שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קייטה הוצע למכבי נתניה, נילסן בדרך החוצה
25-Jul-2017, 10:43
הודעה: #31
RE: קייטה הוצע למכבי נתניה, נילסן בדרך החוצה
(25-Jul-2017 10:34)izhakben כתב:  
(25-Jul-2017 10:27)עדיאלבז כתב:  
זה לא רק זה שהוא בן 30 זה גם העובדה שבשנים האחרונות המספרים שלו בירידה ממה שהיו לפני ובליגה חלשה מאלה ששיחק בהן בעבר, יכול מאוד להיות שבכל מקרה הוא ברמה מספיק גבוהה בשביל לספק את הסחורה בליגה כמו שלנו

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

ביחס לירידה במספרים אני מקבל, וגם אני חושב שזה נתון משמעותי.
את עניין הגיל ממש לא...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Jul-2017, 11:05
הודעה: #32
המספרים שלו רחוקים מלהיות מספרים של סקורר בכל מקרה.
מביט עליו ולא אשקר... במשחק אסוציאציות יגידו לי הופר- כנראה יקפוץ לי אבידור.
25-Jul-2017, 12:02
הודעה: #33
(25-Jul-2017 11:05)עידן444 כתב:  המספרים שלו רחוקים מלהיות מספרים של סקורר בכל מקרה.
מביט עליו ולא אשקר... במשחק אסוציאציות יגידו לי הופר- כנראה יקפוץ לי אבידור.

אכן המספרים שלו לא משהו... קייטה לעומתו מרשים בכל פרמטר, למרות שלא כבש בצרורות. ושוב - הכל על סמך סרטונים ומספרים, רק שחברה שלו תסכים לבוא איתו לכאן...
25-Jul-2017, 14:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Jul-2017 על ידי 14:14 אלדד.)
הודעה: #34
רועי במה כל כך התרשמת מקייטה? אפילו המהירות שלו לא משהו יוצא דופן
בקפריסין ,ליגה יותר חלשה מליגת העל הוא כבש רק 7 שערי שדה! ב-36 משחקים מלאים לא הפסיד אפילו דקה! (וכבש עוד 6 פנדלים), אנדלבו ב-12 משחקים פחות מקייטה כבש 10 שערי שדה ועוד 7 פנדלים , אם כך כמה קייטה אמור לכבוש בעונה אצלנו ? 5-6?
אנדלבו כבש בישראל 8 בבני יהודה ו-9 במכבי חיפה

וקייטה אפילו לא שחקן נבחרת במדינה כמו גינאה שיחק רק 5 דקות במשחק ידידות (גינאה מדורגת 66 בעולם)
The following 1 user Likes אלדד's post:
עוזרי (2525-0707-2017201720172017)
25-Jul-2017, 14:24
הודעה: #35
(25-Jul-2017 14:06)אלדד כתב:  רועי במה כל כך התרשמת מקייטה? אפילו המהירות שלו לא משהו יוצא דופן
בקפריסין ,ליגה יותר חלשה מליגת העל הוא כבש רק 7 שערי שדה! ב-36 משחקים מלאים לא הפסיד אפילו דקה! (וכבש עוד 6 פנדלים), אנדלבו ב-12 משחקים פחות מקייטה כבש 10 שערי שדה ועוד 7 פנדלים , אם כך כמה קייטה אמור לכבוש בעונה אצלנו ? 5-6?

וקייטה אפילו לא שחקן נבחרת במדינה כמו גינאה שיחק רק 5 דקות במשחק ידידות (גינאה מדורגת 66 בעולם)

שמע, ראיתי מעט, לא היה לי מספיק זמן לחפור בסרטונים כמו עם נילסן

ועם זאת, מבין סרטוני החלוצים שראיתי הוא נראה קצת יותר טוב. להגיד שהוא האחד - אני לא איש מקצוע. יותר קל להגיד לא מאשר כן.
25-Jul-2017, 14:42
הודעה: #36
(25-Jul-2017 14:06)אלדד כתב:  רועי במה כל כך התרשמת מקייטה? אפילו המהירות שלו לא משהו יוצא דופן

מה אלדד... מעניין שאת הפנדלים של ערן אתה סופר אחד אחד בכבוד של מלכים ופה אתה מתייחס פתאום רק לשערי השדה....
חוץ מזה 1,אני לא בטוח שהליגה קפריסאית יותר חלשה מליגת העל שלנו.
חוץ מזה 2 , מה המספרים שלו נגיד ב 5 שנים אחרונות ?
חוץ מזה 3, אם הייתה לו עונה שתיים לא משהו זה לא אומר שבעונה השלישית הוא לא יוכל לפרוח מחדש.
השאלה הבסיסית האם יש לו את הכישורים והאופי שחלוץ סקורר צריך ,ובשביל זה צריך לראות אותו במספר משחקים מלאים ולא בחלקי וידאו ביו טיוב.
25-Jul-2017, 15:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Jul-2017 על ידי 15:31 אלדד.)
הודעה: #37
אופיר בלינק אתה יכול ללחוץ על המספרים של הפרמטרים ויפתח לך חלון עם פירוט והחלוקה של כל פרמטר שבחרת בטבלה..
הוא שיחק בצרפת שנה וחצי בליגה רביעית ושנה וחצי בליגה שלישית וחצי עונה בליגה שנייה והמספרים מפורטים בלינק

http://us.soccerway.com/players/alhassane-keita/157099/
25-Jul-2017, 15:38
הודעה: #38
(25-Jul-2017 10:27)עדיאלבז כתב:  
(25-Jul-2017 10:00)זאב רווח כתב:  ומה קרה שהופר בן 30 בכלל מועמד ? הוא בא להשלים פנסיה לפני פרישה ?

איפה העקביות "זאב"???
ערן בן 32 זה בסדר שבונים את כל הקבוצה סביבו, ושחקן שצעיר ממנו בשנתיים ושיחק בליגות הגרמניות זה "השלמת שכר לפנסיה", לדבריך?
אין שחקנים טובים בגיל הזה?? קח כמה דוגמאות:
1. מהראן ראדי שלקח את ב"ש לשתי אליפויות
2. גל אלברמן
3. אליניב ברדה, שחקן שע"פ העיתונאים הוא שחקן העונה שעברה בכדורגל הישראלי (בושה שלא נתנו לזהבי)
4. טל בן חיים הבלם במכבי ובנבחרת

למה מבחינתך מי שעבר את גיל 30 הוא בפנסיה, אבל ערן לוי הוא כוכב על?

עדיאלבז לא ידעתי שאתה צריך פירוש לדבריי אבל ניחא אז הנה מה שלא הבנת
המדיניות שלנו היא צעירים אלא אם כן זה שוער או בלם שבעמדה זאת גם ניסיון מוסיף המון .
הופר בן 30 , לי לא משנה באיזו ליגה הוא שיחק , האם ההגעה שלו לכאן מתאימה לקונספט שלנו ? גם נגד ברק בדש דיברתי עונה שעברה אותו הדבר בהתחלה צדקתי וראיתי שהוא הגיע לצאת לפנסיה אבל אחר כך ראיתי בישולים שלו ושערים שלו והכי חשוב ראיתי את הרעב שלו !!!
אם הופר בא למשוך עוד עונה לפני יציאה לפנסיה אז באמת השאלה עומדת בעינה , אם הוא רעב ורואה אותנו כאתגר אז גם החלוץ ההוא של מכבי תל אביב בעיני היה יותר צעיר מקיארטנסון ...זה מה ששאלתי את אייל כי לשים סכום גבוה על חלוץ בן 30 יש הבדל גדול ברעב שלו ...אם רעב יכול לשחק לדעתי גם עד גיל 35 והרווחנו שחקן מצוין ל 5 שנים , אם שבע ושפוך ניחא היה הגורם לאליפות ....אבל אם זה בשביל להיות במקום טיפה גבוה יותר לא הרווחנו דבר וחצי דבר .
לדעתי עד עכשיו כל ההחתמות מצוינות יש זמן , לא צריך למהר עד שנפגע בחלוץ בינגו . ולא צריך לזוז מילימטר , מצעיר , רעב , וכשרוני .
קפיש עדיאלבז אין קשר לערן לוי ...של נעליך ...
25-Jul-2017, 16:58
הודעה: #39
(25-Jul-2017 15:26)אלדד כתב:  אופיר בלינק אתה יכול ללחוץ על המספרים של הפרמטרים ויפתח לך חלון עם פירוט והחלוקה של כל פרמטר שבחרת בטבלה..
הוא שיחק בצרפת שנה וחצי בליגה רביעית ושנה וחצי בליגה שלישית וחצי עונה בליגה שנייה והמספרים מפורטים בלינק

http://us.soccerway.com/players/alhassane-keita/157099/

אלדד אתה לא מדייק בלשון המעטה....
הוא שיחק בצרפת בליגה השניה.
שיחק בליגות הראשונות בבלגיה אוסטריה קפריסין ופורטוגל.
25-Jul-2017, 17:33
הודעה: #40
אייל השאלה היא האם הוא רעב ? האם הוא רואה במכבי נתניה אתגר או סתם עונה נוספת בקריירה
רייבירו רואים עליו שהוא רעב להצליח האם קייטה בא עם אותו רעב ??
לדעתי זה הפרמטר הראשוני הכי חשוב שצריך לדעת לפני איזה ליגה שיחק ומספרים
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים