שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אחרי שני משחקים אפשר להגיד ....
07-Aug-2017, 10:52
הודעה: #21
RE: אחרי שני משחקים אפשר להגיד ....
אומנם רק גביע הטוטו, ולמרות המחצית השנייה נגד מ.פ"ת, ולמרות ששיחקו מול הרכב שני של מ.ת"א, אפשר לומר שאכן עומדים בהבטחה של "קבוצה מרגשת" ו"שלא תיפול מאף קבוצה"/"תסתכל בלבן של העיניים לכל קבוצה".
גם אותי גולן אלקסלסי הרשים במשחק וקצת ששיחק, ולא רק דני עמוס צריך לחשוש.. גם דין גל (לא מאמין שאם בעתיד השוערים יהיו דין גל ואלקסלסי, אז דין גל יועדף על פניו של אלקסלסי)
כמו שכבר אמרתי כמה פעמים, לדעתי צריך לתת צ'אנס לחגי גולדנברג ולקובי מור כמגנים בהרכב הפותח. אולי כשאחד הבלמים הפצועים/חלודים יוכלו לשחק.
דווקא קוגבנייה לצערי מקבל מעט דקות משחק, וגם בהם לא מרשים כ"כ, וזה בניגוד לעונה שעברה שהוא פתח בסערה.

לגבי חלוץ זר, אני לא יודע אם דברים נעשים מאחורי הקלעים ולא יוצאים החוצה, אבל אני חושב שעצם זה שעטר עוזב את חיפה למכבי ת"א, ובטוח יגיע שחקן התקפה נוסף (ועוד יש להם את דמארי שפצוע) - אני מקווה שכל זה יביא אלינו את רוקאביצה איכשהו
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Aug-2017, 11:34
הודעה: #22
שון ושרם עם הכדוריםשלערן ודיע חלום
07-Aug-2017, 12:38
הודעה: #23
(07-Aug-2017 10:52)Bilev כתב:  אומנם רק גביע הטוטו, ולמרות המחצית השנייה נגד מ.פ"ת, ולמרות ששיחקו מול הרכב שני של מ.ת"א, אפשר לומר שאכן עומדים בהבטחה של "קבוצה מרגשת" ו"שלא תיפול מאף קבוצה"/"תסתכל בלבן של העיניים לכל קבוצה".
גם אותי גולן אלקסלסי הרשים במשחק וקצת ששיחק, ולא רק דני עמוס צריך לחשוש.. גם דין גל (לא מאמין שאם בעתיד השוערים יהיו דין גל ואלקסלסי, אז דין גל יועדף על פניו של אלקסלסי)
כמו שכבר אמרתי כמה פעמים, לדעתי צריך לתת צ'אנס לחגי גולדנברג ולקובי מור כמגנים בהרכב הפותח. אולי כשאחד הבלמים הפצועים/חלודים יוכלו לשחק.
דווקא קוגבנייה לצערי מקבל מעט דקות משחק, וגם בהם לא מרשים כ"כ, וזה בניגוד לעונה שעברה שהוא פתח בסערה.

לגבי חלוץ זר, אני לא יודע אם דברים נעשים מאחורי הקלעים ולא יוצאים החוצה, אבל אני חושב שעצם זה שעטר עוזב את חיפה למכבי ת"א, ובטוח יגיע שחקן התקפה נוסף (ועוד יש להם את דמארי שפצוע) - אני מקווה שכל זה יביא אלינו את רוקאביצה איכשהו

או את שוינפלד...

Sent from my iPhone using Tapatalk
07-Aug-2017, 12:39
הודעה: #24
(07-Aug-2017 10:52)Bilev כתב:  אומנם רק גביע הטוטו, ולמרות המחצית השנייה נגד מ.פ"ת, ולמרות ששיחקו מול הרכב שני של מ.ת"א, אפשר לומר שאכן עומדים בהבטחה של "קבוצה מרגשת" ו"שלא תיפול מאף קבוצה"/"תסתכל בלבן של העיניים לכל קבוצה".

לא מאמין...השכר שלו 300 אלף אירו....ענק ולא מוצדק.
07-Aug-2017, 12:52
הודעה: #25
אני רק לא מבין משהו. אנחנו משחקים כרגע עם 4 קשרים לא התקפיים, כולם מצויינים, ולהבנתי שבאוטופיה 2 מהם אמורים רק לשחק בהרכב... כלומר:

שוער
מגן
בלם
בלם
מגן

עד כאן הכל ברור.

ואז יש לנו קישור: גלזר, מוחמד, אולסק, אביב - קבוצה אחת

ערן, דיא, קובנייה/ליאנדרו - קבוצה 2

שרם/זר

מה שאני מבין - מתוך "הקבוצה הראשונה" הנ"ל ישחקו 2
מתוך הקבוצה השניה ישחקו 3 - כשאביב יכול להתחלף בין הקבוצות.

יכול להיות שבכל מקרה גם קובנייה וגם ליאנדרו לא מתוכננים להרכב, בהנחה שכל הסגל בריא?
על מי מהקישור אמש ניתן לוותר בהרכב?
ועוד יש מצב שאלו יהיו 2?
אני לא מאמין שגם דידייה וגם ליאנדרו יהיו שחקני ספסל בלבד כל עוד כל הסגל זמין, קצת לא הגיוני...
07-Aug-2017, 13:51
הודעה: #26
מעודד מאוד משני המשחקים האלו ועוד יותר מעודד שאלו היו משחקים נגד קבוצות לא פשוטות (לא מתייחס ל"מכבי עלו בהרכב שני" וכו')
רואים באופן מובהק שעל כל עמדה כמעט יש לפחות 2 שחקנים ברמה שמתחרים על העמדה .
הפחד היחיד שלי : צד שמאל בהגנה
07-Aug-2017, 14:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Aug-2017 על ידי 14:52 אלון.)
הודעה: #27
(07-Aug-2017 12:52)roeyshaul כתב:  אני רק לא מבין משהו. אנחנו משחקים כרגע עם 4 קשרים לא התקפיים, כולם מצויינים, ולהבנתי שבאוטופיה 2 מהם אמורים רק לשחק בהרכב... כלומר:

שוער
מגן
בלם
בלם
מגן

עד כאן הכל ברור.

ואז יש לנו קישור: גלזר, מוחמד, אולסק, אביב - קבוצה אחת

ערן, דיא, קובנייה/ליאנדרו - קבוצה 2

שרם/זר

מה שאני מבין - מתוך "הקבוצה הראשונה" הנ"ל ישחקו 2
מתוך הקבוצה השניה ישחקו 3 - כשאביב יכול להתחלף בין הקבוצות.

יכול להיות שבכל מקרה גם קובנייה וגם ליאנדרו לא מתוכננים להרכב, בהנחה שכל הסגל בריא?
על מי מהקישור אמש ניתן לוותר בהרכב?
ועוד יש מצב שאלו יהיו 2?
אני לא מאמין שגם דידייה וגם ליאנדרו יהיו שחקני ספסל בלבד כל עוד כל הסגל זמין, קצת לא הגיוני...

אתה לא יודע איזה דיא תקבל ולכמה זמן. אותו כנ״ל לגבי ערן. מכאן תמשיך...

07-Aug-2017, 16:35
הודעה: #28
אגב, בסימולציה שדיא או ערן בחוץ, גרוס יוכל להפוך לשחקן מפתח השנה - אם נצטרך יותר מחץ בהתקפה ולשחק עם ערן, דידייה, ליאנדרו והזר שיגיע - נצטרך בלם ישראלי בהרכב ושם התפקיד של גרוס גדול, ולכן לדעתי גם הגיע תירם כמחליף ישראלי רציני.

(דידיה וליאנדרו כל אחד באגף, ערן באמצע וחלוץ בודד בשפיץ)

ואז ההרכב יהיה משהו כזה:
שוער
ויקי
טים
גרוס/תירם
גולדנברג
עלי
גלזר
ערן
דידיה
ליאנדרו
חלוץ זר

במקרה כזה, אביב שבמציאות אחרת היה שחקן העונה הפונציאלי מבחינתי יהיה מחליף ראשון... וחבל על ניקו המצויין...
07-Aug-2017, 17:20
הודעה: #29
אני מתקשה להאמין שנשחק עם 4 קשרים שהם לא בעלי אוריינטציה התקפית מובהקת . כשדיא יחזור אחד מהם ירד לספסל ואז איפה דידייה משתלב כאן ? כשהוא ישנו יש לנו משחק אגפים הרבה יותר מסוכן, וכמו שכבר ראינו הוא יודע להיות 50:50. לדעתי בסופו של יום לא נשחק עם יותר משני קשרים אחוריים , אולי חוץ ממשחקים בעייתיים , מי אמר טרנר, ונחזור לשיטה של שנה שעברה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Aug-2017, 17:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Aug-2017 על ידי 18:09 אלדד.)
הודעה: #30
(06-Aug-2017 23:40)אופיר34 כתב:  מצד שני, חסר מחץ וזה ברור לכולם. נראה לי גם שסלובו וברדה מתחילים להבין שהאוויר בריאות של ערן לא יספיקו ליותר ממחצית בליגת העל ולזה צריך להערך.

דראפיץ החליף את ערן כתגובה לחילופים של מכבי ת"א , במחשבה שמעכשין הם ישתלטו על המשחק ואנחנו נצטרך לרדוף אחריהם יותר
אם ערן לא היה יכול להמשיך הוא לא היה יורד מאוכזב לספסל , הוא רצה להמשיך לשחק וידע שיש לו מספיק כח להמשיך עד הסוף ולתקן את מה שלא ממש הלך לו

(07-Aug-2017 16:35)roeyshaul כתב:  אגב, בסימולציה שדיא או ערן בחוץ, גרוס יוכל להפוך לשחקן מפתח השנה - אם נצטרך יותר מחץ בהתקפה ולשחק עם ערן, דידייה, ליאנדרו והזר שיגיע - נצטרך בלם ישראלי בהרכב ושם התפקיד של גרוס גדול, ולכן לדעתי גם הגיע תירם כמחליף ישראלי רציני.

(דידיה וליאנדרו כל אחד באגף, ערן באמצע וחלוץ בודד בשפיץ)

ואז ההרכב יהיה משהו כזה:
שוער
ויקי
טים
גרוס/תירם
גולדנברג
עלי
גלזר
ערן
דידיה
ליאנדרו
חלוץ זר

במקרה כזה, אביב שבמציאות אחרת היה שחקן העונה הפונציאלי מבחינתי יהיה מחליף ראשון... וחבל על ניקו המצויין...

לדעתי נגד קבוצות ברמה שלנו/ שאנחנו יותר טובים מהם ובעיקר במשחקי בית זה צריך להיות ההרכב שלנו:

[תמונה: 1614727_Maccabi_Netanya.jpg]
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים