שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פותחים עונה!
02-Aug-2017, 18:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Aug-2017 על ידי 18:04 אלדד.)
הודעה: #21
RE: פותחים עונה!
(02-Aug-2017 12:47)טל.מ כתב:  אני גם חושב למרות שזו דעה לא פופולארית, שנעשתה טעות עם שון וויסמן בנושא ההשאלה. יגידו זו מדיניות המועדון - אני מכבד. אני רק חושב שהיא שגויה. אני הייתי מעדיף מדיניות שהיא לא תורה מסיני ראה וקדש, ולכל כלל יש יוצא מין הכלל.
Sent from my iPhone using Tapatalk

בשביל מה אתה צריך את וייסמן, כדי שיעלה מהספסל?
עם כל הכבוד לוייסמן והטירוף שהוא מביא איתו, אתה צריך להביא חלוץ ברמה יותר טובה, אני לא מזלזל אבל רובם או כל השערים של וייסמן היו דחיקות לשער וכשהעמידו אותו לבד מול שוער.. לא היו מהלכים סטייל דיא סבע לא בעיטות ממרחק בינוני-ארוך ולא משחק ראש משובח.., אם הוא היה כזה טוב היה מקבל בחיפה הזדמנות לפחות כמו הירש וגוזלן
ויש לך בקבוצה חלוץ ששווה ברמה, אם לא יותר טוב - עדן שרם
כשיהיו לך 4 חלוצים בקבוצה ואתה משחק רק עם חלוץ בודד, איפה וייסמן משתלב?

וגם אם וייסמן יגיע בסופו של דבר לנתניה עם אופציית רכישה, בכלל בכלל לא בטוח שנשתמש בה..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 3 users Like אלדד's post:
yaron73 (0202-0808-2017201720172017), זאב רווח (0202-0808-2017201720172017), עידן444 (0202-0808-2017201720172017)
02-Aug-2017, 19:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Aug-2017 על ידי 19:30 טל.מ.)
הודעה: #22
פותחים עונה!
אז בעצם גם אתה ואני יכולנו להיות החלוץ במקומו לא ..? כולה דחיקות ... אני מציע לך לעבור על הגולים שלו מחדש אולי תתרשם אחרת.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
02-Aug-2017, 19:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Aug-2017 על ידי 19:37 אלדד.)
הודעה: #23
(02-Aug-2017 19:30)טל.מ כתב:  אז בעצם גם אתה ואני יכולנו להיות החלוץ במקומו לא ..? כולה דחיקות ... אני מציע לך לעבור על הגולים שלו מחדש אולי תתרשם אחרת.

קודם תעבור על השערים של עדן שרם..
תזכיר לי שער של כישרון ומהלך אדיר של וייסמן? (לא דחיקה ולא כשהוא לבד מול שוער)

בכל מקרה איפה שוייסמן ישחק העונה, שרם יכבוש יותר שערים ממנו
02-Aug-2017, 19:41
הודעה: #24
פותחים עונה!
אלדד ... הבחור חלוץ !המטרה היא נגיעה אחת או שתיים וגול. הוא צריך לבצע סללום לפני כל גול ?

02-Aug-2017, 20:07
הודעה: #25
(02-Aug-2017 19:41)טל.מ כתב:  אלדד ... הבחור חלוץ !המטרה היא נגיעה אחת או שתיים וגול. הוא צריך לבצע סללום לפני כל גול ?

גם שרם חלוץ! וריבירו חלוץ!
אז אל תהיה לחוץ להשאיל חלוץ ללא אופציה..
02-Aug-2017, 20:13
הודעה: #26
פותחים עונה!
אוקי אני חושב אחרת ממך.

07-Aug-2017, 14:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Aug-2017 על ידי 15:00 אלדד.)
הודעה: #27
(02-Aug-2017 10:44)טל.מ כתב:  לכל המגזימים .. מותר לי לחשוב שהסגל לא מספיק חזק (מבלי שיצא לי לראות, כבר נאמר). הסגל מבוסס ברובו על שחקני ליגה שניה או על שחקנים מחליפים מליגת העל. השחקנים שלא תואמים כרגע לפרופיל הזה הם עמוס , סבע שאני שומע טענות גם ממישהו מהכותבים פה שהוא ״מולחם בכל הגוף״ וערן לוי. אני לא יודע מה נקבל מסבע ומלוי השנה, אחרי פציעות ניתוחים וכו. אני גם לא יודע איך יחזור וורגוץ והאם הוא באמת מתאים לליגה הזו. אני מעריך שכן אבל לא נוטה לזלזל בחלוצים שיבואו מולו כמו אחרים כאן. אז הכל מתנקז לבלם הנוסף ולחלוץ שעדיין לא הוחתמו. האם כל השאר יעשו את קפיצת המדרגה - הלוואי לא יודע. ברור שכשאראה כמה משחקים תהיה לי דעה מגובשת יותר. אני לא רואה דרך אגב איפה הפסימיות נמצאת כאן. הסגל לא משדר גדולות ונצורות. אני זוכר שנה מסוימת שהבעלים התלהב מצלישר וארנון טמיר וראה בהם את העתיד. איך זה נגמר כולם יודעים. אני מנסה רק להזכיר לכולם שאלה רק הערכות. גם מכבי תא כדורסל חשבה בשנה שעברה שהיא הביאה 10 שחקני יורוליג וגם איך זה נגמר כולם יודעים.

לטל ולכל אלו שמזלזלים ב"שחקני ליגה לאומית" שאין להם ניסיון בליגת העל, מתייחסים נטו ליכולת ולא לרזומה או הגיל.
אז תרשמו- עוד העונה לפחות 2 שחקנים מקבלים זימון לסגל הנבחרת (ניקו - בהנחה שהוא לא היה בנבחרות הצעירות בארגנטינה, אביב , גלזר, כחלון, ואלקסלסי)
07-Aug-2017, 17:39
הודעה: #28
פותחים עונה!
רשמתי. המילה זלזול דרך אגב לא במקום. שים לב ממה אתה מסתנוור..מ0:0 נגד הקבוצה השניה של מכבי תא בגביע הטוטו.. אני לא מזלזל בזה, גם אנחנו היינו בחצי הרכב, אני פשוט לא תופר חליפות. פתאום גלזר הוא העתיד הורוד (של מכבי תא ..) ואלקסלסי הוא ה-שוער .. אני מציע שתחכה לליגה . אני זוכר איך חמזה בארי פרפר את כל הגנת בש בגביע הטוטו לפני שנתיים .. איך זה נגמר כולם יודעים.
בוא נכניס את הכל בפרופורציה נתכנס להרכב החזק ואז נדבר. גביע הטוטו הוא לא מדד לכלום.

07-Aug-2017, 17:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Aug-2017 על ידי 17:46 אלדד.)
הודעה: #29
(07-Aug-2017 17:39)טל.מ כתב:  רשמתי. המילה זלזול דרך אגב לא במקום. שים לב ממה אתה מסתנוור..מ0:0 נגד הקבוצה השניה של מכבי תא בגביע הטוטו.. אני לא מזלזל בזה, גם אנחנו היינו בחצי הרכב, אני פשוט לא תופר חליפות. פתאום גלזר הוא העתיד הורוד (של מכבי תא ..) ואלקסלסי הוא ה-שוער .. אני מציע שתחכה לליגה . אני זוכר איך חמזה בארי פרפר את כל הגנת בש בגביע הטוטו לפני שנתיים .. איך זה נגמר כולם יודעים.
בוא נכניס את הכל בפרופורציה נתכנס להרכב החזק ואז נדבר. גביע הטוטו הוא לא מדד לכלום.

אני לא מסתנוור מכלום , כי אני בדעה הזו מתחילת עונה שעברה , אני לא צריך שום משחק מושלם שלהם כדי להוכיח משהו , אבל זה כן משנה את הדעה של אנשים אחרים

כשאמרת שאי אפשר לשחק בליגת העל עם כל כך הרבה שחקנים מהלואמית בלי להתחשב ביכולת והרמה הכללית שלהם זה לא זילזול? , השחקנים האלה מהלאומית יותר טובים מרוב השחקנים בעמדות שלהם בליגת העל
07-Aug-2017, 18:10
הודעה: #30
(07-Aug-2017 17:39)טל.מ כתב:  רשמתי. המילה זלזול דרך אגב לא במקום. שים לב ממה אתה מסתנוור..מ0:0 נגד הקבוצה השניה של מכבי תא בגביע הטוטו.. אני לא מזלזל בזה, גם אנחנו היינו בחצי הרכב, אני פשוט לא תופר חליפות. פתאום גלזר הוא העתיד הורוד (של מכבי תא ..) ואלקסלסי הוא ה-שוער .. אני מציע שתחכה לליגה . אני זוכר איך חמזה בארי פרפר את כל הגנת בש בגביע הטוטו לפני שנתיים .. איך זה נגמר כולם יודעים.

יפה אמרת. אני רק מצפה שזה יעבוד לשני הצדדים....לא להסתנוור בניצחונות ולא לייאש ולהתייאש בהפסדים....
ולגבי הקבוצה השנייה של מכבי אתמול , אז בוא נראה מי פתח שם - פרץ, אזולאי, יצחקי, ריקן, פיליפנקה....שחקנים מהשורה הראשונה בכדורגל הישראלי שחלקם גם פותחים בהרכב הראשון. חוץ מזה שבמחצית השנייה נכנסו כבר כל התותחים הכבדים.
אז לגבי גביע הטוטו, מסכים שהוא לא מדד ,העניין הוא ששנינו יודעים שבהפסדים ובנפילות הוא פתאום הופך במחוזותינו לאחלה מדד....
The following 1 user Likes אופיר34's post:
אלדד (0707-0808-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים