שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב
13-Dec-2013, 13:24
הודעה: #11
RE: אלי שגב
מה זאת אומרת בשלב זה? אבל הם כן יכולים להשקיע כמו אלונה ואיזי?יש להם את היכולות ?
צטט הודעה זו בתגובה
13-Dec-2013, 13:28
הודעה: #12
(13-Dec-2013 13:17)amir כתב:  טוב הבנו שששגב זה אשר אלון משודרג מה עם מאור הוא נראה לי היותר רציני בחבורה?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אמיר,
שגב הוא האמוציונלי מהשניים
הוא זה שעלול/עשוי לטעות ולזרוק כסף מיותר על פי חליל חלק מהכותבים כאן
רחוק מאשר אלון בכל הפרמטרים,
אני תקווה שישמור על שפיות בשלב הזה
על מנת שנרוויח אותו לטווח ארוך.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Dec-2013, 13:29
הודעה: #13
מה זה אומר בשלב זה? אם הם רוצים יש להם את היכולות הכלכליות?
צטט הודעה זו בתגובה
13-Dec-2013, 13:32
הודעה: #14
(13-Dec-2013 10:42)לואיס מרין כתב:  קראתי הבוקר ראיון עם אלי שגב בידיעות נתניה בה הוא מדבר על מכירת שחקנים בעתיד על מנת לכסות את העלויות נראה לי נפלנו חזק... אין שום הצהרת כוונות בראיון רק מדבר על להשיג עוד תורמים עוד נתגעגע לבלדב..

מכירת שחקנים בעתיד על מנת לכסות את העלויות

אם הוא אמר את המשפט הזה אז העתיד לא נראה ורוד. חשבתי שזה כבר לא יקרה יותר אצלנו.

איך שזה נראה זה שקלול של בלדב,אשר אלון ומשה דמאיו. קבוצה בלי תקווה להתמודד על אליפות,אלה על השרדות תקציבית.
13-Dec-2013, 13:37
הודעה: #15
היה לנו ביד אדם כזה כמו שאנחנו מפנטזים, אבל בגלל 1001 טעויות שלו, של הקהל ושל המון "נשמות טובות" איבדנו אותו.
לא רואה בעתיד הנראה לעין עוד אדם כזה מגיע למועדון וגם לא רואה את יצחק תשובה שופך מיליונים על הקבוצה כדי להביא אליפות.
13-Dec-2013, 13:39
הודעה: #16
מה נכנסתם ללחץ פתאום ??
ולהזכיר פתאום את אשר אלון בסיפור הזה... לדעתי רק הכסף שהושקע השנה בקבוצה (ולא משנה אם הוא גוייס או יצא מהכיס של שגב\מאור) שווה ערך לכל ההשקעה של אשר אלון בכל שנותיו בקבוצה.
ולגבי מכירה של שחקנים - אני בטוח שהכוונה במשפט הזה היתה מכירה של שחקנים לשוק האירופאי ולא הישראלי (אלא אם תהיה הצעה חריגה שתצדיק מכירה). נגד זה אי אפשר לעשות דבר. גם גולדהאר הגדול ימכור בקרוב שחקנים שלו לקבוצות באירופה, אותו כנ"ל שחר , אלונה ושות'.
כמו שאמר פיליפצ'וק, בנושא הזה אי אפשר לדעת איך דברים יתפתחו. אם הקבוצה תצליח, קהל יגיע ויהיה באזז מסביב למועדון אני בטוח שגם הבעלים האלה, שיש להם הרבה יכולות ובעיקר קשרים עם בעלי ממון, יעשו מה שצריך על מנת להחזיר את הקבוצה לימיה הגדולים. וגם את זה שגב אמר בראיון...
סבלנות. נשפוט את האנשים במעשיהם ואז נדבר.
13-Dec-2013, 13:43
הודעה: #17
(13-Dec-2013 13:37)פיליפצוק כתב:  היה לנו ביד אדם כזה כמו שאנחנו מפנטזים, אבל בגלל 1001 טעויות שלו, של הקהל ושל המון "נשמות טובות" איבדנו אותו.
לא רואה בעתיד הנראה לעין עוד אדם כזה מגיע למועדון וגם לא רואה את יצחק תשובה שופך מיליונים על הקבוצה כדי להביא אליפות.

עיזבו את אגדת תשובה,
עד לעונה שעברה הוא לא נתן שקל למכבי נתניה,גם רגע לפני שעמדה להתמוטט
בשנתיים האחרונות הוא נתן,אך עדיין בלי פרופורציות לשמועות ולחשיפה שקיבל כל חייו בזכות מכבי נתניה.
לגבי הבעלים הנוכחיים,צריך להתפלל שישרדו,כי בלעדיהם לא יהיה לנו מועדון.

בלי קשר למספרי כרטיסים/מנויים שנזרקים כאן מפעם לפעם,הכנסות מכבי נתניה מקהל בעונה שעברה(שהיתה עונת שיא בעשור האחרון),היו פחות מ2.5 מיליון ש"ח ולכן כל שקל(ומדובר על לא מעט שקלים) שמתקבלים מ2 אנשי עסקים שלא חייבים לנו דבר,ראויים רק לשבחים ולא לכל הפוסטים המתלוננים של אוהדים שמוחים כשמעלים את מחירי הכרטיסים/מנויים.
13-Dec-2013, 13:48
הודעה: #18
אלי שגב
נראה לי הוא הסטייל של יואב כץ.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
13-Dec-2013, 13:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Dec-2013 על ידי 13:52 פיליפצ'וק.)
הודעה: #19
בסופו של יום המשוואה היא מאוד פשוטה:

הצלחה מקצועית לאורך זמן = קהל רב יותר וסיקור תקשורתי נרחב יותר = השקעה כספית גדולה יותר = סיכוי לתואר.
אם משהו בשרשרת הזו לא עובד אפשר לשכוח מהפנטזיה.
13-Dec-2013, 13:54
הודעה: #20
אייל אני מוכן שימכור מנויים ב1000 שקל למבוגר וחמש מאות שקל לנוער ואני יעשה מנוי כמובן אם הוא יביא לכאן שנה הבאה רכש רציני אם הקהל יראה רכש רציני אתה תראה נהירה לקופות ולמשרדי לאן בשביל לעשות מנויים הקהל לא פראייר, אפשר להביא שתי כוכבים ובתוספת צלישר טופי לויטה ליאור זאן ועוד צעיר או שניים ועוד זר איכותי לבנות קבוצה אטרקטיבית צעירה ותוססת
צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים