שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
העם עם הגולן
09-Aug-2017, 23:20
הודעה: #21
העם עם הגולן
(09-Aug-2017 22:00)ram123 כתב:  מה קורה עם גרוס? הוא עדיין פצוע? חייבים כבר להריץ את ההגנה ביחד.
עם הגנה כמו היום אין לנו סיכוי (הגרמני דווקא היה בסדר)
מגן שמאלי היה חושך.

כי הוא לא מגן שמאלי.
מלכתחילה לא הבנתי למה שלחו לשם דווקא אותו... מזכיר לי איך דורה הרג את מסרוואה מגן שמאלי והוציא אותי דקה 20...

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Aug-2017, 23:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Aug-2017 על ידי 23:30 דוד חטב.)
הודעה: #22
RE: העם עם הגולן
למרות הכנה לא אידאלית עם פציעות וזר שמוחלף וחלוץ שלא הוחתם אני אופטימי ...תפסיקו ליחס חשיבות לתוצאות חוץ מהכסף גביע הטוטו לא מעניין אף אחד ....
אנחנו משחקים טוב לפרקים , וחושך לפרקים..
היום היו כמה נסיבות מקלות (פציעה של שני מגינים טעוית שאני מקווה שיהיו רק בגביע הטוטו...
אגב רעננה שיחקו בהרכב חזק...
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
roeyshaul (1010-0808-2017201720172017)
09-Aug-2017, 23:34
הודעה: #23
בוא לא נתחיל רק שוב עם הפסטיבלים והסקנדלים...

מה שבלט היום במגרש (בניגוד לשני המשחקים הקודמים) זה האנמיות וחוסר האינטנסיביות של רב השחקנים (מלבד דודי אולי שתמיד נותן הכל) ובעיקר הקישור שהיה מאד אגרסיבי וביטל את היריב בדקות רבות במשחקים הקודמים.

בוא גם נזכור שההרכב שעלה היום ברובו לא מתוכנן להיות ההרכב בליגה וחלקו גם את הספסל לא תמיד יראה. זה היה הרכב שני אם לא שלישי בחלקים מסוימים של המשחק.

ולא ,זה לא סיבה להראות כאלה עייפים ושבעים. ציפיתי משחקנים שקיבלו הזדמנות להוכיח שמקומם בקבוצה שיהרגו את המשחק אבל לצערי זה לא קרה. קוסטה במשחק איום, נפתלי נבהל מהמעמד, בדש נראה כבר בפנסיה, קובי מור וויקי יעסיקו הרבה העונה את הצוות הרפואי (ממה עשויים שתי המרגרינות האלה ??), קוגבינה כרגיל שעה נח ו 10 דקות משחק כדורגל ושני העוגנים שלנו עלי וניקו בכלל לא היו נוכחים היום.

השנה כנראה שהכל יקום וייפול על רביעיית האמצע שלנו. אם הם יהיו אגרסיבים וממושמעים באמצע ובהנחה שחלוץ נורמלי יגיע אני משוכנע שאנחנו נהיה קבוצה לגיטימית ומהנה. אם נהייה נרפים ועייפים במרכז המגרש יהיה מאד קשה.
09-Aug-2017, 23:39
הודעה: #24
אופיר אולי דודי נותן הכל אבל עדיין הגול הרביעי הילד הזה מהנוער עשה עליו סיבוב התבאסתי בשבילו
09-Aug-2017, 23:45
הודעה: #25
דודי תירם הלימיט שלו זה ליגה לאומית בדיוק כמו ירין חסן.
#בינוני#
09-Aug-2017, 23:57
הודעה: #26
שכול הבלמים לפניו יחלימו יהיה בלם רביעי בספסל שם מקומו.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
10-Aug-2017, 0:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2017 על ידי 0:03 עידן444.)
הודעה: #27
העם עם הגולן
וואו...
כמה ניתוחים ופסיקות ממשחק שאין מה לנתח ולפסוק...
שוער שחרב משחק... קרה, קורה ויקרה... הבירטוזים של עמוס הם באמת לא דבר חדש... יפה שביזבז בגביע הטוטו...
אלקסלסי לא הפיתרון... מה זה השטויות האלה? כשהוא יקבל גול באשמתו הרי אלה שאומרים היום שצריך להחליף את עמוס יגידו להחליף שוער גם כשזה יהיה הפוך...

כן הרכב לא הרכב...
יותר פצועים פחות פצועים...
שורה תחתונה גביע השוקו לא מוסיף לבטחון ולבאז חיובי סביב הקבוצה... ליגה עם קבוצות כל כך קקה ואנחנו יחד עם הפועל חיפה ואשדוד המושפלים הראשיים של המפעל בזמן שעכו עם קבוצה הרבה פחות טובה משל שנה שעברה וניהול ביזיוני כבר עם שני נצחונות... לא שאומר הרבה אבל בכל זאת...

אתם מדברים כאן חלוץ חלוץ חלוץ...
בולשיט!
אין לקבוצה הזו שום בעיה אקוטית בהתקפה עם ערן ודיא בריאים וקוגבנייה זה קוסם! לא פחות! עאלק לא מתאים... נכון, הוא נראה הרבה פעמים בהילוך נמוך אבל בכמה דקות של מוזה הוא עושה מה ש 10 קונסטנטינוס, אביב, שרם ובדש לא יעשו.
אני מוטרד מדבר אחד, שההכנה שלנו לליגה בחלק האחורי פשוט ביזיונית! המון חוסר מזל ואני לא מחפש אשמים- מדבר על השורה התחתונה-
הכנה ב-י-ז-י-ו-נ-י-ת!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
10-Aug-2017, 0:04
הודעה: #28
לצערי בשל אילוצי השעה, את המשחק נאלצתי לראות דרך קבוצת פייסבוק ששידרה בלייב את המשחק עם המון תקיעות.
אני רק אתחיל עם הקשקושים של מלובני ושגיא כהן. כל כך הרבה שטויות הם דיברו. גם על מכבי נתניה וגם על שוער רעננה. פשוט הפכפכים בלי סוף

בנוגע למשחק, מהרגע שראיתי את ההרכבים (רעננה עם הרכב ראשון כמעט מלא, שרוב הסגל המשיך משנה שעברה.. לדעתי 7 שחקני הרכב שיחקו גם בשנה שעברה. לעומת זאת - מכבי נתניה שפתחה עם 3 שחקני הרכב + השאר הרכב שני) ידעתי שרוב הסיכויים שיהיה תיקו ומטה, והייתי מופתע אם היינו מנצחים.
ולכן אין צורך להיכנס לפאניקה או להיסטריה..

הדבר היחיד שמבאס מהמשחק הזה זה הפציעות של ויקי וקובי, שמשלים לנו הרכב הגנתי של פצועים (ויקי ורגוץ' גרוס וקובי מור)
10-Aug-2017, 0:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2017 על ידי 0:14 amir.)
הודעה: #29
יש שחקן כזה גרוס? אף אחד בשום מקום לא ראה אותו אף פעם בשום צורה.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
10-Aug-2017, 0:23
הודעה: #30
(09-Aug-2017 22:00)ram123 כתב:  מה קורה עם גרוס? הוא עדיין פצוע? חייבים כבר להריץ את ההגנה ביחד.
עם הגנה כמו היום אין לנו סיכוי (הגרמני דווקא היה בסדר)
מגן שמאלי היה חושך.

המגן השמאלי נפצע על ההתחלה ושיחקנו עם קשר מהנוער כמגן...
The following 1 user Likes roeyshaul's post:
עידן444 (1010-0808-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים