שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ניצול הזדמנויות
26-Jul-2017, 14:20
הודעה: #24
RE: ניצול הזדמנויות
(26-Jul-2017 14:10)זאב רווח כתב:  עידן אתה חידה אבל אפתור אותך בלי בעיה
אין כסף לבלם של 300 אלף יורו לעונה
אין כסף לחלוץ של 200 אלף יורו לעונה
לגבי פושה המאמנים לא רצו אותו הוא עצלן והיה מחרבן לך את כל השחקנים שרצים ושופכים זיעה על המגרש , חוץ מזה לא ראיתי שפושה תותח כזה גדול בליגת העל , אז על מה אתה מסתמך ?
אברהם פס מול גיא גרוס ? נו באמת כבר אני מעדיף עכשיו את חיים בר איך שהוא עם הכרס !!!

שוער לא השתדרגת ? עם דני עמוס ? שוער נבחרת מנוסה מוכח + אלסקלסי שוער מטריף צעיר
מגן שמאלי וימני זה לא שדרוג ?
דודי תירם וארגוץ' גיא גרוס זה לא הגנה ? אז יש בעיה או שאין אבל בלם יגיע לא נשאר עם 3 בלמים סבלנות
בעמדת בקשר האחורי גם השתדרגנו , נכון לא מה שחשבתי שצריך אבל זה לא תוכנית כבקשתי , הייתי מעדיף שחקן כמו הוגו מבאר שבע , אבל החליטו על קו צעיר עם פוטנציאל לעתיד טוב , אז אני זורם , לא יוצא אנטי , להפך מעודד להמשיך בקו הזה ...
קשר קדמי קונסטנטינוס צעיר דינמי מצוין נלחם מהיר הוא לא יכול להחליף את ערן לוי או דיע סבע או קוגבניה ? מה רצית להביא שחקן על ערן לוי ושערן ישב בספסל ? או ככה עם דיע סבע ? ואז היית שואל למה לא השאירו את ערן לוי או דיע סבע ? שניהם באנקרים מוכחים בליגת העל מה הענין כאן בכלל ?
לא השתדרגנו בקיצוני שמאלי ? רייבריירו שחקן כנף מהיר מאוד יחתוך הגנות על שמאל ועל ימין צעיר כשרוני

תסתכל על ההרכב ותאמר לי היכן הבעיה ?
עמוס , צעירי , גרוס וארגוץ' , כחלון , אולסק , מוחמד , סבע , לוי , קוגבניה , שרם .
מחליפים : אלקסלסי , תירם , גולדברג , קונסטנטינוס , אברהם , רייביירו . בדש .

עידן עדיין לא ראיתי ששחקני הפועל באר שבע עם ארבע רגליים ועם 2 ראשים , משחקים 11 מול 11 , מי שירצה יותר לנצח וילחם יותר ינצח גם כשמדובר על הפועל באר שבע .....
אין עומק אין רוחב מי שהכי טוב באימונים ישחק כולל ערן לוי
רווח אין שום בעיה פשוט אי אפשר לדעת למה לצפות כשרוב הקבוצה הם שחקנים שמקבלים את הצ'אנס הראשון שלהם בליגת העל, אני אישית מאמין מאוד בראייה של סלובו ושי ולכן אני חושב שתהיה עונה טובה עם הסגל הסופי שיבנה. לגבי הביקורת של שאר הפורום, זה דבר לגיטימי לבקר את הסגל כשפוחדים מכישלון ולא יודעים עם מי אתה יוצא לקרב כי כרגע עמדות המפתח לא סגורות

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
ניצול הזדמנויות - mordii2 - 26-Jul-2017, 10:28
RE: ניצול הזדמנויות - izhakben - 26-Jul-2017 14:20
ניצול הזדמנויות - טל.מ - 27-Jul-2017, 13:50
ניצול הזדמנויות - mordii2 - 27-Jul-2017, 14:15