שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כל הגועל של הלוגיסטיקה היה שווה...
20-Aug-2017, 14:10
הודעה: #11
RE: כל הגועל של הלוגיסטיקה היה שווה...
(20-Aug-2017 14:04)אלדד כתב:  לא ..קוגבנייה בכלל לא מתבלבל ברגליים ומאבד כדורים
ריביירו עדיף על קוגבנייה וגם על שרם..

מסכים איתך לגמרי לגבי קוגבניה.
דווקא אני חושב ששרם חלוץ טוב ונראה ממנו הרבה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Aug-2017, 14:11
הודעה: #12
(20-Aug-2017 12:57)טל.מ כתב:  אה ??? יותר פעיל ומשפיע ובעל עוצמות ....? ממה שראיתי עד עכשיו מריביירו קוגבנייה לוקח אותו בכיס הקטן.. לא בועט לשער , נגרר לכיוון הקו במקום לחתוך לרחבה, מתבלבל ברגליים בדריבל וכשהוא כבר בועט זה חלש מידי. אז אין לי טענות אליו הוא צעיר אולי יש לו פוטנציאל והוא כנראה ילמד. אבל קוגבנייה כבר למד ! ולכן גם לי לא ברור למה שחקן עם כאלו עוצמות ובעיטה הרבה יותר חזקה ושליטה מצוינת בכדור נדחק לעומק הספסל. לדעתי אם הוא היה מחליף את שרם או את ערן לוי אחרי ההרחקה, יש סיכוי לא רע בכלל שהיינו מנצחים.

לא כיס ולא קטן...
סליחה על הביטוי אבל הפוטנציאל של ריביירו הרבה יותר גדול מזה של קוגבינה. זה נכון שהוא עדיין לא מלוטש וצריך לשפר עוד כמה דברים במשחק שלו אבל ככל שהוא יקבל יותר דקות הפוטנציאל רק ילך ויתממש יותר מהר.
קוגבינה שחקן עם טכניקה גבוהה וגם בעיטה טובה ,הבעייה שקוגבינה לא מספיק יציב, הוא נעלם ליותר מידי דקות במשחק וההשפעה שלו על הקבוצה לעיתים קרובות פשוט לא קיימת.
ריביירו שחקן הרבה יותר מודרני לדעתי ויכול להתפתח לשחקן כנף מעולה. וזה עדיין לא אומר שבעיית החלוץ נפתרה....
The following 2 users Like אופיר34's post:
אלדד (2020-0808-2017201720172017), עוזרי (2121-0808-2017201720172017)
20-Aug-2017, 15:44
הודעה: #13
כל מי שקוטל את קוגבנייה או מדבר על עצלנות .. אם הוא כזה עצלן ולא עובד על המגרש איך הגיע למספרים שלו משנה שעברה ? למה היה השחקן שלמיטב זכרוני לא הורד מההרכב הראשון לאורך כל העונה ? הגולים נגד עכו אחי נצרת ועוד כאלה ששכחתי הם גולים של שחקן עצלן ? הבחור לדעתי סופר מוכשר. מחלוץ שמחמיץ הסבו אותו לשחק 50:50 והוא מילא את התפקיד הזה מעולה וגם כבש 8 שערים ובישל עוד כמה. ריביירו צריך עוד להשתפשף ואני בכלל לא בטוח שליגת העל זה המקום שלו. אם אני לוקח את קאיודה כדוגמא לשחקן מהיר עם דריבל - אז קאיודה חיפש את השער מהרגע הראשון. ריביירו נראה לכם גולר ? לדעתי הוא שחקן כנף שנכון למשחקים ולדקות שראיתי לא בכלל לא מאיים על השער.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Aug-2017, 16:05
הודעה: #14
הגיע למספרים שהגיע בזכות הכשרון והיכולת הטכנית שלו. אף אחד לא מתווכח על זה, אבל בליגת העל קצב המשחק יותר גבוה, המשחק יותר פיזי ודרושה יותר דינאמיות בטח מקבוצה שרוצה לעשות לחץ גבוה מול כל יריב.
קוגבינה חי על הבלחות. הוא נעלם ליותר מידי דקות במשחק וזה יכול להיות בעייתי מבחינתנו.
ריביירה שחקן חזק שיכול להתמודד מול כל הגנה. הוא מאד מסוכן באגף ועם חלוץ טוב ברחבה יכול לייצר הרבה מאד מצבים וגם להבקיע בעצמו. מציע להיות סבלני עם ריביירו

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עוזרי (2121-0808-2017201720172017)
20-Aug-2017, 16:11
הודעה: #15
שניהם טובים שניהם ישחקו עוד הרבה משחקים ביחד ולחוד
20-Aug-2017, 21:27
הודעה: #16
(20-Aug-2017 10:31)אריאל כתב:  מזל שיש לי רכב חברה, למה אני מגיע עם וויז למגרש והמשטרה אומרת לי שאוהדי נתניה צריכים לעשות פרסה בכביש המהיר יחזרו קילומט ר יעשו עוד פרסה ויסעו בדרך עפר שמתאימה לנג מ"ש?
אחרי המשחק נכנסתי לעיר ויתרתי לקנות לילד פיצה. ישבנו עם חולצות של נתניה ליד אוהדים עם אוהדים בחוליות של ב"ש ולא קרה שוםדבר...

חחח ניסיתי לצרף את השיר המיתולוגי רכב חברה ללא הצלחה ...מתאים פה בול...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים