שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב
13-Dec-2013, 13:56
הודעה: #21
RE: אלי שגב
(13-Dec-2013 13:37)פיליפצוק כתב:  היה לנו ביד אדם כזה כמו שאנחנו מפנטזים, אבל בגלל 1001 טעויות שלו, של הקהל ושל המון "נשמות טובות" איבדנו אותו.
לא רואה בעתיד הנראה לעין עוד אדם כזה מגיע למועדון וגם לא רואה את יצחק תשובה שופך מיליונים על הקבוצה כדי להביא אליפות.

אני במקרה הזה לא מאשים את הקהל.
האיש הזה מההצהרות הראשונות שלו ("באתי ל 5 שנים") הוכיח שהכוונות שלו מלחתחילה לא היו באמת רציניות עם רצון לקחת את הקבוצה ולהשקיע בה לטווח ארוך. הוא בא, שם הרבה כסף במכה אחת במקום לפזר אותו לכמה שנים ולבנות תוכנית ארוכת טווח. ברגע שדברים לא הסתדרו כפי שהוא תכנן ,הוא פשוט סגר את הבסטה בצורה חדה וכואבת.
אז מצד אחד באמת צריך להוקיר את האיש הזה על התרומה הבאמת גדולה שלו, אבל מצד שני אי אפשר לבוא בטענות לאוהדים שמחו על ההתנהלות שלו בשנתיים באחרונות שלו בקבוצה.
יאמר עזב כי נמאס לו מהצעצוע. אף פעם לא היתה לו כוונה להשאר פה יותר מהזמן שהוא הקציב לעצמו. כל השאר זה סתם תירוצים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Dec-2013, 14:01
הודעה: #22
(13-Dec-2013 13:56)אופיר34 כתב:  
(13-Dec-2013 13:37)פיליפצוק כתב:  היה לנו ביד אדם כזה כמו שאנחנו מפנטזים, אבל בגלל 1001 טעויות שלו, של הקהל ושל המון "נשמות טובות" איבדנו אותו.
לא רואה בעתיד הנראה לעין עוד אדם כזה מגיע למועדון וגם לא רואה את יצחק תשובה שופך מיליונים על הקבוצה כדי להביא אליפות.

אני במקרה הזה לא מאשים את הקהל.
האיש הזה מההצהרות הראשונות שלו ("באתי ל 5 שנים") הוכיח שהכוונות שלו מלחתחילה לא היו באמת רציניות עם רצון לקחת את הקבוצה ולהשקיע בה לטווח ארוך. הוא בא, שם הרבה כסף במכה אחת במקום לפזר אותו לכמה שנים ולבנות תוכנית ארוכת טווח. ברגע שדברים לא הסתדרו כפי שהוא תכנן ,הוא פשוט סגר את הבסטה בצורה חדה וכואבת.
אז מצד אחד באמת צריך להוקיר את האיש הזה על התרומה הבאמת גדולה שלו, אבל מצד שני אי אפשר לבוא בטענות לאוהדים שמחו על ההתנהלות שלו בשנתיים באחרונות שלו בקבוצה.
יאמר עזב כי נמאס לו מהצעצוע. אף פעם לא היתה לו כוונה להשאר פה יותר מהזמן שהוא הקציב לעצמו. כל השאר זה סתם תירוצים.

אל תשכח שהבטיחו לו גם איזה אצטדיון קטן ומתקן אימונים ולא היה לו את הסבלנות לחכות.
קשה לי שלא לחשוב מה היה קורה אם הייתה לו את הסבלנות לחכות ואז עם המעבר לאצטדיון ומתקן האימונים הנהדר היה מביא אז את מתיאוס כג'נרל מנג'ר ומתחתיו מאמן גרמני + צוות אימון זר , איפה היינו היום.
13-Dec-2013, 16:03
הודעה: #23
אלי שגב
בקיצור נראה שאכלנו אותה ... כן זה נכון אף אחד לא חייב לנו כלום וכל שאר המשפטים המתריסים . אבל זה לא הבעלים שפיללנו לו. אם זו המטרה שלו, למכור שחקנים, ואפיר אתה טועה, כבר היינו בסרט הזה, ימכרו בכל רגע שתהיה הזדמנות ובעיקר לארץ, לא ברור לי למה הוא נכנס לזה בכלל.
הצחיק אותי הקטע פרנסי העיר והקהל ... אפשר לחשוב שתשובה או שקד או מישהו מפרנסי העיר חייב משהו לשגב או לנתניה.
אני מדבר אומנם כרגע מהבטן אבל אם זו המטרה של שגב מבחינתי אפשר להשאר בליגה השניה.
חבל שכל הדברים האלה יוצאים עכשיו החוצה כי אני משוכנע שיתחיל כאן מומנטום שלילי נגד ההנהלה . מה שנקרא הוציא את הרוח מהמפרשים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Dec-2013, 16:12
הודעה: #24
אני מעדיף להישאר בלאומית מאשר לראות את שודד הפנסיות מדושן עונג ממלחכי פנכה שמלקקים לו.

מפגר אבל אופטימי
13-Dec-2013, 16:41
הודעה: #25
(13-Dec-2013 16:03)טל.מ כתב:  בקיצור נראה שאכלנו אותה ... כן זה נכון אף אחד לא חייב לנו כלום וכל שאר המשפטים המתריסים . אבל זה לא הבעלים שפיללנו לו. אם זו המטרה שלו, למכור שחקנים, ואפיר אתה טועה, כבר היינו בסרט הזה, ימכרו בכל רגע שתהיה הזדמנות ובעיקר לארץ, לא ברור לי למה הוא נכנס לזה בכלל.
הצחיק אותי הקטע פרנסי העיר והקהל ... אפשר לחשוב שתשובה או שקד או מישהו מפרנסי העיר חייב משהו לשגב או לנתניה.
אני מדבר אומנם כרגע מהבטן אבל אם זו המטרה של שגב מבחינתי אפשר להשאר בליגה השניה.
חבל שכל הדברים האלה יוצאים עכשיו החוצה כי אני משוכנע שיתחיל כאן מומנטום שלילי נגד ההנהלה . מה שנקרא הוציא את הרוח מהמפרשים.

תהיה בריא...
הקלות והמהירות שבה אתה חורץ דין הורגת אותי כל פעם מחדש.
בוא לא נרתום את העגלה לפני הסוסים. מי קבע ש"ימכרו בכל רגע תהיה הזדמנות ובעיקר לארץ" ? על סמך מה אתה אומר את זה ? כי הוא אמר שימכרו שחקנים ? כל קבוצה בעולם ולא משנה אם קוראים לה ארסנל , מילאן או מכבי נתניה מוכרת שחקנים בשלב כזה או אחר. בסופו של דבר מדובר בעסק להזכירך (למרות שכדורגל זה לא כזה עסק) ובעסק לפעמים קונים ולפעמים מוכרים.
אם מה שהיה הוא שיהיה וכל פעם ששחר יחליט שהוא חושק באחד הכשרונות שלנו הוא ימכר אני הראשון שיצא נגד המהלך הזה, אבל אם יבוא מחר שחר ולמשל יציע על צלישר פי 5 ממה שהוא שווה אז יכול להיות שאני אבין את המהלך הזה. אם יקרה דבר כזה אני בטוח שבכסף שיתקבל יביאו שחקנים לפחות ברמה של אלה שעזבו.
בגדול ,אני שמעתי גם את שגב וגם רועי דניאל אומרים שנגמרו הימים שבהם נתניה מוכרת כל מה שזז. אני מאמין להם ובטוח שאם ימכרו שחקנים זה באמת יקרה כי תהיה סיבה מאד טובה לעשות את זה.
אז כמו שאמרת ,בוא תנסה לדבר לא מהבטן ותנסה להתייחס גם לדברים טובים אחרים שנאמרו בכתבה הזאת ולא רק למשפט אחד קטן מתוך כתבה כזאת גדולה.
13-Dec-2013, 16:50
הודעה: #26
אופיר34 - "כל קבוצה בעולם ולא משנה אם קוראים לה ארסנל , מילאן או מכבי נתניה מוכרת שחקנים בשלב כזה או אחר."

כן, אבל זו לא 'הנחת היסוד' שלהן. ארסנל לא רצתה למכור את כוכביה, אלא הפסידה אותם לקבוצות עשירות ממנה. מנצ'סטר יונייטד לא יכלה לסרב לכמעט 100M יורו שהוצעו לה על כרישטיאנו רונלדו, אבל למכור שחקנים לקבוצות גדולות ממנה (למרות שאין כאלה, אבל לצורך העניין) זו לא השאיפה שלה.
כאן מצהירים שהמטרה תהיה למכור שחקנים. בין אם זה יהיה ככה ובין אם לא... בשביל מה להגיד את זה, ועוד עכשיו, כשאנחנו בעיצומו של המירוץ לעלות ליגה?

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
13-Dec-2013, 16:54
הודעה: #27
אלי שגב
אופיר לא קראתי את הכתבה. אבל הבנתי את רוח הדברים גם עפ מה שאייל אמר בתגובה. ואת כל זה הסקתי מהנסיון. מבחינתי אני אשמח ששגב יפתיע אותי אבל אתה יודע, למדתי דבר אחד או שניים בחיים והפסקתי להאמין בנאיביות וללכת שבי אחרי אמירות. זה כמו שאחרי שעברתי לפחות 10 סבבי פיטורים בחברה שלי עד שנמכרה וגם אז חלו עוד סבב או שניים, למדתי להריח פיטורים מכל מיני חצאי משפטים ומילים מכובסות ,אם באנגלית או בעיברית, כך פה. הבנתי. לא זיהיתי מטרה ובעיקר לא הבנתי: אם זה מה שעובר לשגב בראש, בשביל מה הוא פה ...? זה לא שהוא נתקע עם הקבוצה נכון ? בא בנאדם רכש קבוצה ביחד עם מאור חלפה חצי עונה והוא כבר מחפש איך להחזיר השקעה. זכותו. רק לא לזה פיללנו. אם לזה הוא בא עדיף למען כולנו שיעשה מעשה שניידר ויחפש לו מחליף. אחרת אני באמת לא מבין מה המטרה .
לגבי האמירה של נגמרו הימים .. בחייך אמר אותה רועי דניאל, בחור צעיר אוהד הקבוצה שהפך למנכל שלה ובלי להכיר אותו אני משוכנע שזה נאמר מהבטן וכנראה בלי כיסוי.
ושמע מכיוון שאני כל פעם הורג אותך ... לא כל האנשים זקוקים לשלט בגודל של פוסטר על נתיבי איילון המוצפים עם תאורה מתחלפת בכדי להבין משהו . אם אתה מהסוג שצריך, מה אני אשם ...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Dec-2013, 17:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Dec-2013 על ידי 17:09 אייל ס.)
הודעה: #28
(13-Dec-2013 16:03)טל.מ כתב:  בקיצור נראה שאכלנו אותה ... כן זה נכון אף אחד לא חייב לנו כלום וכל שאר המשפטים המתריסים . אבל זה לא הבעלים שפיללנו לו. אם זו המטרה שלו, למכור שחקנים, ואפיר אתה טועה, כבר היינו בסרט הזה, ימכרו בכל רגע שתהיה הזדמנות ובעיקר לארץ, לא ברור לי למה הוא נכנס לזה בכלל.

טל
צברתי לא מעט שעות שגב
מעולם לא עלה נושא מכירת שחקנים על הפרק
ההפך,גלגלי השיניים בראשו פועלים לכיוון השני(חיזוק)
לא קראתי את הכתבה ולכן אין לי מושג מה על מה ולמה מלינים.

(13-Dec-2013 16:50)אבירמבו המכבי כתב:  אופיר34 - "כל קבוצה בעולם ולא משנה אם קוראים לה ארסנל , מילאן או מכבי נתניה מוכרת שחקנים בשלב כזה או אחר."

כן, אבל זו לא 'הנחת היסוד' שלהן. ארסנל לא רצתה למכור את כוכביה, אלא הפסידה אותם לקבוצות עשירות ממנה. מנצ'סטר יונייטד לא יכלה לסרב לכמעט 100M יורו שהוצעו לה על כרישטיאנו רונלדו, אבל למכור שחקנים לקבוצות גדולות ממנה (למרות שאין כאלה, אבל לצורך העניין) זו לא השאיפה שלה.
כאן מצהירים שהמטרה תהיה למכור שחקנים. בין אם זה יהיה ככה ובין אם לא... בשביל מה להגיד את זה, ועוד עכשיו, כשאנחנו בעיצומו של המירוץ לעלות ליגה?

אתה קראת את הכתבה או שאתה ניזון מאחרים
ואם קראת,לטובת טל ולטובתי
שלח לנו ציטוט מלא של הנאמר בנושא מכירת שחקנים.
13-Dec-2013, 18:03
הודעה: #29
לא קראתי. הכל ממה שנאמר כאן.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
13-Dec-2013, 18:05
הודעה: #30
אז אולי כדאי שמישהו יעלה את הכתבה לפני שמתחילים לקטול.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים