שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אחרי שני משחקים אפשר להגיד ....
07-Aug-2017, 0:49
הודעה: #14
RE: אחרי שני משחקים אפשר להגיד ....
אותי מענין הרבה פחות ניצול המצבים הכדורים עוד יכנסו ויפספסו ושוב יכנסו זה טבעו של כדורגל גם מכבי נתניה הגדולה פיספסה ויצאה תיקו 0 במשחקים העיקר שמגיעים למצבים וזה חשוב יותר .
יותר מענין שהפעם לא היתה ירידה דראסטית בלחץ על הרדור , מחצית מצוינת + 20 דקות מפוזרות במחצית השניה וזה אומר בשבילי 65 דקות טובות של לחץ , מול קבוצות ברמה שלנו זה יספיק מול באר שבע זה לא יספיק , צריך להגיע עד משחק הליגה הראשון ל 95 דקות של לחץ על הכדור ....

לא נכנס לשמות של שחקנים זה לא רציני לקבוע עכשיו מי יהיה הרכב ראשון ומי שני , כל שבוע לפי האימונים המאמנים רואים מי מוכן יותר למשחק , אבל מה שטוב שסוף סוף בכל עמדה יש 2 שחקנים ראוים , אל תקטלו את בן צעירי הוא ישתפר ויילך ככל שישתפשף .

מקווה שעכשיו מרבית האוהדים נרגעו מהפאניקה שאחזה בהם לגבי שמות , כי שמות לא משחקים כדורגל רק זיעה מאמץ ועבודה קשה , תזכירו לי כמה שילמה מכבי ת"א על עומר אצילי ? מי היה יותר טוב ? אצילי או קונסטנינוס ??
יניב מדר בכוונה אני פונה אליך כי אתה מאמן הכושר , סומך עליך שתביא את השחקנים ל95 דקות לחץ על הכדור , כושר גופני ואטלטיות אנגלי או גרמני , רק אתה אחראי על הענין הזה .....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אחרי שני משחקים אפשר להגיד .... - זאב רווח - 07-Aug-2017 0:49

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים