שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב
14-Dec-2013, 12:15
הודעה: #41
RE: אלי שגב
מסכים עם אביה. נכון שהאידיאל הוא ששחקנים שמצליחים בקבוצה יישארו בה אבל לפעמים נדמה שכולם מאבדים את הראש וחושבים רק על חלון ההעברות, כאילו שהשארת שחקן היא הישג ספורטיבי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Dec-2013, 12:54
הודעה: #42
(13-Dec-2013 13:17)amir כתב:  טוב הבנו שששגב זה אשר אלון משודרג מה עם מאור הוא נראה לי היותר רציני בחבורה?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

יכול להעיד כי יוסי מאור הגיע בעיקר בזכות "החפירות" של חתנו רועי דניאל,אוהד הקבוצה,
במקור הוא אוהד הפועל חיפה אבל מרגע שהגיע,לדבריו הוא התאהב,בעיקר בפוטנציאל שמקורו בהיסטוריה,אח"כ למד להכיר את האנשים שהחזיקו בשיניים את הקבוצה הזו (למי שיש ביקורת לבלדב,עדיין לא מבין מה האיש עשה ועושה למען מכבי נתניה) .
יוסי בא מאהבה נטו.
לא חסר לו כסף,אך גם אין בכוונתו להשתולל.
רק שיהיה לנו בריא ,חזק וימשיך בדרך הזו.
אני חוזר וכותב לכולם, לא להיסחף ולא להתפרע בחלומות ודרישות .
צריך אנשים שפויים שיתרמו מכספם וזמנם על מנת להחזיק קבוצה שפוייה.
אגב,גם תשובה אם יתרום מבורך.
שבת שלום.
The following 2 users Like nitzan's post:
זיו פלם (1414-1212-2013201320132013), תומר חרוב (1414-1212-2013201320132013)
14-Dec-2013, 13:47
הודעה: #43
(14-Dec-2013 12:15)תומר חרוב כתב:  מסכים עם אביה. נכון שהאידיאל הוא ששחקנים שמצליחים בקבוצה יישארו בה אבל לפעמים נדמה שכולם מאבדים את הראש וחושבים רק על חלון ההעברות, כאילו שהשארת שחקן היא הישג ספורטיבי.

הישג ספורטיבי = תואר או העפלה למסגרת תחרותית יותר.

להשאיר שחקן זהו לא הישג ספורטיבי, אבל לכל קבוצה יהיה קשה עד בלתי אפשרי להגיע להישגים ספורטיביים אם היא לא תצליח להשאיר את הנכסים המקצועיים שלה אצלה.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
14-Dec-2013, 14:48
הודעה: #44
קרית שמונה מכרה את עמאשה ואלרואי כהן וזכתה באליפות. זה לא אומר שאתה בהכרח טועה, אבל זה גם לא אומר שאתה בהכרח צודק.

הנקודה היא שלפעמים אנחנו נתלים יותר מידי על העניין הזה של העברת שחקנים.
14-Dec-2013, 15:37
הודעה: #45
אלי שגב

קחו אני מקווה שזה קריא

מפגר ולא אופטימי.
14-Dec-2013, 15:58
הודעה: #46
אלי שגב
טוב אחרי קריאה ראשונה... אני לא מבין על מה המהומה... ראיון חיובי ביותר, ולגבי מכירת שחקנים נראה שהכוונה כאן היא בדיוק כמו שכתבו בפוסט הזה לפני - מקור תקציבי לגיטמי לקבוצת כדורגל. אין מה לעשות גולדהר או גיידמק הם לא, אבל בטח לא אשר אלון או יואב כץ.
14-Dec-2013, 16:09
הודעה: #47
אלי שגב
(14-Dec-2013 15:58)nirsim כתב:  טוב אחרי קריאה ראשונה... אני לא מבין על מה המהומה... ראיון חיובי ביותר, ולגבי מכירת שחקנים נראה שהכוונה כאן היא בדיוק כמו שכתבו בפוסט הזה לפני - מקור תקציבי לגיטמי לקבוצת כדורגל. אין מה לעשות גולדהר או גיידמק הם לא, אבל בטח לא אשר אלון או יואב כץ.

לגמרי מסכים איתך. נושא מכירת השחקנים שולי לחלוטין בכתבה וכחלק מאיזון תקציבי בעתיד .נראה שכתבה לא פורשה כראוי ע״י מי שהעלה את הפוסט. מה שכן לא ברורה לי הדרך להשיג סוג של איזון כי בסופו של יום השקעה מביאה לפירות. כדי לעשות כסף דרך אירופה צריך להגיע לשם. בכדי להגיע לשם צריך להשקיע. כדי למכור 4000-5000 מנויים צריך לבנות סגל אטרקטיבי שימשוך קהל וזה שוב דורש השקעה . כדי ליצור כוכב או ככוכבים צריך שוב להשקיע ולהשקיע.
אני מקווה רק ששגב לא יפתח ציפיות לגבי תשובה או יאמר. כסף הוא לא יראה מהם.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Dec-2013, 16:19
הודעה: #48
לאחר קריאה אני מודאג מכמה דברים עיקריים וזה דווקא לא עניין מכירת השחקנים ...
דווקא הרומן עם מוטל׳ה הכי מדאיג אותי...וכמובן הרומן עם איזיקוביץ... זה רק מראה עדיין כמה האיש לא מבין את הפוליטיקה בכדורגל ...חבל שייקח לו לפחות שנתיים ללמוד לעשות טעויות ולהבין ושוב מדובר בתהליך שכנראה ימאיס עליו את הכדורגל והסובבים וברוב המקרים הוא ימצכ עצמו מחוץ לביזנס...
14-Dec-2013, 17:13
הודעה: #49
לגבי העניין של "מכירת שחקנים" זה שטויות, הכוונה שלו היא להשקיע בנוער כדי שיוכל בעתיד למכור שחקנים לאירופה.
גם גולדהאר יעשה כסף בקיץ על ערן זהבי וגם שחר הסתכסך עם גולסה, כי רצה שיחתום כדי שיוכל למכור אותו בעתיד לאירופה.
14-Dec-2013, 19:25
הודעה: #50
(14-Dec-2013 16:09)טל.מ כתב:  
(14-Dec-2013 15:58)nirsim כתב:  טוב אחרי קריאה ראשונה... אני לא מבין על מה המהומה... ראיון חיובי ביותר, ולגבי מכירת שחקנים נראה שהכוונה כאן היא בדיוק כמו שכתבו בפוסט הזה לפני - מקור תקציבי לגיטמי לקבוצת כדורגל. אין מה לעשות גולדהר או גיידמק הם לא, אבל בטח לא אשר אלון או יואב כץ.

לגמרי מסכים איתך. נושא מכירת השחקנים שולי לחלוטין בכתבה וכחלק מאיזון תקציבי בעתיד .נראה שכתבה לא פורשה כראוי ע״י מי שהעלה את הפוסט. מה שכן לא ברורה לי הדרך להשיג סוג של איזון כי בסופו של יום השקעה מביאה לפירות. כדי לעשות כסף דרך אירופה צריך להגיע לשם. בכדי להגיע לשם צריך להשקיע. כדי למכור 4000-5000 מנויים צריך לבנות סגל אטרקטיבי שימשוך קהל וזה שוב דורש השקעה . כדי ליצור כוכב או ככוכבים צריך שוב להשקיע ולהשקיע.
אני מקווה רק ששגב לא יפתח ציפיות לגבי תשובה או יאמר. כסף הוא לא יראה מהם.

זה מה שאמרתי לכם בתגובתי הקודמת,לא צריך ישר לקפוץ בראש ולבוא בטענות,תנו להם הזדמנות,לפחות כרגע הם נראים חיוביים מאוד...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים