שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה?
13-Aug-2017, 22:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Aug-2017 על ידי 22:28 דוד חטב.)
הודעה: #2
RE: רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה?
אין מה להתלהב נראים גרוע מאד בעיקר בצדדים...
2 מגינים חלשים שבנוסף לא מקבלים עזרה מהקשרים בכנפיים...
דני עמוס בינוני ומטה ...
היחידים שניתן להגיד מילה טובה זה אביב אברהם טפו טפו טפו פתח את העונה פצצה...דיא נראה טוב בעיקר יחסית לשחקן שחזר מפציעה...
גלזר נחמד אם כי עושה יותר מידי עבירות ומשחק הרבה לרוחב.
הויבך רואים שמדובר במנהיג חבל שלא קיבל מספיק עזרה והכריחו אותו (החולשה של המגינים) לצאת לצדדים ושם גילו שהוא לא מהיר ...בעיני זו הבעיה בכנפיים...
ועכשיו לבעיה העיקרית שחייבת להיאמר סלובו ושי הולכים ליפול העונה בגדול אם הם לא יפסיקו לעשות חשבון לערן לוי ...בסוף העונה הקודמת ידעתי שעומדת בפני הצוות המקצועי ואייל החלטה קשה האם להשאיר את ערן או לא מודה שמחתי בעיקר בשביל אייל כי אמרתי חלילה 3/4 הפסדים בליגת העל בלי ערן וכל הקהל מתהפך על אייל סלובו ושי....
אבל כששמחתי על ההחלטה קיויתי וציפיתי שערן יעשה דיאטה יכין את עצמו לעונה לא דובים ולא זבובים האיש פשוט כפוי טובה ואף אחד לא ישכנע אני מתערב פה עם כל מי שרוצה שהבחור לא חי חיים ספורטיביים
אני לא מדבר על תמונות מיום שישי מהבריכה מדבר על אלכוהול ובילויים שאני ממש לא יודע אם קורים או לא אבל לפי איך שהבחור נראה על המגרש זה פשוט בושה לשחקן שמרויח הכי הרבה כסף...זה לא היה מזיז אילו סלובו ושי לא היו מסדרים את כל הקבוצה על פי החליל של ערן...
לכל מי שהיה ספק דיא שחזר מפציעה עובד ערן אין מצב...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
עוזרי (1414-0808-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: רשמים ממשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה? - דוד חטב - 13-Aug-2017 22:16

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים