שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פותחים עונה!
02-Aug-2017, 13:31
הודעה: #11
פותחים עונה!
הבעיה שלך שאתה מכניס דברים לתבניות ומחפש שתצא תשובה בצד השני של משוואה . את וויסמן כולנו ראינו, לדעתי הוא הולך להיות שחקן גדול. בטח מישהו שיכול לעזור לנו העונה. שרם שאני לא מבטל אותו, הוא לא השווה ערך במגרש לערן לוי, אפרופו איזון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Aug-2017, 14:21
הודעה: #12
RE: פותחים עונה!
ראינו שחקן טוב בליגה השניה, "לדעתך הוא הולך להיות שחקן גדול"
לדעתי גיא גרוס הולך להיות בלם גדול.
לדעת אחרים אלקסלסי יהיה שוער בכיר.
#לדעתנו#
02-Aug-2017, 14:30
הודעה: #13
פותחים עונה!
נכון. איפה הבעיה ?

02-Aug-2017, 14:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Aug-2017 על ידי 15:00 זאב רווח.)
הודעה: #14
אופטימיסט מטבעי לכן תמיד אראה את הטוב אבל לא מתערב מהלא טוב או מהלא מספיק טוב .
ואני אומר לכם בלי שום ספק כמו שאופיר אמר אם לא יהיו פציעות רציניות טפו טפו והכל יתחבר עם חלוץ רציני כמו הבלם שזה כבר החתימו הוייבך אנחנו במצב מסוים שבאר שבע תהיה שבעה ושמכבי תל אביב תפספס ושחיפה תגמגם ותתפרק ....מכבי פתח תקוה קריית שמונה ואנחנו יכולים לגנוב אליפות .!!!
הכל תלוי בתחילת הליגה , אם ננצח את באר שבע ושחקנים יקבלו בטחון והצוות יהיה תמיד עם האצבע על הדופק , כן יש אפשרות ...אחוזים ? 10% .
לגבי טל.מ והערכותיו התרגלתי לראות את הטוב והכנות של דבריו , הוא תמיד מודאג וזה גם טוב לרצות טוב יותר . לוקח זמן להבין את הראייה שלו לדברים אבל זה בסדר ולגטימי ורצוי לאחד אופטימיסט ללא תקנה כמוני ....
02-Aug-2017, 16:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Aug-2017 על ידי 16:06 אופיר34.)
הודעה: #15
(02-Aug-2017 12:47)טל.מ כתב:  מי ביקש ממך להלחם ? זאת דעתי נכון להרגע. כשאראה את הקבוצה ,בטח לאחר שכל הפצועים יחזרו והסגל יושלם , אדע יותר. למשל אני הייתי משוכנע שהמועדון יבין שערן לוי לא יכול לסחוב את הקבוצה בליגת העל לאורך כל העונה וצריך איזשהו איזון איתו על הדשא. זה לא קרה ושוב אנחנו עם התלות הזו . אני גם חושב למרות שזו דעה לא פופולארית, שנעשתה טעות עם שון וויסמן בנושא ההשאלה. יגידו זו מדיניות המועדון - אני מכבד. אני רק חושב שהיא שגויה. אני הייתי מעדיף מדיניות שהיא לא תורה מסיני ראה וקדש, ולכל כלל יש יוצא מין הכלל.

כמו שאתה יודע, בנושא ערן לוי אתה מתפרץ לדלת פתוחה...
אם יש משהו שמדאיג אותי מעבר לשחקני בוסר או שחקנים פציעים או בלם וחלוץ זה נושא ערן לוי. ההסתמכות עליו ורק עליו מדאיגה אותי יותר משאר הדברים . הבעיה פה שברגע שקבלת את ההחלטה לגביו אתה די נעול לגבי אופציות אחרות לידו, וזה מבחינתי סיכון לא פחות גדול מכל שאר הדברים.

לגבי שון - אני גם הייתי שמח לראות אותו (ודרך אגב, עוד לא נאמרה המילה האחרונה לגביו לדעתי) ,אבל בינתיים נראה שגם אם היינו חורגים ממנהגנו ומנסים להשאיל חיפה לא הייתה מאשרת גם את זה...
בסוף בסוף הוא ישוחרר לטעמי השאלה אם אנחנו נהייה הקולטים....
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עדיאלבז (0202-0808-2017201720172017)
02-Aug-2017, 16:18
הודעה: #16
אופיר על מי מסתמכות רעננה, אשדוד, סכנין, אשקלון, עכו, בני יהודה, והפועל חיפה בקישור?
מעדיף את ערן על כל שחקן קישור אחר מהקבוצות האלה כולל חנן ממן
02-Aug-2017, 16:21
הודעה: #17
(02-Aug-2017 16:18)אלדד כתב:  אופיר על מי מסתמכות רעננה, אשדוד, סכנין, אשקלון, עכו, בני יהודה, והפועל חיפה בקישור?
מעדיף את ערן על כל שחקן קישור אחר מהקבוצות האלה כולל חנן ממן

הם לא, וגם אם כן היו מסתמכים אין להם שחקן מהסוג של ערן. לטוב אבל גם לרע...
02-Aug-2017, 16:57
הודעה: #18
עוד פעם הענין של עם ערן ? שאר השחקנים מחפים עליו כמו ששאר השחקנים נלחמים בשביל רונאלדו או מסי
02-Aug-2017, 17:03
הודעה: #19
(02-Aug-2017 16:05)אופיר34 כתב:  
(02-Aug-2017 12:47)טל.מ כתב:  מי ביקש ממך להלחם ? זאת דעתי נכון להרגע. כשאראה את הקבוצה ,בטח לאחר שכל הפצועים יחזרו והסגל יושלם , אדע יותר. למשל אני הייתי משוכנע שהמועדון יבין שערן לוי לא יכול לסחוב את הקבוצה בליגת העל לאורך כל העונה וצריך איזשהו איזון איתו על הדשא. זה לא קרה ושוב אנחנו עם התלות הזו . אני גם חושב למרות שזו דעה לא פופולארית, שנעשתה טעות עם שון וויסמן בנושא ההשאלה. יגידו זו מדיניות המועדון - אני מכבד. אני רק חושב שהיא שגויה. אני הייתי מעדיף מדיניות שהיא לא תורה מסיני ראה וקדש, ולכל כלל יש יוצא מין הכלל.

כמו שאתה יודע, בנושא ערן לוי אתה מתפרץ לדלת פתוחה...
אם יש משהו שמדאיג אותי מעבר לשחקני בוסר או שחקנים פציעים או בלם וחלוץ זה נושא ערן לוי. ההסתמכות עליו ורק עליו מדאיגה אותי יותר משאר הדברים . הבעיה פה שברגע שקבלת את ההחלטה לגביו אתה די נעול לגבי אופציות אחרות לידו, וזה מבחינתי סיכון לא פחות גדול מכל שאר הדברים.

לגבי שון - אני גם הייתי שמח לראות אותו (ודרך אגב, עוד לא נאמרה המילה האחרונה לגביו לדעתי) ,אבל בינתיים נראה שגם אם היינו חורגים ממנהגנו ומנסים להשאיל חיפה לא הייתה מאשרת גם את זה...
בסוף בסוף הוא ישוחרר לטעמי השאלה אם אנחנו נהייה הקולטים....

לפני חודש חודשיים לדעתי חיפה היתה משאילה אותו בלי בעיות.

02-Aug-2017, 17:07
הודעה: #20
אני חושב שהוא עוד יגיע אלינו בקרוב אין לו מקום בחיפה היא עמוסה מדי , גם זנטי ישוחרר ועוד כמה שחקנים יבינו שלא בונים עליהם
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים