שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחצית בגן עדן- מחצית בגיהנום
03-Aug-2017, 8:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Aug-2017 על ידי 8:39 עידן444.)
הודעה: #1
האם זו תוצאה של משחק פתיחה?
האם כושר גופני לא מספיק טוב בשילוב עם מזג האוויר הנוראי?
האם ההרכב החסר?
האם חוסר הניסיון?
כנראה שכל התשובות נכונות.

קיבלנו מחצית חלומית שהסתיימה ב 0-2 פלוס פנדל שלא נשרק פלוס משקוף של ערן לוי כשהיריבה לא מצליחה לעמוד מול הלחץ ובקושי מצליחה לחבר שני פסים.
שוער מובטל.
עלי מוחמד ואולסק במשחק מצויין ראשונים לכל כדור.
גלזר עם עליות ומורדות אבל סה״כ טוב.
שרם ואביב נהדרים.
צעירי בינוני אבל בסדר.
כחלון אחראי עם יציאות טובות קדימה.
גולדנברג מצויין.
דודי שקט.
חלום!

וכמה אני שמח שלא שיחקנו עם מרכז ההגנה הרגיל.
ולא, לא בשביל שזה יהיה תירוץ לכל החסרי מושג בפייסבוק... הרי ברור לכל בר דעת שעם שני בלמים 1.90 מנור סולומון אולי עדיין היה מביך אותנו בדריבל פה דריבל שם אבל את שני הגולים הראשונים(בעיקר הראשון שהכניס את כולם ללחץ והחל את המפולת) כנראה שלא היינו מקבלים...
אבל אני שמח שקיבלנו אותם כי זה נתן למי שלא הבין להבין שזה המחיר של קבוצה צעירה.
כשאומרים ״עוגנים״ זה נשמע כמו ססמה שקשורה יותר לעולם המים... כשאומרים ״גרזן״ זה נשמע כמו משהו שקשור ליער...
לנתניה לא חסר גרזן... בקישור שכולל את עלי,ניקו ואביב- לא חסר מי שיחלץ את הכדור... חסר העוגן שאתה יכול ללכת אליו כשהמומנטום נגדך להוריד לחץ ולא להתפרק... כי אתמול במחצית השניה התפרקנו...
ב״ש אתמול מול לודוגורץ לא התפרקה... אפשר גם לייחס את זה למזל גדול אבל אנשים אנליטים שלא מתרצים כל דבר במזל יסתכלו ויבינו שב״ש לא התפרקה אתמול בזכות העוגנים שלה... בדקות קשות יש על מי לסמוך... מיגל ויטור... טוני נוואקמה... ומעל כולם בדקות שראיתי- ג׳ון אוגו... נכון שהוא גם גרזן, אבל הוא בעיקר מישהו שאפשר לסמוך עליו שיהיה בזמן הנכון במקום הנכון... (אבל מי הגאון ששלח אותו לבעוט פנדל???)
בנתניה לא היה כזה אתמול... ערן עייף... אביב שהיה הטוב במגרש יצא(גם הוא נראה היה קצת עייף בחצי השני) ונדמה לי ששניהם יצאו ב 1-2 ,קוגבנייה וריביירו כשרוניים ככל שיהיו לא היו כתובת לכדורים כדי לשחרר לחץ מההגנה ולהעביר את כובד המשחק לחלק המגרש של פ״ת... ניקו ועלי אחרי מחצית ראשונה מצויינת נראו עם הלשון בחוץ... גלזר בסוג של יויו- פעולה טובה- פעולה רעה...
צמד בלמים במחצית שניה נוראית בעיני!
מזל שיש לנו שוער מחליף שנראה שאפשר לסמוך עליו(מודה שאני קצת ספקן לגביו... אבל נראה לי שהספקות לאט לאט יעלמו...)
צעירי הפך מבינוני לגרוע... דווקא ויקי עם משחק יציב בשתי המחציות.
בשורה התחתונה ראינו במחצית השניה קבוצה מבוהלת בלי מבוגר אחראי סטייל גזל בעונה שעברה שיכנס ויעשה סדר...
שווה לחשוב על אחד כזה... אפילו מישהו סטייל מושיקו מישאלוף שלמיטב זכרוני שיחק בקריירה גם בקישור האחורי... בחור חיובי, מחוייב, מנוסה, שמשאיר דם על המגרש. לדעתי גם יתפשר על כסף כדי להיגאל מעכו.

עם אחד כזה, שני בלמים מנוסים(שקיימים), דיא וחלוץ(שלאור היכולת של עדן שרם אני קצת פחות סגור על הנחיצות שלו- אלא אם באמת מנחיתים פה תותח)- אני חושב שתהיה לנו עונה מהנה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 4 users Like עידן444's post:
Bilev (0303-0808-2017201720172017), אלדד (0303-0808-2017201720172017), עדיאלבז (0303-0808-2017201720172017), צהוב לעולמים (0303-0808-2017201720172017)
03-Aug-2017, 8:48
הודעה: #2
RE: מחצית בגן עדן- מחצית בגיהנום
(03-Aug-2017 8:36)עידן444 כתב:  האם זו תוצאה של משחק פתיחה?
האם כושר גופני לא מספיק טוב בשילוב עם מזג האוויר הנוראי?
האם ההרכב החסר?
האם חוסר הניסיון?
כנראה שכל התשובות נכונות.

קיבלנו מחצית חלומית שהסתיימה ב 0-2 פלוס פנדל שלא נשרק פלוס משקוף של ערן לוי כשהיריבה לא מצליחה לעמוד מול הלחץ ובקושי מצליחה לחבר שני פסים.
שוער מובטל.
עלי מוחמד ואולסק במשחק מצויין ראשונים לכל כדור.
גלזר עם עליות ומורדות אבל סה״כ טוב.
שרם ואביב נהדרים.
צעירי בינוני אבל בסדר.
כחלון אחראי עם יציאות טובות קדימה.
גולדנברג מצויין.
דודי שקט.
חלום!

וכמה אני שמח שלא שיחקנו עם מרכז ההגנה הרגיל.
ולא, לא בשביל שזה יהיה תירוץ לכל החסרי מושג בפייסבוק... הרי ברור לכל בר דעת שעם שני בלמים 1.90 מנור סולומון אולי עדיין היה מביך אותנו בדריבל פה דריבל שם אבל את שני הגולים הראשונים(בעיקר הראשון שהכניס את כולם ללחץ והחל את המפולת) כנראה שלא היינו מקבלים...
אבל אני שמח שקיבלנו אותם כי זה נתן למי שלא הבין להבין שזה המחיר של קבוצה צעירה.
כשאומרים ״עוגנים״ זה נשמע כמו ססמה שקשורה יותר לעולם המים... כשאומרים ״גרזן״ זה נשמע כמו משהו שקשור ליער...
לנתניה לא חסר גרזן... בקישור שכולל את עלי,ניקו ואביב- לא חסר מי שיחלץ את הכדור... חסר העוגן שאתה יכול ללכת אליו כשהמומנטום נגדך להוריד לחץ ולא להתפרק... כי אתמול במחצית השניה התפרקנו...
ב״ש אתמול מול לודוגורץ לא התפרקה... אפשר גם לייחס את זה למזל גדול אבל אנשים אנליטים שלא מתרצים כל דבר במזל יסתכלו ויבינו שב״ש לא התפרקה אתמול בזכות העוגנים שלה... בדקות קשות יש על מי לסמוך... מיגל ויטור... טוני נוואקמה... ומעל כולם בדקות שראיתי- ג׳ון אוגו... נכון שהוא גם גרזן, אבל הוא בעיקר מישהו שאפשר לסמוך עליו שיהיה בזמן הנכון במקום הנכון... (אבל מי הגאון ששלח אותו לבעוט פנדל???)
בנתניה לא היה כזה אתמול... ערן עייף... אביב שהיה הטוב במגרש יצא(גם הוא נראה היה קצת עייף בחצי השני) ונדמה לי ששניהם יצאו ב 1-2 ,קוגבנייה וריביירו כשרוניים ככל שיהיו לא היו כתובת לכדורים כדי לשחרר לחץ מההגנה ולהעביר את כובד המשחק לחלק המגרש של פ״ת... ניקו ועלי אחרי מחצית ראשונה מצויינת נראו עם הלשון בחוץ... גלזר בסוג של יויו- פעולה טובה- פעולה רעה...
צמד בלמים במחצית שניה נוראית בעיני!
מזל שיש לנו שוער מחליף שנראה שאפשר לסמוך עליו(מודה שאני קצת ספקן לגביו... אבל נראה לי שהספקות לאט לאט יעלמו...)
צעירי הפך מבינוני לגרוע... דווקא ויקי עם משחק יציב בשתי המחציות.
בשורה התחתונה ראינו במחצית השניה קבוצה מבוהלת בלי מבוגר אחראי סטייל גזל בעונה שעברה שיכנס ויעשה סדר...
שווה לחשוב על אחד כזה... אפילו מישהו סטייל מושיקו מישאלוף שלמיטב זכרוני שיחק בקריירה גם בקישור האחורי... בחור חיובי, מחוייב, מנוסה, שמשאיר דם על המגרש. לדעתי גם יתפשר על כסף כדי להיגאל מעכו.

עם אחד כזה, שני בלמים מנוסים(שקיימים), דיא וחלוץ(שלאור היכולת של עדן שרם אני קצת פחות סגור על הנחיצות שלו- אלא אם באמת מנחיתים פה תותח)- אני חושב שתהיה לנו עונה מהנה.

הקבוצה שלנו "תיפול" אך ורק בכושר הגופני...במידה ויספיק ליותר מ60 דקות...נהיה קבוצה מצויינת...מאד מאד נהנתי אתמול בחצי הראשון....הכושר עבד לטובתנו...
03-Aug-2017, 9:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Aug-2017 על ידי 9:51 עדיאלבז.)
הודעה: #3
כמו שדוד כתב, כושר גופני בהחלט משמעותי, ואתמול היינו בחסרון בקטע הזה.
אבל קטע משמעותי מאוד זה המערך - אתמול פתחנו ב4:4:2 בכדי להחביא את החסרון באי ההשקעה של ערן לוי , במשחק הלחץ.
כל עוד לכולם היה כח זה עבד נפלא, ברגע שכל אלו שאמורים לחפות על אי ההשקעה שלו התעייפו, שילמנו במזומן...
03-Aug-2017, 9:58
הודעה: #4
אל תשכחו שסלובו עשה חילופים שלט קשורים למהלך המשחק....הכוונה שהוא בא איתם מהבית ואני שמח שהוא ביצע אותם למרות שידע שזה יכול לעלות בהפסד...
03-Aug-2017, 10:13
הודעה: #5
בסה"כ יש קבוצה מעניינת שרצה יפה 60 דקות, אני אישית בסה"כ נהניתי.
נקודות לשיפור:
1. כאשר לערן נגמר האוויר חייבים להחליף (אני מקווה שהמאמנים לא חוששים להחליף אותו, אתמול זה נראה שכן)
2. עלי, לשבת ולהסביר שלא מכדררים בדקה ה 93 ומנסים לעבור 3 שחקנים.
03-Aug-2017, 10:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Aug-2017 על ידי 10:51 izhakben.)
הודעה: #6
חוץ מהדברים הרעים, יש הרבה דברים טובים לקחת מהמחצית הראשונה.
הדבר הכי חשוב הוא שלא נכנס ללחץ, הכל בסדר, למי שלא זוכר לפני שנתיים בעונה שבה ירדנו כבר באמצע העונה ובתחילת העונה בגביע הטוטו ניצחנו את באר שבע וביתר ונראינו טוב.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

(03-Aug-2017 10:48)izhakben כתב:  חוץ מהדברים הרעים, יש הרבה דברים טובים לקחת מהמחצית הראשונה.
הדבר הכי חשוב הוא שלא נכנס ללחץ, הכל בסדר, למי שלא זוכר לפני שנתיים בעונה שבה ירדנו כבר באמצע העונה ובתחילת העונה בגביע הטוטו ניצחנו את באר שבע וביתר ונראינו טוב.

ככה שצריך לקחת הכל בפרופורציה

03-Aug-2017, 11:05
הודעה: #7
מחצית ראשונה - אחת הטובות שלנו שאני זוכר ממכבי נתניה. פשוט היה תענוג.
מחצית שנייה - אחת הגרועות שאני זוכר ולא חסרות הסיבות.
מצד אחד בולט הכישרון והפוטנציאל שיש בקבוצה ומצד שני בולט חוסר הניסיון. מקווה שברנקו והבלם החדש יוסיפו לנו בעניין הניסיון.
והכי חשוב - כשערן עייף וזה בערך אחרי 40 דקות, הוא צריך להיות מוחלף. אין מה לעשות, אנחנו לא בלאומית. בטח ובטח כשדיא יחזור.
03-Aug-2017, 11:10
הודעה: #8
לגבי הבלמים , לא מסכים.
אני חושב שבסה"כ הם נתנו משחק שקט ורגוע. דודי מאד הפתיע אותי ברוגע ובנונשאלנט וגם במשחק ההקרבה שלו. הבן אדם לא בוחל באמצעים ולא מפחד להכנס לעימותים. מחפש כל הזמן את הפס המדויק קדימה. בשביל בלם מספר 4 או 5 במערך דודי בהחלט בלם ראוי.

אותו כנ"ל לגבי גולדברג, שחקן רב גוני ומאד אינטיליגנטי במשחק שלו.
בקיצור , אם אלה שני שחקני ההגנה מספר 4 ו 5 שלנו המצב בהחלט לא רע.
ונכון, בכדורי גובה (כמו שראינו אתמול) יש להם בעייה.

חוץ מזה, לדעתי יש לנו בעיה במשחק המעבר מההגנה להתקפה. הקישור הקדמי שלנו (או במילים אחרות ערן לוי בעיקר אבל גם קוגבינה) לא עושים מספיק תנועה ולא באים לקבל כדור. ההצטרפות להתקפה בעייתית בעיקר אחרי שהאוויר בריאות של ניקו\עלי\אביב הולך ומצטמצם ובנוסף אתמול גם לא ראינו מספיק תמיכה של המגינים בחלק ההתקפי.
היה מתבקש לעשות כמה חילופים כבר במחצית. לא ברור למה חיכו עם זה עד לדקה 70.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עדיאלבז (0303-0808-2017201720172017)
03-Aug-2017, 11:16
הודעה: #9
(03-Aug-2017 11:10)אופיר34 כתב:  לגבי הבלמים , לא מסכים.
אני חושב שבסה"כ הם נתנו משחק שקט ורגוע. דודי מאד הפתיע אותי ברוגע ובנונשאלנט וגם במשחק ההקרבה שלו. הבן אדם לא בוחל באמצעים ולא מפחד להכנס לעימותים. מחפש כל הזמן את הפס המדויק קדימה. בשביל בלם מספר 4 או 5 במערך דודי בהחלט בלם ראוי.

אותו כנ"ל לגבי גולדברג, שחקן רב גוני ומאד אינטיליגנטי במשחק שלו.
בקיצור , אם אלה שני שחקני ההגנה מספר 4 ו 5 שלנו המצב בהחלט לא רע.
ונכון, בכדורי גובה (כמו שראינו אתמול) יש להם בעייה.

חוץ מזה, לדעתי יש לנו בעיה במשחק המעבר מההגנה להתקפה. הקישור הקדמי שלנו (או במילים אחרות ערן לוי בעיקר אבל גם קוגבינה) לא עושים מספיק תנועה ולא באים לקבל כדור. ההצטרפות להתקפה בעייתית בעיקר אחרי שהאוויר בריאות של ניקו\עלי\אביב הולך ומצטמצם ובנוסף אתמול גם לא ראינו מספיק תמיכה של המגינים בחלק ההתקפי.
היה מתבקש לעשות כמה חילופים כבר במחצית. לא ברור למה חיכו עם זה עד לדקה 70.

גולדנברג מצוין. אולי לא מתאים כבלם אבל בהחלט הייתי רוצה לראות אותו בהרכב. "הבעיה" שויקי רק הולך ומשתפר... בהחלט כאב ראש בריא
03-Aug-2017, 13:01
הודעה: #10
בעיה ״פשוטה״. ויקי יודע להיות מגן שמאלי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
יניב (0303-0808-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים