שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
העם עם הגולן
11-Aug-2017, 12:25
הודעה: #91
RE: העם עם הגולן
(11-Aug-2017 0:04)טל.מ כתב:  אחרי שראיתי את המשחק אתמול, שבו דקה אחרי הגול רעננה השתלטה על המגרש ואז נזכרתי שקראתי בדיוק את אותו הדבר נגד פת התחלתי לחשוב שפשוט שתי הקבוצות האלה קצת נרדמו מולנו וברגע שחטפו התעוררו והשתלטו על העיניינים. אם הכושר הגופני שלנו נמוך משל היריב זו כבר בעיה. אנחנו לא משחקים נגד קונוסים. לגבי שאר הדברים , אני לא חושב שהמסקנות נמהרות , יש פערי רמות אצל חלק מהשחקנים ואני לא חושב שניתן לטאטא את זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

יפה אמרת, הסבר מצויין, אז בדיוק כמו שכתבת ש-פשוט הקבוצות האלו נרדמו מולנו , כך אנחנו שלטנו 60 דקות או 20 דקות ואחר כך נרדמנו קצת (בדיוק כמוהם) לכמה דקות אחרי שהובלנו , ואז כשהתעררנו כבר היתה מאוחר מידי Smile
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Aug-2017, 12:28
הודעה: #92
העם עם הגולן
אלדד אין לשליטה הזאת משמעות , הפסדנו פעמיים. נכון שהמשחקים עצמם לא חשובים ( למרות שלא ברור לי איך קבוצה שלא מתהדרת בתקציב משובח מוותרת על מאות אלפי שקלים), אבל להתעלם מזה ?

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Aug-2017, 13:50
הודעה: #93
(11-Aug-2017 12:28)טל.מ כתב:  אלדד אין לשליטה הזאת משמעות , הפסדנו פעמיים. נכון שהמשחקים עצמם לא חשובים ( למרות שלא ברור לי איך קבוצה שלא מתהדרת בתקציב משובח מוותרת על מאות אלפי שקלים), אבל להתעלם מזה ?

Sent from my iPad using Tapatalk

תקשיב אתה אדם ממורמר, שתה מים תנוח קצת...
11-Aug-2017, 14:40
הודעה: #94
העם עם הגולן
תקשיב אני לא מבין למה אתה כותב או מבקר כאן. מבחינתך כולם חרטטנים ממורמרים חסרי מושג אוהדים בשקל ואל תשכח את ההאשטאג בסוף. בנאדם הזוי כבר אמרנו ?

11-Aug-2017, 15:13
הודעה: #95
(11-Aug-2017 14:40)טל.מ כתב:  תקשיב אני לא מבין למה אתה כותב או מבקר כאן. מבחינתך כולם חרטטנים ממורמרים חסרי מושג אוהדים בשקל ואל תשכח את ההאשטאג בסוף. בנאדם הזוי כבר אמרנו ?

ממש אבל ממש לא כולם.
אתה אתה ספציפית רק רוטן, רק מבקר, רק לא מרוצה, רק רואה שחורות, פוסט אחד חיובי אחד לא ראיתי ממך פה כבר שנים אתה ממש תופעה על טיבעית.
מירמור תמידי זו לא סגולה לחיים ארוכים, מאחל לך רק טוב.
11-Aug-2017, 15:36
הודעה: #96
העם עם הגולן
תודה. דרך אגב תעשה חיפוש מחודש לכמות הפעמים שרשמת כאן את מה שאמרתי הפוסטים שאפילו לא השתתפתי בהם. אולי זה יאיר את עיניך.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים