שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוגין אנסה
10-Aug-2017, 0:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2017 על ידי 0:32 עידן444.)
הודעה: #41
RE: יוגין אנסה
הבעיה של הקבוצה שהיא כבשה עד כה רק 4 שערים והגיעה להמון מצבים? ועוד בלי דיא שהיום במחצית כשהוא רק חוזר מפציעה ראינו כמה הוא משמעותי... וערן היום בכלל לא היה, ושני משחקים שיחקנו עם קישור מעובה שאביב הוא הקשר הכי קדמי שלנו...
לא יודע... אם תשאלו אותי הבעיה היא יותר בכיוון של 7 ספיגות... אבל אולי ההיגיון שלי עקום...
ונכון, ההגנה שמשחקת רוב הזמן היא הגנה עם שני בלמים לא מתאימים לליגת העל(לתירם בביקור היחיד שלו בליגת העל כנראה היה מאוד נחמד בשיטת שלושת הבלמים של סילבס... ואתם יכולים להמשיך לעוף כאן על גולדנברג- מגן מחליף וסותם חורים- בשביל זה הוא הגיע וכולי תקווה שזה גם יהיה הסטטוס בפועל... ההגנה שלנו עם השניים האלה היא בדיחה... ותסלחו לי שאני ממש לא אלך להאשים ילד שמשחק לא בתפקיד שלו...) ומגינים שההישג הכי גדול שלהם העונה יהיה להיות בריאים... ויש לנו שני בלמים זרים שאמורים להיות 2 רמות מעל ובלם שאמור להיות רמה מעל- אבל כפי שכתבתי קודם- ההכנה שלנו בחלק הזה בגלל הפציעות המתסכלות האלה והטעויות המקצועיות(הבלם הדני ועד שאני לא רואה את ורגוץ חוזר גם ההחלטה להשאיר אותו היא סימן שאלה גדול אפילו יותר, כי גם בלי הפציעה זה היה סימן שאלה...)- היא מהגרועות שהיו לנו אי פעם! וזה יותר מטריד אותי מהכל ערב פתיחת העונה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Aug-2017, 1:29
הודעה: #42
עידן לא מתאים לך להיות היסטרי ויורה לכל כיוון , תשאיר זאת לטל.מ רואה השחרות המקצועי ( טל בלי כוונה לפגוע באמת ) , עד לרגע זה הכל אילוצים בהגנה , חוץ מצעירי שהוא חלוד כי לא שיחק המון זמן אף שחקן הגנה לא כשיר באמת ולא משחק בתפקיד המקורי שלו .
כחלון היה פצוע
וארגוץ' פצוע
גרוס פצוע ( לא מבין כמה זמן הפציעה השביתה אותו ...ממש תעלומה )
טים הויבך חלוד וחסר כושר גופני
גולדנברג בלם לא התפקיד הטבעי שלו
קובי מור רק עכשיו חוזר מפציעה
דודי תירם לבד לא יכול להושיע בהגנה לא מתואמת ומתורגלת

זה לא היה מתוכנן כל הפציעות זה פשוט קרה ועדיף עכשיו לפני הליגה ולא אחרי אין לאף אחד שליטה על זה גם בקבוצות הפאר בעולם יש פציעות !!!
לגבי נילסן פשוט זה לא שווה תגובה ...אבל בשבילך עידן אני אענה !! הביאו בלם ראו עשרות משחקים שלמים שלו והתלהבו , הבן אדם רצה ולא רצה , סגרו על כסף גדול כדי שיגיע , לא התאקלם לא הראה חיבור והוחלט לסיים איתו את ההתקשרות מהר כדי לא לפגוע בהכנת הקבוצה .
מה לא מקצועי כאן ? האם כל שחקן שנרכש בריאל מדריד התאקלם ? האם כל שחקן שנרכש במנצ'סטר יונייטד התאקלם ?
נתתי לך מעל 5 חודשים לחפש חלוץ צעיר כמו קיודה תירצת שאין לך זמן , ונגיד היית מוצא והוא לא היה מתאקלם חברתית זה היה נחשב לחוסר מקצועיות ?
לא מתאים לך עידן
10-Aug-2017, 1:34
הודעה: #43
יוגין אנסה
כפי שאמרתי אני לא מחפש להאשים.
השורה התחתונה מבאסת אותי מאוד והיא שהחלק שהכי זקוק לתאום במגרש- לא עושה הכנה מינימלית לעונה.
זה בעיני חסר תקדים.
שוב, לא מחפש אשמים- זו השורה התחתונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
10-Aug-2017, 1:51
הודעה: #44
יש עוד 9 ימים למשחק הראשון
אם וארגוץ' יחזור כשיר והויבך יחזור לכושר משחק , צעירי או מור ישתפרו ויחלימו אז ההגנה תשתפר פלאים .
מה שחשוב שאת הזמן הזה יעבדו הרבה על תיאום בהגנה , יציאה למתפרצות עם סטופר , ומיום שני רק חיזוק הבטחון ציונות ולגרום לשחקנים לעלות למשחק נגד באר שבע בטירוף .
אסור לקרוע את השחקנים לפני המשחק , אם חסר להם כושר גופני שיקרע אותם עד יום ראשון .
מקווה שכבר הכינו לימוד על באר שבע ושיעבירו הכל לשחקנים
10-Aug-2017, 1:54
הודעה: #45
וואלה עידן היום אתה מפציץ עם התיאורים שלך...

בוא נרגיע קצת...

הגיע בלם
וורגוץ יחזור
גם גרוס לא יהיה פצוע לנצח
חלוץ בסוף ימצאו

וגם אם זה יתחבר במחזור 5 לא קרה כלום.
במקרה הרע נעשה מקצה שיפורים בהמשך העונה.

היכולת שלנו להכניס את עצמנו לחרדות שוברת שיאים.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
זאב רווח (1010-0808-2017201720172017)
10-Aug-2017, 1:57
הודעה: #46
אופיר מה שתאמר היום אני מסכים איתך
רף החרדות אצלנו חצה את הנורמליות
10-Aug-2017, 8:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2017 על ידי 8:46 עידן444.)
הודעה: #47
יוגין אנסה
(10-Aug-2017 1:54)אופיר34 כתב:  וואלה עידן היום אתה מפציץ עם התיאורים שלך...

בוא נרגיע קצת...

הגיע בלם
וורגוץ יחזור
חלוץ בסוף ימצאו

אין שום קשר לחרדות.
סך הכל עובדה פשוטה- אתה הולך לפתוח את העונה עם 4 שחקני הגנה שאף פעם לא שיחקו יחד(אלא אם אתה הולך לפתוח עם הבדיחה שיש עכשיו שאני באמת לא יודע מה פחות גרוע...). וזו החוליה שהכי צריכה תאום.
זה בסדר להתבאס מזה?
אני יודע שיש פצועים. אני שוב כותב- אני מדבר על השורה התחתונה והיא שאתה משחק שלושה משחקים בגביע הטוטו וגם במשחק אימון או שניים קודם עם בלמים שלא יותר טובים מאלה ששיחררת בטענה שהם לא מספיק טובים(בחיי, טיילת כזו עם שינה וזדנוב אני לא בטוח שהיתה מתרחשת...)
בשער שנפסל להם בנבדל ראית איך הבלם שלהם, ילד בן 19 מבוהל, עבר את כולם? אפילו לקוגבנייה נגד נצרת לא היה כזה קל... או בגול הראשון שחקן חותך מהצד לאמצע כאילו הוא מטייל בכיכר העצמאות... שהכי קרוב שמישהו הגיע אליו זה תירם כדי לשים לו רגל ולהכשיל אותו?
מה זה הדבר הזה???
אז נכון שעמוס הרג אותנו אבל תאמין לי שזה הכי פחות מטריד אותי...

10-Aug-2017, 8:48
הודעה: #48
מזה השטויות האלה "נתקן עד המחזור ה 5", אז לשם מה מתחילים את האימונים כחודש וחצי לפני? סתם בשביל הכיף?
בוא נתחיל את האימונים אחרי החגים ומה יהיה יהיה. מימילא יש ינואר שאפשר לתקן הכל

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
The following 2 users Like משה.ד's post:
Baranes (1010-0808-2017201720172017), אלון (1010-0808-2017201720172017)
10-Aug-2017, 9:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2017 על ידי 9:06 עידן444.)
הודעה: #49
יוגין אנסה
אגב, הבטחתי אתמול גול של בדש...
החמצה מאוד לא אופיינית שלו שאולי היתה גורמת למשחק להסתיים אחרת...

מהלך נהדר של ויקי אגב שלקח את אמבולה לטיול... תענוג...
כמה חבל שהוא כל הזמן נפצע...(שאלה בפני עצמה למה... גנטיקה או עבודה לא נכונה\אורח חיים לא בריא?)

10-Aug-2017, 10:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Aug-2017 על ידי 11:11 אופיר34.)
הודעה: #50
(10-Aug-2017 8:48)משה.ד כתב:  מזה השטויות האלה "נתקן עד המחזור ה 5", אז לשם מה מתחילים את האימונים כחודש וחצי לפני? סתם בשביל הכיף?
בוא נתחיל את האימונים אחרי החגים ומה יהיה יהיה. מימילא יש ינואר שאפשר לתקן הכל

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk

לא אמרתי נתקן אמרתי שלא יקרה אסון אם הקבוצה תתחבר ותתחיל לצבור נקודות רק במחזור 4-5. מה קרה הליגה נגמרת במחזור 10 ולא סיפרו לי ?? כולם מדברים פה כל הזמן על ב"ש וב"ש כאילו שאחרי ב"ש אין עוד 35 מחזורי ליגה...
יש פה מסע ארוך שיהיו בו עליות ומורדות. לא מבין למה בגלל משחק אחד בגביע הטוטו בהרכב שני או שלישי שלנו אנשים נכנסים פה לפאניקה כאילו שעוד יומיים נסגרת הליגה.

וכן, גם אם מתחילים להתאמן מוקדם דברים יכולים לקרות. יש פציעות, יש זרים שלא מתאקלמים, יש נפילות בחלק מהבחירות שעשו... תמיד יש בלתמים.
בשביל זה בין היתר יש את גביע הטוטו שמאפשר למאמנים לבדוק עוד חלופות, לבחון זרים ולהבין יותר לעומק מה נקודות התורפה שבהם צריך לטפל.

(10-Aug-2017 8:30)עידן444 כתב:  
(10-Aug-2017 1:54)אופיר34 כתב:  וואלה עידן היום אתה מפציץ עם התיאורים שלך...

בוא נרגיע קצת...

הגיע בלם
וורגוץ יחזור
חלוץ בסוף ימצאו

אין שום קשר לחרדות.
סך הכל עובדה פשוטה- אתה הולך לפתוח את העונה עם 4 שחקני הגנה שאף פעם לא שיחקו יחד(אלא אם אתה הולך לפתוח עם הבדיחה שיש עכשיו שאני באמת לא יודע מה פחות גרוע...). וזו החוליה שהכי צריכה תאום.
זה בסדר להתבאס מזה?
אני יודע שיש פצועים. אני שוב כותב- אני מדבר על השורה התחתונה והיא שאתה משחק שלושה משחקים בגביע הטוטו וגם במשחק אימון או שניים קודם עם בלמים שלא יותר טובים מאלה ששיחררת בטענה שהם לא מספיק טובים(בחיי, טיילת כזו עם שינה וזדנוב אני לא בטוח שהיתה מתרחשת...)
בשער שנפסל להם בנבדל ראית איך הבלם שלהם, ילד בן 19 מבוהל, עבר את כולם? אפילו לקוגבנייה נגד נצרת לא היה כזה קל... או בגול הראשון שחקן חותך מהצד לאמצע כאילו הוא מטייל בכיכר העצמאות... שהכי קרוב שמישהו הגיע אליו זה תירם כדי לשים לו רגל ולהכשיל אותו?
מה זה הדבר הזה???
אז נכון שעמוס הרג אותנו אבל תאמין לי שזה הכי פחות מטריד אותי...

ואני חושב שאתה מגזים.
דודי וגולדברג כבלמים מספר 4 ו 5 מספיק טובים כדי להיות בסגל של הקבוצה, והם לפחות ברמה של שינה וז'דנוב (ולדעתי לפחות גולדברג עולה על שניהם).
מה שאתמול קרה זה לאו דווקא בעיית הגנה ,זה בעייה של משחק ההגנה הכולל של הקבוצה וכמובן שני פלופים קשים של עמוס. האמצע שלנו אתמול לא תיפקד ולא היה אגרסיבי ודינאמי כפי שהיה בדקות רבות בשני המשחקים הקודמים. רעננה היו ראשונים לכל כדור ולכן זה נראה כפי שזה נראה.

בטווח הרחוק יותר (ותסלח לי שאני לא מסתכל רק שבועיים קדימה) תהיה פה הגנה שתורכב מהויבך\וורגוץ\גרוס (בהנחה שכולם יהיו בריאים כמובן) ושני המגינים המוכרים. אני מאמין שזה ייצב אותנו קצת יותר ,ובמידה וגם הקישור שלנו יעשה את העבודה כפי שראינו בשבועיים האחרונים ,אני משוכנע שהגנתית נראה יותר טוב.

בכל מקרה כולנו מתעסקים בספקולציות ובלתמים תמיד יכולים לקרות, אבל בהנחה שלא יקרו דברים חריגים ,לטווח הארוך אנחנו בהחלט יכולים להיות קבוצת אמצע לגיטימית בליגת העל.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים