שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
העם עם הגולן
10-Aug-2017, 12:17
הודעה: #61
RE: העם עם הגולן
אין דבר כזה ," שחקני לאומית " שאול
יש שחקנים בגיל הקלאסי שמקבלים הזדמנות ראשונה בחייהם לשחק בליגת העל והם מצוינים .
אוראל דגני שחקן לאומית ? אבל הוא בלאומית עכשיו

יהיה קשה ידוע אבל נצליח
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Aug-2017, 12:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2017 על ידי 12:37 עידן444.)
הודעה: #62
העם עם הגולן
(10-Aug-2017 12:15)טל.מ כתב:  אולסק שיחק פעם בליגת העל ? גלזר ? עלי ? אביב ? שרם ? קוגבנייה ? גרוס ?וסליחה שאני מתעלם מהנסיון המועט של שרם בהפועל תא ושל אביב בעונת הירידה . לחלק מהשחקנים האלה כמו עלי וקוגבנייה יש לדעתי את היכולת והעניין הוא ההתאמה. הבעיה היא שיש יותר מידי שחקנים שליגת העל היא נעלם עבורם ולמרות הזלזול המתמשך בליגת העאלק עדיין הפער בינה לבין הלאומית גדול. יותר מידי שחקנים יצטרכו להתאים את עצמם להעלות את הרמה והאינטנסיביות וזאת הבעיה. אם היה שחקן פה ושחקן שם אז מילא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עמוס, ורגוץ(משנה אם שיחק בליגה הראשונה בקרואטיה או בארץ?), הוייבך(שיחק בליגה חזקה בהרבה מכאן), גולדנברג, צעירי, גלזר, עלי, ערן, דיא, בדש ושרם...
אם רוצים יש לך הרכב כמעט שלם עם ניסיון עשיר בליגת העל או ליגה לפחות שוות ערך.
התמונה שאתה מצייר שגויה.
אם אתה חושב ששחקן זה או אחר לא מספיק טוב תגיד ישירות שהוא לא מספיק טוב בעיניך.
להגיד קבוצה לא מנוסה ממש לא יחזיק מים.

10-Aug-2017, 12:38
הודעה: #63
(10-Aug-2017 12:17)זאב רווח כתב:  אין דבר כזה ," שחקני לאומית " שאול
יש שחקנים בגיל הקלאסי שמקבלים הזדמנות ראשונה בחייהם לשחק בליגת העל והם מצוינים .
אוראל דגני שחקן לאומית ? אבל הוא בלאומית עכשיו

יהיה קשה ידוע אבל נצליח

שאני מציין שחקני לאומית זה ללא קשר לגיל,אך ורק ליכולת.
ערן ודיא שיחקו שנה שעברה בלאומית ,אבל הם שחקני ליגת על לכל דבר.
שרם וגלזר צעירים ששיחקו בלאומית ,אבל רואים שהם יעשו קפיצה,וזה ההבדל,תירם דנון,קובי מור וצעירי,בשיא היכולת וזה לא מספיק,בדש אחרי השיא ,ושחקני הנוער צריכים להשתפשף קצת ואז תהיה דעה לגביהם.
The following 1 user Likes Shaul's post:
פיליפצ'וק (1010-0808-2017201720172017)
10-Aug-2017, 12:44
הודעה: #64
(10-Aug-2017 12:15)טל.מ כתב:  אולסק שיחק פעם בליגת העל ? גלזר ? עלי ? אביב ? שרם ? קוגבנייה ? גרוס ?וסליחה שאני מתעלם מהנסיון המועט של שרם בהפועל תא ושל אביב בעונת הירידה . לחלק מהשחקנים האלה כמו עלי וקוגבנייה יש לדעתי את היכולת והעניין הוא ההתאמה. הבעיה היא שיש יותר מידי שחקנים שליגת העל היא נעלם עבורם ולמרות הזלזול המתמשך בליגת העאלק עדיין הפער בינה לבין הלאומית גדול. יותר מידי שחקנים יצטרכו להתאים את עצמם להעלות את הרמה והאינטנסיביות וזאת הבעיה. אם היה שחקן פה ושחקן שם אז מילא.

אבל שון ויסמן זה שחקן ליגת העל בכל רמ"ח אבריו, פשוט נולד להיות שחקן בליגה הזו.
10-Aug-2017, 14:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2017 על ידי 14:52 טל.מ.)
הודעה: #65
העם עם הגולן
לא אמרתי ששון וויסמן כן מתאים לליגה הזו. כדרכך אתה רק מנפק פנינים. אמרתי ואני חוזר ואומר ששון וויסמן יותר מתאים להיות החלוץ השני א ח ר י החלוץ הזר שאנחנו אמורים להחתים. אני מקווה שאתה מבין את ההבדל ובכל מקרה חובת ההוכחה עליו. הוא יכול גם להתגלות כלא מתאים, כמו שניקו נראה למשל אתמול.

(10-Aug-2017 12:36)עידן444 כתב:  

עמוס, ורגוץ(משנה אם שיחק בליגה הראשונה בקרואטיה או בארץ?), הוייבך(שיחק בליגה חזקה בהרבה מכאן), גולדנברג, צעירי, גלזר, עלי, ערן, דיא, בדש ושרם...
אם רוצים יש לך הרכב כמעט שלם עם ניסיון עשיר בליגת העל או ליגה לפחות שוות ערך.
התמונה שאתה מצייר שגויה.
אם אתה חושב ששחקן זה או אחר לא מספיק טוב תגיד ישירות שהוא לא מספיק טוב בעיניך.
להגיד קבוצה לא מנוסה ממש לא יחזיק מים.

עידן אני לוקח אותך להתחלה .. דובר על שדרוג הסגל שעלה מהלאומית. שאלתי האם השחקנים שהגיעו למעט בודדים שנקבתי בשמם הם שדרוג. בנוסף לגבי מה שאתה כתבת - איזה נסיון בכיר יש לשרם עלי גלזר ? צעירי שהיה חצי עונה ביציע ? בדש - בלי ספק אבל היכולת שלו לא מתאימה .הרי לשיטתך גם טגה הוא בעל נסיון לא מבוטל אבל האם זה יעזור לנו ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Aug-2017, 14:59
הודעה: #66
טל , ניקו התגלה כלא מתאים לליגת העל?
אם כך אז גם עמוס לא מתאים לליגת העל, וכמו כן גם ערן לא שיחק טוב , אז הוא לא מתאים לליגה

רגע וכשניקו היה המצטיין במגרש הוא הוכיח שהוא כן מתאים?
10-Aug-2017, 15:14
הודעה: #67
העם עם הגולן
תגיד אלדד .. על שטויות כמו בש לא יעברו את החצי צריך רשיון ?
כל מה שנאמר קשור למשחק של אתמול. ניקו לא נראה ברמה המתאימה ולא נראה לי שהוא היה ביום חלש. כנל אחרים בקבוצה כמו קוסטה. אם אתה חושב שהם כן מתאימים - זכותך. ערן בכלל ישב ביציע .. היית במשחק ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Aug-2017, 15:15
הודעה: #68
יש משמעות גדולה מאוד לשחקנים עם ניסיון בליגת העל. לסכנין לרעננה ולבני יהודה לדוגמא יש על הנייר יתרון מסוים עלינו כעולה חדשה. יש מדרגה משמעותית בין ליגת העל לליגה לאומית ולליגה א'. יש לנו כמה שחקנים כמו קובי מור ניסן דנון ואחרים שאני לא חושב שהם מתאימים לליגת העל בשלב הזה.
למרות שלגביע הטוטו יש אינדיקציה די נמוכה לגבי ההמשך ברור שההכנה לא אופטימלית בגלל פציעות, עומס משחקים והחלפת הבלם הזר.
ליגת העל זו אופרה אחרת והעיקר זו סבלנות. מי שמדמיין לעצמו שבאנו לקרוע את הליגה יגלה שלחבר שני נצחונות רצופים זה עניין מסובך ונדיר.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
10-Aug-2017, 15:25
הודעה: #69
(10-Aug-2017 14:47)טל.מ כתב:  לא אמרתי ששון וויסמן כן מתאים לליגה הזו. כדרכך אתה רק מנפק פנינים. אמרתי ואני חוזר ואומר ששון וויסמן יותר מתאים להיות החלוץ השני א ח ר י החלוץ הזר שאנחנו אמורים להחתים.

עדן שרם סיים את העונה שעברה בליגה הלאומית עם 14 כיבושים.
שון ויסמן (עם ערן לוי מאחוריו) סיים עם 12 כיבושים.
אבל לדעתך המקובעת והשלילית לרוב שון וייסמן יותר מתאים, למה? ככה!
10-Aug-2017, 15:27
הודעה: #70
אם קלענו בזרים נעשה עונה טובה גם אם השאר לא שיא.
עלי זאת מניה בטוחה לדעתי
וורגוץ גם כן שחקן שקט לא עושה דברים שהוא לא יודע ונלחם מאוד וגם כן גבוהה לכן הוא מניב בטוחה
טים עד כה נראה טוב מוקדם לקבוע אך על פי עברו הקבוצה ששיחק בה שספגה מעט גולים בליגה חזקה כנראה יהיה מניה בטוחה

אני גם חושב שקוגבניה וריביירו לא יותר מחליפים כרגע חובת ההוכחה עליהם
אנחנו בינתיים ב3/5 ש 4-5 טובים יספיקו לכן החלוץ שיגיע אם ישדרג יהיה שלד טוב של זרים בנוסף לגולדנברג בעל הנסיון וגם היכולת לדעתי ,
עמוס/אלקסלסי לדעתי גם כן מניה בטוחה אולי לא יהיו מטורפים אבל זאת לא תהיה עמדה בעייתית
אם אחד מהם יעשה איזשהי קפיצת מדרגה לרמה גבוהה יותר של שוער זה יהיה אלקסלסי הצעיר שהוא גם שחקן בית .
אולסק לדעתי יהיה טוב בעונה הזאת אך אין לדעת כמו כן גם אביב וגלזר אך סיכוי טוב ש1-2 משלושה יעמדו המצופה ויהיו ברמה הנדרשת ואף יותר
ערן ודיע אין מה להרחיב
ויחד עם החלוץ אם ירשים היה לנו הרכב טוב מאוד בעל רוב של שחקנים בלי סימני שאלה .
The following 1 user Likes רון סאבן1's post:
אלדד (1010-0808-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים