שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה תשחרר את הבלם תומאס נילסן
25-Jul-2017, 12:02
הודעה: #21
(25-Jul-2017 11:28)אופיר34 כתב:  
(25-Jul-2017 10:20)טל.מ כתב:  
(25-Jul-2017 9:42)אופיר34 כתב:  
(25-Jul-2017 1:07)טל.מ כתב:  לא יודע . עובדתית סיבכנו את עצמנו לגמרי בהגנה ובעוד 3 שבועות טרנר . כדאי שיעבדו מהר כי כרגע הבלם היחידי בסגל שעומד על הרגליים זה תירם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עוד 3 שבועות טרנר ועוד 4 שבועות עכו ועוד 6 שבועות מכבי.... ואחריהם עוד יותר מ 30 משחקים.
בחירת השחקנים צריכה להתבצע עם ראייה לטווח רחוק. לא לקראת המשחק הבא ולא לקראת החודש או החודשיים הקרובים. צריך למצוא בלם (או כל תפקיד אחר) שימשוך איתנו לטווח ארוך, לכן לא צריך להחפז. להפך, לאור קשיי ההתאקלמות של נילסן הייתי מנסה לבדוק מעבר לעניין המיקצועי גם את הקטע המנטאלי והדברים שיכולים להשפיע לרעה על ההתאקלמות של השחקן.

אז עם כל הכבוד לטרנר זה לדעתי לא צריך להיות הנתון שיגרום לנו להזדרז בהחתמה.

זה נשמע כמו דברי חוכמה אבל זה לא. אתה לא יכול להגיע למפגש מול קבוצה טובה ממך בהרבה אחרי שהיה לך כל הקיץ להתכונן, עם בלם אחד מהליגה הלאומית ובלם שני שהוא בכלל מגן שהוסב לבלם או במקרה הטוב עוד בלם מהליגה השניה. להוציא חמישייה או שישייה מהרשת במשחק פתיחה זה לא משהו שאתה רוצה שיקרה.

אתה ,שלשה שבועות לפני פתיחת הליגה, כבר קובע שתגיע למשחק הראשון עם בלם מהליגה הלאומית ובלם שני שעבר הסבה....
וגם אם זה יקרה, על זה תקום ותיפול כל העונה ?
ונגיד שנילסן נשאר זה מחייב שלא תקבל חמישייה או שישייה ?

ונכון אתה לא יכול להגיע לא מוכן אבל מה לעשות שבחיים יש בלתמים לפעמים ולא כל דבר את יכול לצפות. נילסן מיקצועית בלם טוב, חווה קשיי התאקלמות בהתחלה, הודיע שהוא לא רוצה לעזוב, קיבל עוד צ'אנס במחנה ,ומה לעשות נראה שמנטלית זה לא מסתדר. ישוחרר כנראה ובלם אחר יובא במקומו.

עד כמה שזה לא נעים להפסיד במשחק ראשון (או אפילו להיות מובס) זה לא מה שיקבע את עתידנו.

לא צריך להיות גאון גדול בכדי להבין עם איזה בלמים נגיע לפתיחת הליגה.
תירם היחידי שכרגע עומד על הרגליים
גרוס פצוע מהיום שהגיע מתיחה במפשעה עפ מה שקראתי ובוא נקווה שלא יותר גרוע.
וורגוץ - בחוץ לעוד חודש וחצי
בלם זר או אחר שיוחתם שלא התחיל אימונים עם הקבוצה שלא עבר מחנה אימון ולך תדע באיזה כושר הוא נמצא.
את נושא נילסן היה צריך לחתוך הרבה קודם, מחוסר ההתלהבות שלו להגיע ועד הלבטים האין סופיים, היו מספיק רמזים שהוא לא עשוי מהחומר הנכון.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Jul-2017, 15:42
הודעה: #22
RE: מכבי נתניה תשחרר את הבלם תומאס נילסן
טל.מ עד עכשיו לא שמעתי מאייל סגל שנילסן עוזב נישאר מועמד ....הוא חתום על חוזה , אופיר טוען שהוא נראה מצוין , מה הבעיה שלך איתו ? כל מה שמפרסמים כקליפת השום שווה כל עוד זה לא בא מאייל אין לפרסומים על מה להישען וכל אחד מעתיק מהשני
25-Jul-2017, 16:06
הודעה: #23
(25-Jul-2017 15:42)זאב רווח כתב:  טל.מ עד עכשיו לא שמעתי מאייל סגל שנילסן עוזב נישאר מועמד ....הוא חתום על חוזה , אופיר טוען שהוא נראה מצוין , מה הבעיה שלך איתו ? כל מה שמפרסמים כקליפת השום שווה כל עוד זה לא בא מאייל אין לפרסומים על מה להישען וכל אחד מעתיק מהשני

1 מפרסם , חרטא. 2 מפרסמים אולי העתיקו
כולם מפרסמים..... אין עשן בלי אש.
לא אמרתי שאני בטוח שהוא יעזוב , אבל כנראה שמשהו לא טוב קורה בגזרה שלו.
25-Jul-2017, 17:38
הודעה: #24
יניב פייק ניוז זה עשן בלי אש חחחחח
עונת המלפפונים הזאת ....זה היה כל כך שקוף וברור שיש עשן בלי אש אני יכול לעבור איתך על לפחות 7-8 ידיעות שקריות
סתם למשל כמו נייג'יל האלסנבנק שהיה במו"מ עם קריית שמונה ו"כבר סיכם " בנתניה חחחח
אייל ישר אמר שזה פייק ניוז של הסוכן בשיתוף פעולה עיתונאי
25-Jul-2017, 17:55
הודעה: #25
(25-Jul-2017 17:38)זאב רווח כתב:  יניב פייק ניוז זה עשן בלי אש חחחחח
עונת המלפפונים הזאת ....זה היה כל כך שקוף וברור שיש עשן בלי אש אני יכול לעבור איתך על לפחות 7-8 ידיעות שקריות
סתם למשל כמו נייג'יל האלסנבנק שהיה במו"מ עם קריית שמונה ו"כבר סיכם " בנתניה חחחח

אז בנושא של נילסן הוא לא הכחיש ואמר פייק ניוז.
מ.ש.ל

25-Jul-2017, 18:35
הודעה: #26
אם יהיה משהו אמיתי הוא יאמר לנו קודם
25-Jul-2017, 18:59
הודעה: #27
חלק מהעניין של מחלקת סקאוט היא לא רק למצוא את השחקנים הטובים ביותר מקצועית, אלא גם מנטלית. נראה לכם שדודו עזריה של ב"ש למשל, רק בוחן את ביצועי השחקנים מסרטונים כאלה ואחרים? לא, הוא עושה אלף ואחד דברים אחרים לפני שהוא מביא את השם של השחקן למאמן. חלק מהדברים זה לבדוק האם השחקן מתאים חברתית לחדר ההלבשה, האם השחקן חזק מנטלית, אפילו מתבצעות שיחות בין הסקאוט לשחקן טרם הפנייה של המועדון. לצערי אני לא חושב שיש לנתניה בכלל מחלקה כזו, ועם כל הכבוד לעין המקצועית של סלובו, שיכול מאוד להיות שפגעה בול עם נילסן מהצד המקצועי, לפעמים הצד המנטלי חשוב הרבה יותר. אני חושב שפה קבור הכלב, ואין לי ספק שהמועדון ילמד מהמקרה הזה לעתיד.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
The following 2 users Like Baranes's post:
עדיאלבז (2626-0707-2017201720172017), עוזרי (2626-0707-2017201720172017)
25-Jul-2017, 19:10
הודעה: #28
ברנס אין לנו התקציבים של ברקת
25-Jul-2017, 19:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Jul-2017 על ידי 19:17 אלדד.)
הודעה: #29
(25-Jul-2017 18:59)Baranes כתב:  חלק מהעניין של מחלקת סקאוט היא לא רק למצוא את השחקנים הטובים ביותר מקצועית, אלא גם מנטלית. נראה לכם שדודו עזריה של ב"ש למשל, רק בוחן את ביצועי השחקנים מסרטונים כאלה ואחרים? לא, הוא עושה אלף ואחד דברים אחרים לפני שהוא מביא את השם של השחקן למאמן. חלק מהדברים זה לבדוק האם השחקן מתאים חברתית לחדר ההלבשה, האם השחקן חזק מנטלית, אפילו מתבצעות שיחות בין הסקאוט לשחקן טרם הפנייה של המועדון. לצערי אני לא חושב שיש לנתניה בכלל מחלקה כזו, ועם כל הכבוד לעין המקצועית של סלובו, שיכול מאוד להיות שפגעה בול עם נילסן מהצד המקצועי, לפעמים הצד המנטלי חשוב הרבה יותר. אני חושב שפה קבור הכלב, ואין לי ספק שהמועדון ילמד מהמקרה הזה לעתיד.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

כשאייקס אמסטרדם צירפה לשורתיה את יוסי בניון היא גם עשתה עליו תחקיר מנטלי חברתי? ולבסוף הוא חזר לארץ כי התגעגע הביתה.. ממש חובבניות לשמה

ברנס כמה מקרים אתה מכיר בהיסטוריה של הכדורגל ששחקן בעולם לא השתלב מבחינה מנטלית חברתית והיה מושלם מבחינה מקצועית ובסוף ויתרו עליו?
מקרה אחד כזה בליגה הישראלית אתה יכול להביא? אם לא, אז אין צורך בחקירה מנטלית, וכמו שהזכרתי לוברסקי היה חייזר שבקושי דיבר אבל מבחינה מקצועית הוא היה ענק וזה כל מה שחשוב

שחקן כדורגל מקצועני ששואף ורוצה לשחק בחו"ל יודע בדיוק מה הוא הולך לעבור ומה הוא צריך להקריב בשביל המטרה, ואם אתה לא מתאים לשחק בחו"ל תעשה קריירה כמו של ראובן עטר ואל תשחק בחו"ל
The following 1 user Likes אלדד's post:
זאב רווח (2525-0707-2017201720172017)
25-Jul-2017, 19:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Jul-2017 על ידי 19:50 יניב.)
הודעה: #30
(25-Jul-2017 17:38)זאב רווח כתב:  יניב פייק ניוז זה עשן בלי אש חחחחח

תקרא שוב את מה שכתבתי.
מפרסם אחד זה פייק ניוז אפשרי.
אבל לא כשכולם מפרסמים.
ואייל יעדכן פה אחרי שיגיעו עם השחקן להסדר, לא לפני.
אם זה מה שעושים עכשיו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים