שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פותחים עונה!
07-Aug-2017, 18:54
הודעה: #31
פותחים עונה!
(07-Aug-2017 17:45)אלדד כתב:  
(07-Aug-2017 17:39)טל.מ כתב:  רשמתי. המילה זלזול דרך אגב לא במקום. שים לב ממה אתה מסתנוור..מ0:0 נגד הקבוצה השניה של מכבי תא בגביע הטוטו.. אני לא מזלזל בזה, גם אנחנו היינו בחצי הרכב, אני פשוט לא תופר חליפות. פתאום גלזר הוא העתיד הורוד (של מכבי תא ..) ואלקסלסי הוא ה-שוער .. אני מציע שתחכה לליגה . אני זוכר איך חמזה בארי פרפר את כל הגנת בש בגביע הטוטו לפני שנתיים .. איך זה נגמר כולם יודעים.
בוא נכניס את הכל בפרופורציה נתכנס להרכב החזק ואז נדבר. גביע הטוטו הוא לא מדד לכלום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני לא מסתנוור מכלום , כי אני בדעה הזו מתחילת עונה שעברה , אני לא צריך שום משחק מושלם שלהם כדי להוכיח משהו , אבל זה כן משנה את הדעה של אנשים אחרים

כשאמרת שאי אפשר לשחק בליגת העל עם כל כך הרבה שחקנים מהלואמית בלי להתחשב ביכולת והרמה הכללית שלהם זה לא זילזול? , השחקנים האלה מהלאומית יותר טובים מרוב השחקנים בעמדות שלהם בליגת העל

אמרתי אז ואני אומר גם כיום .. לצערי לא יכולתי לראות את הקבוצה עד עכשיו ואני בספק אם אוכל גם ביום רביעי . כשאראה אגבש דעה. תחושת הבטן שלי היא שאנחנו באים במוטיבציה להוכיח שאנחנו בין שווים והיריבות משחקות בהילוך שני. אולי אני טועה אבל בכל מקרה לא נדע עד שהליגה תתחיל וגם זה בספק , כי לדעתי נהיה בהרכב המלא לקראת המחזור השני או השלישי בלבד, ועדיין לא מצאנו חלוץ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Aug-2017, 19:15
הודעה: #32
RE: פותחים עונה!
טל.מ ככל שהזמן עובר אנחנו במצב יותר טוב למצוא חלוץ טוב יותר כי מרבית הקבוצות עומדות לסגור את הסגלים שלהם ואז יהיו בשוק הרבה שחקנים פנויים
זה לא שאין לנו חלוץ בנתיים אפשר להסתדר יופי
ואז כשתהיה מציאעס טובה להחתים מישהו שיהיה התוסף של הדלק
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים