לדעתך אם הם היו משחקים כמו נגד מאריבור היית יוצא עם נקודה ? נתניה הפתיע ומגיע לה כל הכבוד.
נק למחשבה - מגינים בעייתיים, אין חלוץ רציני ( וראית בגול של בש מה זה חלוץ) , ועל ערן לוי כבר אמרו לפני הכל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

כמעט 60 דקות של הוגו ו-40 דקות של מליקסון על המגרש , אוחנה , ברדה , זריהן ,בראון, צדק , גורש , אלו , איינבינדר , פקהארט , אוחיון ואלחמיד
היית חולם שכל אחד מהם יהיה בקבוצה שלך , הם יכולים לשחק בהרכב הראשון של כל קבוצה בארץ , אל תשכח ששיחקת במגרש חוץ הכי קשה בליגה עם 13 אלף אדומים ביציעים
בכלל לא בטוח שגאדיר וראדי יותר טובים ממי ששיחק היום , חוץ מוואקמה הם היו בהרכב מצויין
ואין לי ספק גם עם ההרכב הכי חזק שלהם הם היו מתקשים מאוד
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Aug-2017, 1:03
הודעה: #22
היה פשוט משחק טוב שלנו , לא מקבל את זה שבאר שבע שיחקו בהרכב חסר , שיחקו 11של נתניה מול 11 של באר שבע .
פספסנו ניצחון אבל למה להיות חזירים ?? הרבה קבוצות ישאירו נקודות בבאר שבע אבל את מי זה מענין .....

מה שמענין אותי זה הקבוצה שלנו ששטפה את המגרש ולמרות פתיחה מהוססת השתלטנו על המגרש ואלמלה שופט מושחת זיו אדלר היינו מנצחים ...גם סבלנו מחוסר דיוק מול השער , אבל הכל דפק כמו שעון .

מילה אחת למאמן הכושר מדר , תודה רבה לך זה מה שרציתי לראות ואם אפשר שזה יהיה בכל משחק בבקשה !!! עשית עבודה נפלאה עם סלובו ושי , אלי אלי שלא יגמר לעולם חחחחח

לכל אלו שיורדים על בן צעירי לדעתי עשה עבודה נפלאה עד ההרחקה , גם הגול לא אשמתו החלוץ שלהם אנטנה גבוהה , רק לדייק יותר בהרמות לא להרים סתם ....
הרבה כאן לא האמינו אני מאמין בקבוצה שלנו , נשבע לכם אם היו ביציעים שלנו 10000 אוהדים במשחקי בית כבר העונה אנחנו נלחמים על האליפות ולא מתוך גאווה אני אומר זאת אלא שאני מאמין בקבוצה שלנו . אין כמו צעירים שנלחמים ככה .
נתניה להמשיך נגד עכו זה הלחם שלנו חייבים לנצח גם בגול של בובליל חחחחח
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
אלדד (2020-0808-2017201720172017)
20-Aug-2017, 1:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Aug-2017 על ידי 1:08 פיליפצ'וק.)
הודעה: #23
משחק גדול של כל הקבוצה אבל יש דבר אחד קטן שמפריע לי.
אני קורא את העליהום על בן צעירי (שחקן חלש) ולא ברור לי למה צד ימין זוכה לחסינות? הרי רק בזכות רחמנותו של זיו אלדר הקבוצה לא נשארה בעשרה שחקנים משלב מאוד מוקדם של המשחק.
אז בשנה שעברה אחרי שקיבל אדום בדקה 40 היית עוד אופטימי שהוא ילמד מזה, אבל כנראה שהראש מלא בקש במקום בשכל בריא, אין מה לעשות.
The following 2 users Like פיליפצ'וק's post:
Shaul (2020-0808-2017201720172017), עדיאלבז (2222-0808-2017201720172017)
20-Aug-2017, 1:17
הודעה: #24
(20-Aug-2017 1:08)פיליפצוק כתב:  משחק גדול של כל הקבוצה אבל יש דבר אחד קטן שמפריע לי.
אני קורא את העליהום על בן צעירי (שחקן חלש) ולא ברור לי למה צד ימין זוכה לחסינות? הרי רק בזכות רחמנותו של זיו אלדר הקבוצה לא נשארה בעשרה שחקנים משלב מאוד מוקדם של המשחק.
אז בשנה שעברה אחרי שקיבל אדום בדקה 40 היית עוד אופטימי שהוא ילמד מזה, אבל כנראה שהראש מלא בקש במקום בשכל בריא, אין מה לעשות.

כחלון וצעירי שניהם היום היו צריכים לקבל 7 צהובים כל אחד (אם היה אפשר) ואני בטוח שאם היה חוק 5 עבירות כמו בכדורסל שניהם היו מסיימים את המשחק ביציע.
בצעו יותר מדי עבירות וחלקן מסוכנות מאוד (לשחקן הנפגע ולשחקן הפוגע).
ההבדל בין שניהם : כחלון ברוב שלבי המשחק משחק מצויין (אבל חייב לעבוד על ההרמות)
צעירי מההתחלה ועד הסוף פשוט לא זה Sad
20-Aug-2017, 1:28
הודעה: #25
(20-Aug-2017 1:08)פיליפצוק כתב:  משחק גדול של כל הקבוצה אבל יש דבר אחד קטן שמפריע לי.
כמו שרשם מישהו בפייס האם צעירי יקבל פרחים מאוהדי בני יהודה או דרפיץ יקבל ששיחרר אותם מצעירי? בכל מקרה כחלון בטוח לא צדיק גדול אבל הוא פוטנציאל להתקדם להיות מגן לגיטימי בליגת העל צעירי כרגע זה לא זה בספק אם יהיה דעתי האישית לא.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
20-Aug-2017, 1:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Aug-2017 על ידי 1:43 אלדד.)
הודעה: #26
(20-Aug-2017 0:31)zeevmon כתב:  בנוסף בשתי עונות הירידה סבלנו מכמה משחקים של שיפוט וטעויות שיפוט, מנשה משיח למשל.
או מול עכו לפני 5 שנים.

הגיע הזמן ממחזור ראשון לא להיות פר אירים בעניין, היה עבירה ברורה הרמת רגל ברורה , שלא ברור בכלל אייך שופט לא ראה.
אנחנו חייבים לכתוב מכתב חריף לאיגוד השופטים ולדרוש הסברים.
לעלות בתקשורת ולדרוש הסברים.
אייך השופט לא ראה הרמת רגל גבוהה כזו.

היה ברור שיהיה שיפוט ביתי , מה שבטוח אם זה היה הפוך ושחקן שלנו היה מרים ככה רגל הוא היה מקבל צהוב שני ומורחק
השופט עומד 5 מטר מהאירוע שחקן של ב"ש קופץ לגובה עם רגל מתוחה עם הפקקים קדימה 10 ס"מ מהראש של תירם , אם זה לא משחק מסוכן אז מה כן?
איפה הקוון, איפה השופט הרביעי ? איפה איגוד השופטים?

[תמונה: 2163490.png]
20-Aug-2017, 3:35
הודעה: #27
ההשארה של ערן למשך 90 דקות לא היתה כזאת מופרכת. קודם כל בואו נזכור שהיה חילוף אחד מאולץ בגלל האדום ככה שנשאר חילוף אחד בשביל דיא/ערן. לדעתי הפור נפל על ההישארות של ערן כי הוא יכול להחזיק כדור עם הגוף ולתת קצת לנשום, כי הוא מנהיג ובדקות אחרונות של חסרון מספרי בטרנר זה בא עוד יותר לידי ביטוי ובעיקר כי היה לו משחק טוב היום כמו לכמעט כל הקבוצה.
The following 1 user Likes Gadi's post:
עדיאלבז (2222-0808-2017201720172017)
20-Aug-2017, 3:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Aug-2017 על ידי 4:04 אופיר34.)
הודעה: #28
מסכים שלהשאיר את ערן 90 דקות במשחק כזה כשאתה ב 10 שחקנים זה הימור גדול מידי, מצד שני לבנות קבוצה שחוליית הקישור שלה כוללת את גלזר , אביב, עלי וניקו זה הימור לא פחות גדול שהיום (וגם במשחקי גביע הטוטו) נראה מהלך מחושב ונכון שמצדיק את עצמו.

מכבי נתניה ,היום, כפי שעשתה למכבי ופ"ת בדקות רבות פשוט ביטלה את ב"ש. ונכון שהראש שלהם בליגת האלופות וההרכב הוא לא הכי חזק ,אבל אל תיקחו לנו את מה שמגיע לנו. פשוט ביטלנו אותם וגרמנו להם להראות כפי שנראו. וזה לא פוקס ולא במקרה. זאת הדרך וזאת האידיאולוגיה. וזה לא תמיד ילך ולא תמיד יצליח אבל זה הסגנון המועדף על הצוות המיקצועי והלוואי שנצליח לשמר אותו.

לגבי היום - מעל כולם כמובן עלי. כל מי שחשב ודיבר על עלי השחקן של הליגה הלאומית אני מציע לו שיתחיל לאכל את הכובע. לא גדול כמו הוגו ובטח לא מרוויח כמוהו אבל שחקן עם יכולות אדירות, טכניקה מצוינת ובעיקר כושר גופני מעולה. עוד הוכחה שגם "בכסף קטן" אפשר למצוא שחקנים מצוינים.

אביב - מה כבר אפשר להגיד. הילד לא מפסיק ללמוד ולהשתדרג. פתאום אביב נהיה גם שחקן הכרעה. באמת שצומח לנו שחקן וסוף סוף יציר כפינו.

ואחרון , דודי. למרות הטעות שלו בגול (וכן, היה אפשר לשרוק על האמת רגל) דודי מתגלה כשחקן הגנה מצוין. ראשון לכל כדור, לא מפחד ולא לחוץ. כרגע ,גם אם וורגוץ בריא אני נשאר עם דודי.

(19-Aug-2017 23:44)טל.מ כתב:  אחלה של משחק קבוצה של גברים אחד אחד.
עלי מוחמד גדול (ועכשיו גם כל הליגה ראתה את זה) גלזר אביב דודי וטימו במשחק ענק. משחק קצת פושר של סבע ולוי. שרם היה לא רע.
הבעיה הכי גדולה שלנו היא המגינים. כחלון וצעירי עם אינטליגנצית משחק לא משובחת, צהובים מיותרים הרמות לשום מקום, הצהוב השני היה רק ענין של זמן.
מילה על המאמן - החשבון הלא ברור שסלובו עושה לערן לוי הוציא אותי מדעתי במשחק. נשארנו ב10 שחקנים , ערן לוי במצב הזה כשהוא בקושי רץ מיותר על המגרש. מאוד חסר לי קוגבנייה, הוא עולה על ריביירו בכמה דרגות ומשום מה במקום להוריד את ערן לוי ולתת לשחקן ששורף שטחים ומשחק גם הגנה וגם התקפה, הוא מעדיף לתת לערן לוי להשאר על הדשא ולסכן את מה שהשגנו. אני בטוח שעם דידייה על המגרש כל ה1:1 של ריביירו שהלכו לאיבוד אחד אחרי השני היו נראים טוב יותר.
לסיכום - לא האמנתי , הייתי בטוח שכרגיל נשאר עם המחמאות , כל הכבוד לקבוצה.

מסכים לגבי ערן אבל לגבי קוגבינה וריביירו ממש לא.
הפוך גוטה. אם כבר מישהו עולה פה על מישהו זה ריביירו על קוגבינה. קוגבינה שחקן שחי על הבלחות (שלא תמיד מגיעות) .הוא רדום בהרבה מאד משחקים ולא מספיק מעורב במשחק. ריביירו שחקן עם הרבה יכולות . הוא חזק ,פיזי וטכני ויכול לעבור כל שחקן על האגף. הוא גם הרבה יותר מעורב מקוגבינה במשחק. לדעתי עם עוד קצת ליטוש הרווחנו אחלה שחקן. מעדיף אותו על קוגבינה.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
אלדד (2020-0808-2017201720172017)
20-Aug-2017, 8:24
הודעה: #29
המשחק היה כמעט כולו בשליטה שלנו מציע לאייל לשבת כבר עם עלי מוחמד והסוכן שלו להארכת חוזה כי בהחלט לא נרצה לראות אותו עובר לאף קבוצה בארץ רק לקבוצה באירופה ( או בספרד חחחחח) .
אף אחד לא דיבר על דני עמוס שוער עם בטחון עם מיקום וקור רוח פשוט תענוג

אני מקווה שהאוהדים הספקניים למדו לקח , כמעט פתחתם כותל שני על החלוץ שלא הגיע , תלמדו לסמוך על ההנהלה הזאת ועל הצוות המקצועי יותר , תראו את ההבדלים בין מה שהיה ומה שיש היום ותתפללו טוב טוב שלא יגמר לעולם .
20-Aug-2017, 9:27
הודעה: #30
איזה כיף!
איזה כיףף להגיע לעבודה היום כולם מפרגנים לנתניה אתמול נסעתי למשחק בחשש גדול אבל כול הכבוד לנתניה ולצוות המקצועי נתחיל בקהל 1500 איש גוש צהוב שחור שלא הפסיק לחגוג ענקקק עמוס היה בינוני קצת מלחיץ טימו בלם מצוין ודודי שהגיע כבלם רביעי יעשה לצוות הרבה כאב ראש כחלון וצעירי החוליה החלשה מאוד שני שחקנים שמשחקים ממש בלי שכל עלי אביב גלזר להוריד את הכובע רק שימשיכו ככה (ובבקשה שהשתן לא יעלה להם ) ערן וסבע שני שחקנים שרק בשבילם שווה לקנות כרטיס גם לטובה וגם לרעה שרם חלוץ טוב אבל אי אפשר לבנות עליו חובה חלוץ 9 רציני
שבוע הבא נגד עכו משחק שונה לגמרי קבוצה שרק מתגוננת ומשחקת מתפרצות

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים