שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
העם עם הגולן
10-Aug-2017, 17:39
הודעה: #81
העם עם הגולן
איכשהו שוב פעם הגענו לערן לוי .. שחרר ... הדיון הוא אחר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Aug-2017, 17:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2017 על ידי 17:54 פיליפצ'וק.)
הודעה: #82
RE: העם עם הגולן
(10-Aug-2017 17:39)טל.מ כתב:  איכשהו שוב פעם הגענו לערן לוי .. שחרר ... הדיון הוא אחר.

בלי ערן לוי שון וייסמן נשאר עדיין פלופ חיפאי ראה ערך דור חוגי.
בלי ערן לוי קאיודה היום עוד משחק בליגת העל במקרה הטוב.
יש שחקנים שצריכים להגיד כל בוקר כשהם קמים "מודה אני שדרכי נפגשה עם ערן לוי"
#שחרר אתה מהמקובעות שלך#
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
Baranes (1111-0808-2017201720172017)
10-Aug-2017, 18:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2017 על ידי 18:02 אלדד.)
הודעה: #83
טל ידעת שוייסמן שיחק 13 וחצי משחקים במצטבר בליגת העל בעכו ובמכבי חיפה וכבש 0 שערים, אז הוא לא מתאים לליגה?
10-Aug-2017, 18:02
הודעה: #84
ערן חסר וראינו את זה אתמול הוא הבטחון של הקבוצה ורק איתו יש לנו מה להציע נגד קבוצות חזקות מאיתנו כי משום מקום הוא יכול לשים גול אם זה מבעיטה חופשית או העמדת שחקן מול שוער או סתם בעיטה מרחוק וגול מקרן ,במקרים כאלה לא משנה אם לייד הכדור עומד ראמוס או וויטור הכדור יכנס המשתנה היחיד זה אולי השוער
The following 1 user Likes רון סאבן1's post:
אלדד (1010-0808-2017201720172017)
10-Aug-2017, 18:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2017 על ידי 18:18 טל.מ.)
הודעה: #85
העם עם הגולן
(10-Aug-2017 17:53)פיליפצוק כתב:  
(10-Aug-2017 17:39)טל.מ כתב:  איכשהו שוב פעם הגענו לערן לוי .. שחרר ... הדיון הוא אחר.

#שחרר אתה מהמקובעות שלך#

אתה מדבר על מקובעות ..? מה עם מסי ? ביבי ? טראמפ ? גם הם חייבים תודה לערן לוי ?

(10-Aug-2017 18:01)אלדד כתב:  טל ידעת שוייסמן שיחק 13 וחצי משחקים במצטבר בליגת העל בעכו ובמכבי חיפה וכבש 0 שערים, אז הוא לא מתאים לליגה?

אני חושב שכתבתי מאוד ברור את דעתי בנושא וויסמן . תקרא שוב.

10-Aug-2017, 19:22
הודעה: #86
#שחרר אתה מהמקובעות שלך#
[/quote]

לא, כי להם הוא לא החייה/הקפיץ/שידרג את הקריירה.
בינתיים ממה שראיתי אדון ויסמן רגע שהוא הופך להיות נער פוסטר, לא מוצא ממש את עצמו בלי ערן.
10-Aug-2017, 21:04
הודעה: #87
(10-Aug-2017 19:22)פיליפצוק כתב:  בלי ערן לוי שון וייסמן נשאר עדיין פלופ חיפאי ראה ערך דור חוגי.
#שחרר אתה מהמקובעות שלך#

לא, כי להם הוא לא החייה/הקפיץ/שידרג את הקריירה.
בינתיים ממה שראיתי אדון ויסמן רגע שהוא הופך להיות נער פוסטר, לא מוצא ממש את עצמו בלי ערן.
[/quote]

בשביל להמשיך להתקדם וייסמן חייב להיות מושאל למועדון אחר. ערן לוי הוא נכס לכל קבוצה וגורם לאחרים להיות הרבה יותר טובים. כל חלוץ היה רוצה לשחק לפני ערן לוי.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
10-Aug-2017, 23:34
הודעה: #88
(10-Aug-2017 16:35)טל.מ כתב:  אתמול הבדלי הרמות היו ניכרים לעין זה הכל. אני לא ראיתי אף משחק עד היום אתה ראית את כולם והתרשמת כפי שהתרשמת. ממה שאני ראיתי אתמול מהשחקנים שציפיתי מהם (אתה הרמת את רף הציפיה ;-) ) , כמו ליאנדרו קוסטה שרם גולדנברג הויבך ומהשחקנים שכבר אני מכיר כמו עלי ניקו דידייה וכו היה נראה שיש הבדלי רמות ברורים ברמת חלק מהשחקנים ולא מדובר רק ביום רע. זה שקוסטה רץ בטירוף מצד לצד מראה על ההשקעה שלו אבל זה שכל כדור בדריבל בורח לו קדימה מידי וזה שהוא בעמדה של דיא ולא מסוגל לדחוף כדור אחד לרחבה או לאיים על השער כבר אומר משהו על רמת הכשרון. אתה טוען שניקו היה אתמול ביום רע ? לי הוא נראה ביום רגיל.
לגבי הטענה שהעלית על המשחקים הקודמים, אותה טענה ניתן להשמיע גם לאתמול זה רק גביע הטוטו וצברנו רק נקודה כשהיינו עדיפים לפחות בשתי מחציות במשחקים הראשונים או אתמול ב20 דק. מה כן ניתן ללמוד ?
שהקבוצה מתפרקת אחרי שסופגת
שכשהקבוצות היריבות מעלות הילוך (פת חצי שני, רעננה אתמול אחרי שספגה) אין לנו תשובה לזה.
אז יש לנו בעיה מנטאלית ? כושר גופני לקוי ? שחקנים פחות טובים ? הכל ביחד ?
נגד פת קיבלנו גול בסוף המשחק
נגד מכבי תא ריקן החמיץ מול שער ריק בסוף
אתמול קיבלנו את הרביעי בסוף המשחק

אלה נק שצריך ללמוד מהם ולעשות חושבים האם השחקנים שהמרנו עליהם מספיק טובים לרמות של ליגת העל. אני מודה שהיה מאוד מאכזב לראות את האמצע שלנו ניגף עי שחקן כמו בן בנימין שהוא לא בדיוק הגרזן האולטימטיבי ואת החוד של רעננה עושה מההגנה שלנו צחוק כל פעם שרק ניסה.

אתה שוב ושוב ממשיך עם הסקת המסקנות הנמהרת שלך. זה המשחק הראשון העונה שאתה רואה את הקבוצה, משחק שבו 5-6 שחקנים לא יהיו רלוונטים להרכב וחלקם גם לסגל לא, משחק שרמת האינטנסיביות שלנו הייתה נמוכה עד לא קיימת (בטח ביחס למה שראינו שבועיים קודם), ומשחק שבו המחליפים לא תיפקדו ולא לקחו את ההזדמנות שקיבלו.
המשחק הזה עדיין לא הופך את קוסטה לשחקן רע, כנ"ל את ריביירו, כנ"ל את גולדברג ובטח ובטח את ניקו ועלי שהראו לנו שהם בשקט יכולים להתמודד מול שחקני ליגת העל רק שבוע קודם.

ומה ניתן ללמוד על העובדה שהיינו טובים מהיריב ועדיין הפסדנו נקודות ?? מה שכולנו יודעים כבר מזמן. יש בעיית מחץ בקבוצה ,בעייה שעובדים עליה ונקווה שתפתר בקרוב. יכול גם מאד להיות שאם דיא למשל היה במגרש במשחקים הנ"ל אולי התוצאה הייתה נראית אחרת.
מעבר לזה, כנראה שמבחינת כושר גופני אנחנו עדיין לא נמצאים בפיק שלנו אחרת אי אפשר להסביר את הירידה ברמת הדינאמיות של הקבוצה אחרי 40-50 דקות.

אז כרגיל, כל הספקולציות והתרחישים לגבי העתיד לבוא עלינו (לטוב ולרע) בשלב זה אינם במקום ואין להם שום בסיס.
11-Aug-2017, 0:04
הודעה: #89
העם עם הגולן
אחרי שראיתי את המשחק אתמול, שבו דקה אחרי הגול רעננה השתלטה על המגרש ואז נזכרתי שקראתי בדיוק את אותו הדבר נגד פת התחלתי לחשוב שפשוט שתי הקבוצות האלה קצת נרדמו מולנו וברגע שחטפו התעוררו והשתלטו על העיניינים. אם הכושר הגופני שלנו נמוך משל היריב זו כבר בעיה. אנחנו לא משחקים נגד קונוסים. לגבי שאר הדברים , אני לא חושב שהמסקנות נמהרות , יש פערי רמות אצל חלק מהשחקנים ואני לא חושב שניתן לטאטא את זה.

11-Aug-2017, 0:32
הודעה: #90
(11-Aug-2017 0:04)טל.מ כתב:  אחרי שראיתי את המשחק אתמול, שבו דקה אחרי הגול רעננה השתלטה על המגרש ואז נזכרתי שקראתי בדיוק את אותו הדבר נגד פת התחלתי לחשוב שפשוט שתי הקבוצות האלה קצת נרדמו מולנו וברגע שחטפו התעוררו והשתלטו על העיניינים. אם הכושר הגופני שלנו נמוך משל היריב זו כבר בעיה. אנחנו לא משחקים נגד קונוסים. לגבי שאר הדברים , אני לא חושב שהמסקנות נמהרות , יש פערי רמות אצל חלק מהשחקנים ואני לא חושב שניתן לטאטא את זה.

מול מכבי ובעיקר מול פ"ת הקישור שלנו נראה אחרת. גם שמית ,גם אנרגטית וגם איכותית (ויש קשר בין הפרמטרים האלה מן הסתם). עם כל הכבוד לנפתלי בלאי ולקוסטה הם עדיין לא יכולים להחזיק לנו את האמצע, ואם תוסיף לזה משחק נרפה של עלי וניקו (ואפשר להבין אולי למה הם היו נרפים אחרי ההשקעה המטורפת שלהם כמה ימים קודם) תקבל את הסיבה להשתלטות של רעננה.
במשחק נגד פ"ת אני לא חושב שהם השתלטו על המגרש. נכון שהייתה נפילה בלחץ שעשינו אבל הם עדיין לא השתלטו על המשחק. כבשו שני שערים מקריים ממצבים נייחים ועוד גול ממבצע יפה של סלומון וזהו.
אותה פ"ת דרך אגב חטפה שלישייה ממכבי אתמול...זה אומר שגם להם יש בעיות של כושר גופני\סגל לא איכותי\שוער\הגנה וכו' וכו'...??

לגבי פערי הרמות. בין מי למי ? בין אלה של ההרכב הראשון לשני ? יש עמדות עם פערים גדולים יותר ויש עמדות שממש לא. בדיוק כמו בהרבה קבוצות אחרות.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים