שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ניצול הזדמנויות
26-Jul-2017, 9:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2017 על ידי 10:43 עדיאלבז.)
הודעה: #1
ניצול הזדמנויות
אז המצב עכשיו לא אידאלי:
1. ורגוץ' נפצע
2. דיא עבר ניתוח לא מתוכנן
3. נילסן לא מתאים מקצועית / קשה לו להסתגל
4. עדיין מחפשים חלוץ משמעותי

אני מסכים שאלו דברים שאף אחד לא יכל לחשוב עליהם לפני חודש, ומדובר בצירוף מקרים מבאס. אני גם לא מחפש אשמים, אבל כן מחפש איך לצאת מזה...

הדרך הנכונה היא לנצל את ההזדמנות, ובמקום לחפש החתמות של "סותמי חורים", או שחקנים לסגל הרחב - שכל אחד יקרא לזה איך שהוא רוצה, צריך לקבל החלטה שבשתי העמדות האלו, של בלם וחלוץ לא מתפשרים, ולא הולכים על עוד החתמה רק בשביל להרגיע את המצפון... לא דן מורי (שאלוהים ישמור, הוא נראה כמו הגרסה החיוורת של ירין חסן), לא שגיב יחזקאל, לא שלומי ארביטמן, לא דובב גבאי...

ולא אין לי מושג אם השמות האלו עלו או לא, סתם כותב מהראש...

כאן צריך שני שחקנים שלפחות ע"פ כרטיס הביקור שלהם מדובר בשניים שהם מעל הממוצע שיש לנו. וכן, אני יודע שאפשר ליפול איתם, ואין תעודת ביטוח שיצליחו, אבל צריך לכוון לחיפוש של מישהו ברמה גבוהה יותר, ובתקווה ששוב היכולת של הצוות המקצועי לשלב אותם תלך הפעם לכיוון החיובי.

אני אחסוך לכם: לא מתכוון לבקש מאייל להוציא משהו מעבר לתקציב שנקבע (אשמח אם חלק מהסגל הנוכחי ישוחרר בכדי לפנות תקציב לשחקנים משמעותיים), לא מציע הצעות מקצועיות לכאלו שהם טובים יותר ממני בתחום, אלא רק כותב את דעתי, יש כאן מצב לנצל את הסיטואציה הנוכחית, שאף אחד לא רצה להיות בה בשלב כזה, ולנצל את ההזדמנות לתקן ולשפר...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 8 users Like עדיאלבז's post:
Baranes (2828-0707-2017201720172017), Bilev (2626-0707-2017201720172017), roeyshaul (2626-0707-2017201720172017), Shaul (2626-0707-2017201720172017), אלון (2626-0707-2017201720172017), אליהו (2626-0707-2017201720172017), חזום חזום (2626-0707-2017201720172017), פיליפצ'וק (2626-0707-2017201720172017)
26-Jul-2017, 10:04
הודעה: #2
ניצול הזדמנויות
(26-Jul-2017 9:56)עדיאלבז כתב:  אז המצב עכשיו לא אידאלי:
1. ורגוץ' נפצע

אני מסכים שאלו דברים שאף אחד לא יכל לחשוב עליהם לפני חודש, ומדובר בצירוף מקרים מבאס. אני גם לא מחפש אשמים, אבל כן מחפש איך לצאת מזה...

הדרך הנכונה היא לנצל את ההזדמנות, ובמקום לחפש החתמות של "סותמי חורים", או שחקנים לסגל הרחב - שכל אחד יקרא לזה איך שהוא רוצה, צריך לקבל החלטה שבשתי העמדות האלו, של בלם וחלוץ לא מתפשרים, ולא הולכים על עוד החתמה רק בשביל להרגיע את המצפון... לא דן מורי (שאלוהים ישמור, הוא נראה כמו הגרסה החיוורת של ירין חסן), לא שגיב יחזקאל, לא שלומי ארביטמן, לא דובב גבאי...

כאן צריך שני שחקנים שלפחות ע"פ כרטיס הביקור שלהם מדובר בשניים שהם מעל הממוצע שיש לנו. וכן, אני יודע שאפשר ליפול איתם, ואין תעודת ביטוח שיצליחו, אבל צריך לכוון לחיפוש של מישהו ברמה גבוהה יותר, ובתקווה ששוב היכולת של הצוות המקצועי לשלב אותם תלך הפעם לכיוון החיובי.

אני אחסוך לכם: לא מתכוון לבקש מאייל להוציא משהו שהוא מעבר לתקציב שנקבע (אשמח אם חלק מהסגל הנוכחי ישוחרר בכדי לפנות תקציב לשחקנים משמעותיים), לא מציע הצעות מקצועיות לכאלו שהם טובים יותר ממני בתחום, אלא רק כותב את דעתי, יש כאן מצב לנצל את הסיטואציה הנוכחית, שאף אחד לא רצה להיות בה בשלב כזה, ולנצל את ההזדמנות לתקן ולשפר...

מדויק.
עכשיו, כשאין זמן לטעויות, אי אפשר להמר על עוד ״פוטנציאל״, אלא על שחקנים עם סבירות גבוהה יותר להצלחה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
26-Jul-2017, 10:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2017 על ידי 10:12 פיליפצ'וק.)
הודעה: #3
RE: ניצול הזדמנויות
הכי חשוב זה פשוט להתעלם מכל המשועממים, חסרי החיים, החופרים, הסקאוטים במיל', המאמנים בפוטנציה וכו' שיושבים מהבוקר ועד הערב על המקלדת ולא מפסיקים לחפור ולהלחיץ את העולם.
רוב/כל הקבוצות בליגה לא מוכנות ומצבה של הקבוצה ביחס לקבוצות אחרות בליגה הוא סביר בהחלט ולכן אין סיבה לקבל החלטות פזיזות בהקשר של הבלם והחלוץ.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
Manu (3030-0707-2017201720172017)
26-Jul-2017, 10:21
הודעה: #4
ניצול הזדמנויות
(26-Jul-2017 10:11)פיליפצוק כתב:  הכי חשוב זה פשוט להתעלם מכל המשועממים, חסרי החיים, החופרים, הסקאוטים במיל', המאמנים בפוטנציה וכו' שיושבים מהבוקר ועד הערב על המקלדת ולא מפסיקים לחפור ולהלחיץ את העולם.
רוב/כל הקבוצות בליגה לא מוכנות ומצבה של הקבוצה ביחס לקבוצות אחרות בליגה הוא סביר בהחלט ולכן אין סיבה לקבל החלטות פזיזות בהקשר של הבלם והחלוץ.

רוב הקבוצות דווקא כן מוכנות.
מכבי ת״א לא מוכנה למאבק אליפות אבל זה לא רלוונטי עבורנו.
ובני יהודה שכביכול לא מוכנה לא נראית קבוצה פראיירית בכלל.

The following 1 user Likes עידן444's post:
Baranes (2828-0707-2017201720172017)
26-Jul-2017, 10:22
הודעה: #5
דן מורי? גבינה צהובה מחוררת. משהו מנסה לשדך לו קבוצה. שוב אבי נימני?

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
26-Jul-2017, 10:28
הודעה: #6
ניצול הזדמנויות
(26-Jul-2017 9:56)עדיאלבז כתב:  אז המצב עכשיו לא אידאלי:
1. ורגוץ' נפצע

אני אחסוך לכם: לא מתכוון לבקש מאייל להוציא משהו שהוא מעבר לתקציב שנקבע (אשמח אם חלק מהסגל הנוכחי ישוחרר בכדי לפנות תקציב לשחקנים משמעותיים), לא מציע הצעות מקצועיות לכאלו שהם טובים יותר ממני בתחום, אלא רק כותב את דעתי, יש כאן מצב לנצל את הסיטואציה הנוכחית, שאף אחד לא רצה להיות בה בשלב כזה, ולנצל את ההזדמנות לתקן ולשפר...

צודק 100 אחוז אסור ליפול עם שני התפקידים האלו ומצד שני לא צריכים להיות בלחץ ולהחתים סתם מישהו שבינואר נשחרר
במיוחד בקבוצה שיש בה הרבה אם

26-Jul-2017, 10:31
הודעה: #7
אני ממש לא בטוח שרב הקבוצות מוכנות. לא סכנין , ולא הפועל חיפה ולא אשקלון, ולא בני יהודה, ולא אשדוד ובטח לא עכו, וגם אלה שכביכול מוכנות או חושבות שהן מוכנות, לא בטוח שלא נוכל לעמוד מולן בכבוד.
בכל מקרה, אנחנו לא צריכים להסתכל על הדשא של השכן.
אני משוכנע שבשתי העמדות המדוברות יגיעו שחקנים מוכחים ובעלי ניסיון. נילסן היה כזה והחלוץ המדובר, כפי שאייל הצהיר, גם יהיה כזה.
העיקר לעשות את זה בלי לחץ וללכת על בטוח (עם כל הכבוד לאוהדים החרדתיים...)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
26-Jul-2017, 10:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2017 על ידי 10:42 עידן444.)
הודעה: #8
ניצול הזדמנויות
גם לי יש נטיה לפעמים להרגיע את עצמי עם הסתכלות לצדדים.
העניין הוא שאני מסתכל לצדדים לאחרונה וזה יותר מלחיץ ממרגיע אותי.
לדעתי הליגה התחזקה.
גם קבוצות שכאילו התפרקו ידעו לחזק את עצמן.
מאוד יומרני להגיד שאנחנו טובים יותר מהפועל חיפה לדעתי, למרות שזה מועדון בדיחה.

26-Jul-2017, 11:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Jul-2017 על ידי 11:27 פיליפצ'וק.)
הודעה: #9
(26-Jul-2017 10:21)עידן444 כתב:  
(26-Jul-2017 10:11)פיליפצוק כתב:  הכי חשוב זה פשוט להתעלם מכל המשועממים, חסרי החיים, החופרים, הסקאוטים במיל', המאמנים בפוטנציה וכו' שיושבים מהבוקר ועד הערב על המקלדת ולא מפסיקים לחפור ולהלחיץ את העולם.

רוב הקבוצות דווקא כן מוכנות.
מכבי ת״א לא מוכנה למאבק אליפות אבל זה לא רלוונטי עבורנו.
ובני יהודה שכביכול לא מוכנה לא נראית קבוצה פראיירית בכלל.

תפסיק לבלבל ת'מוח..
ב"ש היום משחקת מול לודוגורוץ והיא ממש לא מוכנה.
מכבי חיפה מחפשת עדיין חלוץ ולא מרשימה בתוצאות משחקי ההכנה.
מכבי ת"א נראית סביר אבל עדיין לא סגורה עם הזרים שלה כולל הקיימים.
בית"ר מחפשת חלוץ ועם הגנה רעועה.
רעננה, אשדוד, עכו, אשקלון (יובל נעים עם רכש כגון: גורמזנו וטל איילה יכול לעבוד על אנשים כמוך אולי) הפועל חיפה לא מוכנות ולא מרשימות.
בני יהודה לא התחזקה האמנם אבל נראית סביר.
בני סכנין סימן שאלה אחד גדול וללא מגרש ביתי.
מכבי פ"ת עם עזיבה של שחקנים מאוד משמעותיים ולא ברור איכות התחליפים (חוץ מלך כנראה)
הליגה באופן כללי ממשיכה להתחלש, שחקנים מעל הממוצע עוזבים לקבוצות קיקיוניות בחו"ל ובמקביל אף אחד לא חוזר ללליגת פח הזו.
ב"ש ומכבי ת"א עם התקציבים הגדולים ימשיכו לתת את הטון ומכבי חיפה תמשיך לנסות ולהזדנב וכל השאר בינוניות וכל אחד יכולה להיות למעלה או למטה.
בקיצור חלאס עם הפופוליזם הזול ולחשוב שכולם מוכנים ורק בנתניה ישנים בעמידה.
26-Jul-2017, 11:36
הודעה: #10
עצוב שהנחמה שמוצאים זה המצב של הקבוצות האחרות

לאיזה מצב הגענו
The following 1 user Likes צהוב לעולמים's post:
Baranes (2828-0707-2017201720172017)
שלח תגובה