שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ניצול הזדמנויות
26-Jul-2017, 15:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2017 על ידי 15:12 עידן444.)
הודעה: #28
ניצול הזדמנויות
(26-Jul-2017 15:01)זאב רווח כתב:  יצחקבן זה הענין אף אחד לא יודע באמת איך הקבוצה שלו תיראה כולל באר שבע ותל אביב , אני מבין את החשש אבל עד שלא נעבוד 10 מחזורים לא נדע לאן פני הקבוצה זה פשוט .
עידן אתה מחפש היררכיה של שחקני הרכב ושחקני ספסל כשבעוד רוב הקבוצות בעולם מחפשים שחקני ספסל שיכולים לאיים על ההרכב הראשון .

בוא ואתן לך אתה עכשיו להביא איזה שחקנים שרצית בתקציב שיש ותחלק את העוגה איך שבא לך , אל תשכח רק שהשחקנים מעונה שעברה שנשארו השכר שלהם כלול ב 10 מליון שקל .
לפעמים אני חושב שאתם מנסים לגרום לאייל סגל להוציא יותר כסף מהכיס על מנת לומר הבאנו שחקן תותח , במציאות אם אני אוציא לך שם כמו סתם לשעשוע בנג'מין רודריגז חתם בנתניה על חוזה של 250 אלף דולר , מכניס לך כמה ביצועים ביוטיוב סטטיסטיקה עם כה שיפוצים ואז תגמרו עליו את ההלל ....
אבל במציאות הוא לא שווה גרוש ואז מה יהיה ? יתחילו לצעוק איזה זבל החתימו ?? איזה הנהלה של טירונים שאכלה סטרופים .....
הייתי בכל הסרטים האלו עידן , אני מעדיף צעירים רעבים זולים . תביא כמויות כאלו יותר טוב מכל המפורסמים למינהם

כדי שצעירים רעבים וזולים יצליחו הם צריכים לידם כאלה שימשכו אותם.
כולם היום יורדים על דן מורי בגלל איך שהוא נראה באירופה ליד טל כחילה וסירושטיין...
אבל אותו דן מורי גם נתן משחקים לא רעים ליד רואדה.
לא מצליח להבין איך הוא מועמד אלינו אבל זה פחות העניין בתגובה אלא כדי להמחיש לך שכשאתה רוצה להריץ שחקן צעיר כמו דור אלו כדאי שהוא יהיה חלק מחוליית הגנה שיש בה גם שחקנים מוכחים עם ניסיון.
כשאתה רוצה שגידי קאניוק ישתפר- אתה שם אותו ליד שחקן כמו רומאריו שיחזיק את הקישור במשחקים שקאניוק לא טוב. ואז קאניוק גם לא יחטוף את כל האש... סביר להניח שרומאריו יספוג אבל הוא מספיק מנוסה כדי לא להתפרק ולאבד את הבטחון בגלל זה.
ויש עוד ועוד דוגמאות...

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
ניצול הזדמנויות - mordii2 - 26-Jul-2017, 10:28
ניצול הזדמנויות - עידן444 - 26-Jul-2017 15:10
ניצול הזדמנויות - טל.מ - 27-Jul-2017, 13:50