שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איך בונים תקציב לליגת העל.
11-Dec-2013, 22:36
הודעה: #31
RE: איך בונים תקציב לליגת העל.
בעונה שעברה בליגת העל גרדנו את ה1000 מנוים ויתקן אותי אייל אם אני טועה איך הגעתם לחשוב אפילו על 4000 אני לא מבין.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Dec-2013, 22:43
הודעה: #32
אין ספק, עם 4000 מנויים בתשלום מלא מציב אותנו במקום אחר.

מצד שני, החלום של הרצל על תעלת מים מהים התיכון לים המלח, שחלק ממנה פתוח לשייט ובסופה מפל שמפעיל טורבינות חשמל קורם סופסוף עור וגידים בצורת צינור מים מים סוף...

הכי קל זה לפנטז על הכסף של מישהו אחר.

צריך להפנים שאין לנו קהל רב, רק ״פוטנציאל״ וכן, לבאר שבע יש יותר קהל מלנתניה

מפגר אבל אופטימי
11-Dec-2013, 23:06
הודעה: #33
צריך לשאוף ואין לי בעיה שיבואו הבעלים ויגידו 1000 מנויים שווה תקציב מינימום
2000 מנויים שווה -תקציב של 20 מיליון
3000 מנויים שווה תקציב של 25 מיליון
4000 מנויים שווה תקציב של 30 מיליון
שוב עונה ראשונה שמתחילים באיצטגיון בליגת העל ...
11-Dec-2013, 23:22
הודעה: #34
(11-Dec-2013 22:43)אריאל כתב:  אין ספק, עם 4000 מנויים בתשלום מלא מציב אותנו במקום אחר.

מצד שני, החלום של הרצל על תעלת מים מהים התיכון לים המלח, שחלק ממנה פתוח לשייט ובסופה מפל שמפעיל טורבינות חשמל קורם סופסוף עור וגידים בצורת צינור מים מים סוף...

הכי קל זה לפנטז על הכסף של מישהו אחר.

צריך להפנים שאין לנו קהל רב, רק ״פוטנציאל״ וכן, לבאר שבע יש יותר קהל מלנתניה

לפי דעתי ממוצע של איזה 4500 צופים בליגה לאומית ו15000 כל משחק חוץ זה הרבה יותר מבאר שבע,הרבה יותר
12-Dec-2013, 2:21
הודעה: #35
אוהדים שיתווספו כאשר יהיה תקציב של 30 מיליון והצלחות הם יהיו הראשונים לעזוב כשלא ילך.

לא אותם אתם רוצים, מועדון בריא הוא מועדון שאוהדיו מרגישים תחושת גורל משותף עם המועדון והסמל, כאלו שרואים בכדורגל בילוי משפחתי ותרבות (כמו הצגה או אופרה)
כאלו שירכשו מנוי בכל עונה ללא חשיבות לגובה התקציב.
אותם אנחנו רוצים ולא חייב לפרק את הליגה כדי למצוא אותם, יש דרכים לקרב את הקבוצה לעיר ולבבות של אנשים, כך שבימים מעוננים לקבוצה יהיה גב וחוזק.

מפגר ולא אופטימי.
The following 1 user Likes אני gad's post:
Shaul (1212-1212-2013201320132013)
12-Dec-2013, 6:57
הודעה: #36
(12-Dec-2013 2:21)אני gad כתב:  אוהדים שיתווספו כאשר יהיה תקציב של 30 מיליון והצלחות הם יהיו הראשונים לעזוב כשלא ילך.

לא אותם אתם רוצים, מועדון בריא הוא מועדון שאוהדיו מרגישים תחושת גורל משותף עם המועדון והסמל, כאלו שרואים בכדורגל בילוי משפחתי ותרבות (כמו הצגה או אופרה)
כאלו שירכשו מנוי בכל עונה ללא חשיבות לגובה התקציב.
אותם אנחנו רוצים ולא חייב לפרק את הליגה כדי למצוא אותם, יש דרכים לקרב את הקבוצה לעיר ולבבות של אנשים, כך שבימים מעוננים לקבוצה יהיה גב וחוזק.

דברי אלוהים חיים.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
Shaul (1212-1212-2013201320132013)
12-Dec-2013, 12:26
הודעה: #37
אגב, אין לי מושג מאיפה המספרים על הפועל באר שבע... הם מכרו למעלה מ-3,000 מנויים, זה נכון. המספרים שנזרקים כאן על ממוצע הצופים שלהם הוא לא הגיוני בעליל אם מתחשבים בעובדה שברוב המוחלט של המשחקים וסרמיל לא היה אפילו חצי מלא. אני מסופק אם ממוצע הצופים שלהם הוא 5,000. בעיניי, זה אפילו פחות מזה.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
12-Dec-2013, 12:47
הודעה: #38
אני לא יודע איך החלטתם של הפועל באר שבע יש יותר אוהדים מנתניה בכל משחק שמשדרים אותם רק שני יציעים מלאים שכל יציע מכיל בסביבות 2300 בסך הכל באים למשחקים שלהם לא יותר מ5500 וזה עוד שאני לארג׳ איתם , לנתניה בתוך העיר יש רוב מוחלט שאוהד את מכבי נתניה ובניגוד לבאר שבע לנתניה יש אוהדים מכל הארץ אני למשל מאור עקיבא
צטט הודעה זו בתגובה
12-Dec-2013, 17:09
הודעה: #39
לואיס אם אתה מאור עקיבא שלח לחברה תמונה של ערן לוי דופק לאפה אצל בן חמו ...
12-Dec-2013, 17:20
הודעה: #40
(12-Dec-2013 12:47)לואיס מרין כתב:  אני לא יודע איך החלטתם של הפועל באר שבע יש יותר אוהדים מנתניה בכל משחק שמשדרים אותם רק שני יציעים מלאים שכל יציע מכיל בסביבות 2300 בסך הכל באים למשחקים שלהם לא יותר מ5500 וזה עוד שאני לארג׳ איתם , לנתניה בתוך העיר יש רוב מוחלט שאוהד את מכבי נתניה ובניגוד לבאר שבע לנתניה יש אוהדים מכל הארץ אני למשל מאור עקיבא

אם כבר נפתחנו ואנחנו יודעים שאתה אוהד נתניה, אוהב יהודים, שונא ערבים ומאור עקיבא, האם לא הגיע הזמן שגם תכתוב בשמך האמיתי ולא בשם שחקן נוצרי ערל שאולי הוריו האמינו שהיהודים הרגו את ישו ולכן מגיע להם כל הרע בעולם (ואולי עמוק עמוק בלב, גם לואיס סופרמן האמין בזה, אבל כמקצוען לא ראינו...)

מפגר אבל אופטימי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים