שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משחק ראשון בגביע הטוטו, והיבט מקצועי אחד
03-Aug-2017, 0:58
הודעה: #21
RE: משחק ראשון בגביע הטוטו, והיבט מקצועי אחד
גביע השוקו נכון אבל ויש אבל
אי אפשר גולים כאלה גם במשחק אימון.
וכמו שאמרתי החוליה שהכי צריכה חיזוק קשר אחורי מנוסה
מקווה שילמדו מהמשחק הזה ושערן לוי יבין כבר שאי אפשר לשחק שכונה כמו בליגה ה 2
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Aug-2017, 1:07
הודעה: #22
אחד אומר שגלזר(הקשר האחורי שלנו... נעים מאוד... קשר אחורי...) היה הכי טוב על המגרש ואחר אומר שהכי חשוב להביא קשר אחורי...
מבולבלים? גם אנחנו...

Sent from my iPhone using Tapatalk
03-Aug-2017, 1:09
הודעה: #23
מגן שמאלי !!!

מבין שצריך סבלנות, אני מתחיל לאבד אותה.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
03-Aug-2017, 1:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Aug-2017 על ידי 1:32 אופיר34.)
הודעה: #24
בוא נגיד שחלוקת העומס במשחק היום לא הייתה הכי מאוזנת בעולם. אני גם לא הייתי מחכה עם החילופים לדקה 70. החברה גמרו את המצבר במחצית הראשונה. במשחק של 5 חילופים, ראשון העונה, אפשר להתחיל עם החילופים כבר במחצית.

גלזר במחצית הזאת היה טוב מאד, גם שרם וניקו שפתאום מקבל יותר אופציות בהתקפה. אני גם אהבתי את גולדברג שכמעט ולא טעה. שחקן אינטליגנטי.
סה"כ היה כדורגל חיובי, עם לחץ טוב והנעת כדור. אפשר להגיד שנהננו .

מחצית שנייה, נגמר לגלזר וניקו הכח והאמצע עבר אליהם... ואפשר להגיד שגם הצד (השמאלי בעיקר)...
אומנם לא הגיעו להרבה מצבים ממשחק מסודר אבל עדיין יותר מידי בקלות ההרמות מהאגף חתכו את הרחבה שלנו...

סה"כ למרות ההפסד יצאתי די מרוצה כי רואים שהקבוצה מאומנת ושחקנים יודעים מה תפקידם בכח. עוד קצת עבודה על הכושר הגופני וחיזוקים קלים ואנחנו בכיוון הנכון

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ועוד דבר, הסלומון הזה שיהיה בריא....
מתי לי יצא דבר כזה ממחלקת הנוער....

The following 2 users Like אופיר34's post:
זאב רווח (0303-0808-2017201720172017), עדיאלבז (0303-0808-2017201720172017)
03-Aug-2017, 1:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Aug-2017 על ידי 1:34 אלון.)
הודעה: #25
(03-Aug-2017 1:07)עידן444 כתב:  אחד אומר שגלזר(הקשר האחורי שלנו... נעים מאוד... קשר אחורי...) היה הכי טוב על המגרש ואחר אומר שהכי חשוב להביא קשר אחורי...
מבולבלים? גם אנחנו...

מחצית שנייה האמצע היה טיילת. יכול להיות גם בגלל החילוף (התמוהה) של אביב (במקום ערן), אבל יכול להיות שצריך קשר אחורי חזק, בעל ניסיון בעמדה הזו במקום אחד מהשלושה - עלי, ניקו או גלזר.

(03-Aug-2017 1:09)lironb62 כתב:  מגן שמאלי !!!

מבין שצריך סבלנות, אני מתחיל לאבד אותה.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

גם אני

03-Aug-2017, 1:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Aug-2017 על ידי 1:39 טל.מ.)
הודעה: #26
לפי סלובו זה בעיקר חוסר נסיון וחוסר בכושר משחק. אתם מוסיפים גם חוסר בכושר גופני וחולשה גדולה של צעירי.
כושר גופני אפשר לשפר למרות שלא ברור לי למה נפלנו מהרגליים ופת לא. צעירי בינתיים נותן פייט לקובי מור .. לגבי הנסיון והחברה הצעירים , הערנו על זה כל הקיץ שחסר בעל בית אמיתי באמצע, אבל סלובו בחר מה שבחר. החברה האלה לא יקבלו נסיון מחר בבוקר. כשמבססים קבוצה על שחקני ליגה שניה כשרוניים ככל שיהיו יש לזה מחיר . שילמנו אותו היום כבר במשחק הראשון. נראה מה סלובו מתכנן להמשך. אני מקווה שעם הבלם החדש וגרוס עד שברנקו יחזור ביחד עם סבע וחלוץ חדש נראה אחרת.
איך היה ליאנדרו ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Aug-2017, 1:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Aug-2017 על ידי 1:41 עידן444.)
הודעה: #27
(03-Aug-2017 1:31)אופיר34 כתב:  בוא נגיד שחלוקת העומס במשחק היום לא הייתה הכי מאוזנת בעולם. אני גם לא הייתי מחכה עם החילופים לדקה 70. החברה גמרו את המצבר במחצית הראשונה. במשחק של 5 חילופים, ראשון העונה, אפשר להתחיל עם החילופים כבר במחצית.

גלזר במחצית הזאת היה טוב מאד, גם שרם וניקו שפתאום מקבל יותר אופציות בהתקפה. אני גם אהבתי את גולדברג שכמעט ולא טעה. שחקן אינטליגנטי.
סה"כ היה כדורגל חיובי, עם לחץ טוב והנעת כדור. אפשר להגיד שנהננו .

מחצית שנייה, נגמר לגלזר וניקו הכח והאמצע עבר אליהם... ואפשר להגיד שגם הצד (השמאלי בעיקר)...
אומנם לא הגיעו להרבה מצבים ממשחק מסודר אבל עדיין יותר מידי בקלות ההרמות מהאגף חתכו את הרחבה שלנו...

סה"כ למרות ההפסד יצאתי די מרוצה כי רואים שהקבוצה מאומנת ושחקנים יודעים מה תפקידם בכח. עוד קצת עבודה על הכושר הגופני וחיזוקים קלים ואנחנו בכיוון הנכון

ועוד דבר, הסלומון הזה שיהיה בריא....
מתי לי יצא דבר כזה ממחלקת הנוער....

חשבתי שכששחקן לא גדל מגיל 10 זה לא נחשב...
קאניוק ממכבי ת״א
מלמד וסלומון מכ״ס

כשגם אתה תהיה ידוע כקבוצה שנותנת במה לצעירים צעירים מוכשרים ירצו לבוא אליך... ובטח היכולת לשמור את הכשרונות שלך...
ראית את ההבדל בין המועדונים- אצלם כל המחליפים חוץ מצעירי היו שחקנים שלהם...
אצלנו זרים, וקונסטנטינוס... ובדש...
זה כל ההבדל...
ממש לא מחלקת נוער מקצועית יותר...

הנוער שלהם טוב משלך? שנה שעברה ניצלו בפוקס מירידה ועונה אחרונה גם לא היו כאלה גדולים...

כן אולי המצב שם קצת יותר טוב מבחינת מתקנים משהו שחייבים לשבת חזק מאוד על עירית נתניה! ממש לא מספיק מה שיש לנו!

03-Aug-2017, 5:08
הודעה: #28
(03-Aug-2017 1:38)טל.מ כתב:  לפי סלובו זה בעיקר חוסר נסיון וחוסר בכושר משחק. אתם מוסיפים גם חוסר בכושר גופני וחולשה גדולה של צעירי.
כושר גופני אפשר לשפר למרות שלא ברור לי למה נפלנו מהרגליים ופת לא. צעירי בינתיים נותן פייט לקובי מור .. לגבי הנסיון והחברה הצעירים , הערנו על זה כל הקיץ שחסר בעל בית אמיתי באמצע, אבל סלובו בחר מה שבחר. החברה האלה לא יקבלו נסיון מחר בבוקר. כשמבססים קבוצה על שחקני ליגה שניה כשרוניים ככל שיהיו יש לזה מחיר . שילמנו אותו היום כבר במשחק הראשון. נראה מה סלובו מתכנן להמשך. אני מקווה שעם הבלם החדש וגרוס עד שברנקו יחזור ביחד עם סבע וחלוץ חדש נראה אחרת.
איך היה ליאנדרו ?

נפלנו מהרגלים ופתח תקווה לא כי רצנו יותר עשינו יותר לחץ בהרבה מהם
03-Aug-2017, 7:31
הודעה: #29
לא צריך יותר שום דבר מבחינת שחקנים חוץ מחלוץ . אני לא מסכים עם סלובו שאמר שצריכים חיזוק בעוד כמה מקומות , עוד חלוץ והסגל מלא ושלם עמוק וטוב .
צריך לעבוד יותר ולהתחבר יותר ולדעת להגן טוב יותר , זה יבוא במשך הזמן , סבלנות !!!
03-Aug-2017, 7:40
הודעה: #30
בסך הכל יש בסיס טוב וראינו את זה במחצית הראשונה ,מחצית שניה נפילה גדולה , לא מובן למה לא בוצעו חילופים ,בשלב הזה השחקנים עדיין לא יכולים למשוך אפילו 60 דקות.
בטוח שאם הבלם החדש יחד עם סבע וחלוץ נוסף נראה הרבה יותר טוב.
נקודות בעייתיות: 2 המגינים ,כחלון מאוד רוצה אבל זה לא מספיק,צעירי ? ליקויים בסיסים ,לא יודע לעשות הגנה וגם לא התקפה ,קובי מור עדיף בתור מחליף, לגולדנברג.
קוגבניה להתעורר מהר אחרת מיותר!!!
דבר אחד ברור הסגל עומד להיות גדול מאוד ,יהיו חייבים לשחרר לפחות 4 שחקנים .
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים