שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הודעת הנהלת הקבוצה
11-Dec-2013, 17:09
הודעה: #21
RE: הודעת הנהלת הקבוצה
אייל דעתי היא שבכדורגל צריך להיות מנוהל כדיקטטורה וברגע שיש יותר מאדם אחד מתחילות הבעיות לשמחתי כרגע בבוגרים הכל דופק יחסית עפ״י התוכניות אבל המבחן הגדול יהיה בעונה הבאה ...מי זה אפרים ???
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Dec-2013, 17:26
הודעה: #22
(11-Dec-2013 17:09)דוד חטב כתב:  אייל דעתי היא שבכדורגל צריך להיות מנוהל כדיקטטורה וברגע שיש יותר מאדם אחד מתחילות הבעיות לשמחתי כרגע בבוגרים הכל דופק יחסית עפ״י התוכניות אבל המבחן הגדול יהיה בעונה הבאה ...מי זה אפרים ???

לגבי הנוער גם אני חשבתי כך,עד שהתברר לי אחרת,
מקווה שאחרי הסאגה הלא מחמיאה הזו הופקו הלקחים,
במיוחד שאיזיקוביץ לאורך כל הדרך מנצל את טוב ליבם של הנפשות הפועלות
לצערו הרב,אני עדיין כאן למרות שהיו לי את כל הסיבות לא להיות.
11-Dec-2013, 18:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Dec-2013 על ידי 18:55 nitzan.)
הודעה: #23
חשוב שמינו אדם אחד אחראי.(למרות שלדעתי האישית כמו שצרפתי עשה ניסים ונפלאות בשנה שעברה,היו צריכים לחכות בסבלנות ולתת לו אורך נשימה השנה)
חובת ההוכחה מעכשיו היא עליו(על בני לם).
אין חולק על כך שלבני לם יש רקע מקצועי ועין טובה.
גם הוא למיטב זכרוני הסתובב תקופה מסויימת בסביבת איזיקוביץ',אז ביקשנו שיחזור הביתה,עכשיו,צריך לתת לו לעבוד.
חשוב לראות את יוצאי האגודה חוזרים אליה בתפקידים כאלו ואחרים(ציינתי בעבר את רונן גבאי).
צריך כרגע שקט מסביב לקבוצה.
אסור לנו לרדת ליגה בשום מקרה.
בהצלחה.
11-Dec-2013, 20:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Dec-2013 על ידי 21:08 אביתר לנג.)
הודעה: #24
ראשית, כאחד שיודע בדיוק מה קורה מאחורי הקלעים, אנחנו צריכים להודות כל יום בגדול, לאייל סגל, שהתנהל במקרה הזה כמו שהתנהל ולא לקח את הרגליים שלו משם והשאיר אותנו עם האנשים שהיו מעוניינים לכאורה שיילך....ואני אומר לכם ש90 אחוזים מהאנשים שאני מכיר כבר היו אומרים תודה רבה ויושבים בבית אחרי כל מה שהם נותנים.
בנוסף אני רוצה להגיד כמה דברים:
א - טוב שעלו על הטעות במצב שעוד אפשרי לשנות הרבה ולעשות דברים ולא לקראת הסוף כשהכל אבוד - אני חושב שבני הוא האיש הנכון במקום הנכון, כרגע. בניגוד לדעתו של אייל, ישראל צרפתי אולי מאמן טוב, אבל עדין לא מספיק טוב לאמן קבוצת נוער כי מי שלא יודע להתמודד עם שחקנים שיורדים מהבוגרים ולהטיל מרות וליצור אצלהם מחוייבות, הוא האשם ולא הם- ככה זה בכדורגל.
ב - מחלקת הנוער של מכבי נתניה לא תצלח שום שינוי שתעשה עד הקיץ הקרוב, גם כי אין אף תהליך שהתחיל באמצע העונה והתסיים בהצלחה ובנוסף לאור
הבעייתיות של קבוצת הנוער העונה עם מצבה הרעוע בטבלה והלחץ האדיר סביב הקבוצה הזאת.
אני יודע בוודאות שיוסי מזרחי מכין תכנית מדהימה לקידום הנוער במכבי נתניה בעונה הבאה, בהנחה כמובן שהקבוצה תעלה ותחזור לליגת העל, אז נשמע
ויקרו דברים טובים.
ג - אומר זאת כך, כל עניין הגישה הנוכחית לשחקני נוער במכבי נתניה הוא שגוי בייסודו, אינו נכון ואינו עולה בקנה אחד עם התנהלות שחקני נוער
מוכשרים שעולים לבוגרים שאני רואה במועדוני ליגת העל.
בפשטות, מועדון שמתעלם משחקני הנוער שלו לדוגמת מנצור, חסן, ביסאן וכו', לא יקצור פירות לעולםם בקצב הזה ונמשיך לדבר על מנשק
הסמלים עוד תקופה ארוכה ( מוגרבי למי שלא הבין). ואפילו אהיה עוד יותר קונקרטי, לא יכול להיות שאיתי מנצור לא משחק לפני ניא אברג'יל, לא יכול
להיות שירין חסן לא פותח בלם במקומו של ליאור ג'אן ולא יכול להיות שנור ביסאן לא בחוד של הקבוצה הבוגרת עם כל בעיית ההבקעה שיש לנו. ואל
תגידו לי שיוסי מזרחי הוא האשם והקובע, לא ממש לא, מאמן שקיבל תקציב של 13 מיליון ואמרו לו לעלות בכל מחיר, צריך גם לקבל את החיזוק מההנהלה
לפתח שחקני נוער בכל מחיר ובכל חשבון, דווקא בגלל התקציב הגבוה והרכש שנעשה, שילוב שכזה הוא בגדר MUST. איך יגדל הדור הבא אם הדור הזה
לא משחק ? מלהשאיר את קבוצת הנוער בליגה ? איך בדיוק ? כאן המקום של ההנהלה לבוא ולתת לצוות המקצועי של הבוגרים את כל הגב ולבקש לתת
לצעירים את הבמה ולהבטיח להם שהם יגובו במידת הצורך אם ישולם על כך מחיר.

לא סתם בטוברוק כל שנה מצליחים בליגה ומייצאים שחקנים לליגת על והלאומית, שנה אחר שנה אחר שנה. לעומת זאת, בנוער של מכבי נתניה כל שנה מתאכזבים
ולא קורה כלום עם שחקנים- שנבלעים והולכים לאיבוד.
היחס שם לכישרונות הוא גדול מאד, לא מחזיקים לכשירונות הגדולים בחולצות כשהם רצים, ההפך, נותנים להם את כל הביטחון ואת כל העדיפות.
11-Dec-2013, 21:10
הודעה: #25
(11-Dec-2013 20:58)אביתר לנג כתב:  ראשית, כאחד שיודע בדיוק מה קורה מאחורי הקלעים, אנחנו צריכים להודות כל יום לאייל סגל שהתנהל במקרה הזה כמו שהתנהל ולא לקח את הרגליים שלו משם והשאיר אותנו עם האנשים שהיו מעוניינים לכאורה שיילך....
אני רוצה להגיד כמה דברים:
א - טוב שעלו על הטעות במצב שעוד אפשרי לשנות הרבה ולעשות דברים ולא לקראת הסוף כשהכל אבוד - אני חושב שבני הוא האיש הנכון במקום הנכון, כרגע. בניגוד לאייל ישראל צרפתי אולי מאמן טוב, אבל עדין לא מספיק טוב לאמן קבוצת נוער כי מי שלא יודע להתמודד עם שחקנים שיורדים מהבוגרים ולהטיל מרות וליצור אצלהם מחוייבות, הוא האשם ולא הם- ככה זה בכדורגל.
ב - מחלקת הנוער של מכבי נתניה לא תצלח שום שינוי שתעשה עד הקיץ הקרוב, גם כי אין אף תהליך שהתחיל באמצע העונה והתסיים בהצלחה ובנוסף לאור
הבעייתיות של קבוצת הנוער העונה עם מצבה הרעוע בטבלה והלחץ האדיר סביב הקבוצה הזאת.
אני יודע בוודאות שיוסי מזרחי מכין תכנית מדהימה לקידום הנוער במכבי נתניה בעונה הבאה, בהנחה כמובן שהקבוצה תעלה ותחזור לליגת העל, אז נשמע
ויקרו דברים טובים.
ג - אומר זאת כך, כל עניין הגישה הנוכחית לשחקני נוער במכבי נתניה הוא שגוי בייסודו, אינו נכון ואינו עולה בקנה אחד עם התנהלות שחקני נוער
בפשטות, מועדון שמתעלם משחקני הנוער שלו לדוגמת מנצור, חסן, ביסאן וכו', לא יקצור פירות לעולםם בקצב הזה ונמשיך לדבר על מנשק
הסמלים עוד תקופה ארוכה ( מוגרבי למי שלא הבין). ואפילו אהיה עוד יותר קונקרטי, לא יכול להיות שאיתי מנצור לא משחק לפני ניא אברג'יל, לא יכול
להיות שירין חסן לא פותח בלם במקומו של ליאור ג'אן ולא יכול להיות שנור ביסאן לא בחוד של הקבוצה הבוגרת עם כל בעיית ההבקעה שיש לנו. ואל
תגידו לי שיוסי מזרחי הוא האשם והקובע, לא ממש לא, מאמן שקיבל תקציב של 13 מיליון ואמרו לו לעלות בכל מחיר, צריך גם לקבל את החיזוק מההנהלה
לפתח שחקני נוער בכל מחיר ובכל חשבון, דווקא בגלל התקציה הגבוה והרכש נשעשה, שילוב שכזה הוא בגדר MUST. איך עגדל הדור הבא אם הדור הבא
לא משחק ? מלהשאיר את קבוצת הנוער בליגה ? איך בדיוק ? כאן המקום של ההנהלה לבוא ולתת לצות המקצועי של הבוגרים את כל הגב ולבקש לתת

לא סתם בטוברוק כל שנה מצליחים בליגה ומייצאים שחקני ליגת על ולאומית, שנה אחר שנה אחר שנה, ולעומת זאת, בנוער של נתניה כל שנה מתאכזבים
ולא קורה כלום עם שחקנים- אם נסתכל מה עושים שם.
אחרת נגלה שהיחס שם לכישרונות הוא גדול מאד, לא נחזיקים לכשירונות בחולצות כשהם רצים, ההפך, נותנים להם את כל הביטחון ואת כל העדיפות.

תקשיב טוב , מנצור ברמה של ליגה א אולי , שיתחיל לעבוד במגרש 90 דקות ,אולי נראה אצלו שיפור.
לגבי ירין חסן , אני גם חושב שהוא צריך לשחק לפני זאן .
בגדול אין כשרונות בנוער , אם היה , אז הם היו בבוגרים.
אני גם חושב שלא צריך לתת יתרון לשחקן שגדל בנוער על שחקן רכש, מי שטוב יותר ישחק , גם ככה אחרי 4 משחקים טובים הם חותמים אצל סוכנים ומחפשים לעבור ״ לקבוצה גדולה״.
11-Dec-2013, 21:49
הודעה: #26
(11-Dec-2013 20:58)אביתר לנג כתב:  ראשית, כאחד שיודע בדיוק מה קורה מאחורי הקלעים, אנחנו צריכים להודות כל יום בגדול, לאייל סגל, שהתנהל במקרה הזה כמו שהתנהל ולא לקח את הרגליים שלו משם והשאיר אותנו עם האנשים שהיו מעוניינים לכאורה שיילך....ואני אומר לכם ש90 אחוזים מהאנשים שאני מכיר כבר היו אומרים תודה רבה ויושבים בבית אחרי כל מה שהם נותנים.
א - טוב שעלו על הטעות במצב שעוד אפשרי לשנות הרבה ולעשות דברים ולא לקראת הסוף כשהכל אבוד - אני חושב שבני הוא האיש הנכון במקום הנכון, כרגע. בניגוד לדעתו של אייל, ישראל צרפתי אולי מאמן טוב, אבל עדין לא מספיק טוב לאמן קבוצת נוער כי מי שלא יודע להתמודד עם שחקנים שיורדים מהבוגרים ולהטיל מרות וליצור אצלהם מחוייבות, הוא האשם ולא הם- ככה זה בכדורגל.
ויקרו דברים טובים.
לפתח שחקני נוער בכל מחיר ובכל חשבון, דווקא בגלל התקציב הגבוה והרכש שנעשה, שילוב שכזה הוא בגדר MUST. איך יגדל הדור הבא אם הדור הזה
לא משחק ? מלהשאיר את קבוצת הנוער בליגה ? איך בדיוק ? כאן המקום של ההנהלה לבוא ולתת לצוות המקצועי של הבוגרים את כל הגב ולבקש לתת

לא סתם בטוברוק כל שנה מצליחים בליגה ומייצאים שחקנים לליגת על והלאומית, שנה אחר שנה אחר שנה. לעומת זאת, בנוער של מכבי נתניה כל שנה מתאכזבים
היחס שם לכישרונות הוא גדול מאד, לא מחזיקים לכשירונות הגדולים בחולצות כשהם רצים, ההפך, נותנים להם את כל הביטחון ואת כל העדיפות.

אביתר - אין שחקן פשוט אין שחקן בנוער של נתניה ששווה ברמת הכישרון שלו אפילו תחרות על מקום בסגל של קבוצה בלאומית. מהנוער של שנה שעברה ירין חסן הוא שחקן סגל לגיטימי. וזהו.
אתה היית מוכן להשאר עוד עונה בלאומית (בהנחה שנעלה ..) כדי לתת למנצור או נור להשתפשף בבוגרים ?
אתה באמת חושב שמנצור טוב מאברג'יל ? כי נכון להרגע אני לא רואה את מנצור מככב בנוער אז על סמך מה תקדם אותו לבוגרים ? כנל נור.
אני רואה את כחלון. הוא בעיניך שחקן סגל לגיטימי ?
לצערי ככה זה כשבמשך שנים כשכל מי ששווה משהו נמכר והקבוצה משדרת בינוניות. ההורים כנראה רושמים את הילדים המוכשרים למקום שמוכיח שהוא ידע לטפח אותם. כדי לשנות את זה נדרש תהליך ארוך שנמצא לדעתי בעיצומו ושנתון הנוער הנוכחי כנראה מחוץ לתהליך הזה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Dec-2013, 22:14
הודעה: #27
(11-Dec-2013 21:49)טל.מ כתב:  
(11-Dec-2013 20:58)אביתר לנג כתב:  ראשית, כאחד שיודע בדיוק מה קורה מאחורי הקלעים, אנחנו צריכים להודות כל יום בגדול, לאייל סגל, שהתנהל במקרה הזה כמו שהתנהל ולא לקח את הרגליים שלו משם והשאיר אותנו עם האנשים שהיו מעוניינים לכאורה שיילך....ואני אומר לכם ש90 אחוזים מהאנשים שאני מכיר כבר היו אומרים תודה רבה ויושבים בבית אחרי כל מה שהם נותנים.
ויקרו דברים טובים.

אביתר - אין שחקן פשוט אין שחקן בנוער של נתניה ששווה ברמת הכישרון שלו אפילו תחרות על מקום בסגל של קבוצה בלאומית. מהנוער של שנה שעברה ירין חסן הוא שחקן סגל לגיטימי. וזהו.
אתה היית מוכן להשאר עוד עונה בלאומית (בהנחה שנעלה ..) כדי לתת למנצור או נור להשתפשף בבוגרים ?
אתה באמת חושב שמנצור טוב מאברג'יל ? כי נכון להרגע אני לא רואה את מנצור מככב בנוער אז על סמך מה תקדם אותו לבוגרים ? כנל נור.
אני רואה את כחלון. הוא בעיניך שחקן סגל לגיטימי ?
לצערי ככה זה כשבמשך שנים כשכל מי ששווה משהו נמכר והקבוצה משדרת בינוניות. ההורים כנראה רושמים את הילדים המוכשרים למקום שמוכיח שהוא ידע לטפח אותם. כדי לשנות את זה נדרש תהליך ארוך שנמצא לדעתי בעיצומו ושנתון הנוער הנוכחי כנראה מחוץ לתהליך הזה.

לטעמי איתי מנצור זה לא פחות מכוכב כדורגל, כוכב ענק אבל. ככה אני חושב, זאת דעתי, אפשר לחלוק עליה או לא, אבל אחרי 15 שנים אני מרשה לעצמי עם כל הצניעות להגיד שהעין שלי לא רעה..
אני חושב שבתקציב של 13 מיליון, דווקא בתקציב גבוה שכזה, שילוב שחקני נוער לצד שחקני הרכש האיכותיים ממשששש לא ישאיר את הקבוצה בליגה. בטח ובטח שלדעתי השמות שציינתי לא נופלים בכלל, אם לא טובים יותר, מאלו שמשחקים לפניהם.
לגבי כחלון, בחור מקסים, לא רואה בו שחקן פוטנציאלי.
ואני אשמח בבקשה איפה אתה רואה תהליך כזה מתחת לקבוצת הנוער, כי על פי מה שאני רואה, מבין ושומע, זה ממש לא הכיוון. אבל אשמח להשכיל, באמת.
11-Dec-2013, 22:28
הודעה: #28
אין ספק מנצור זה החן עזרא הבא שחקן עם ראיית משחק אדירה דריבל מצויין מהירות צריך להתחזק פיזית וכנראה גם מנטלית אבל חייבים שהוא ישחק
צטט הודעה זו בתגובה
11-Dec-2013, 22:36
הודעה: #29
אביה דבר ראשון לגבי צרפתי לא מסכים הוא מאמן נוער לגיטימי לגמרי ואיש עבודה מקצועי . לגבי שחקני בוגרים שיורדים לנוער הבעיה היא לא בשחקנים ולא בצרפתי אלא יותר במאמן הבוגרים שחייב ליזום שיחה בנוכחות מאמן הנוער ולהגיד שהם חייבים לתת קודם כל 200 אחוז בנוער ולא רק בבוגרים ... אגב בנוסף לבעיה המנטלית יש גם את הבעיה הפיסית שאימון בוגרים מצריך מאמץ ברמה הפיסית יותר ממשחק נוער ...
לגבי שחקנים ספציפיים גם לטעמי יש במנצור את כל הכשרון להפוך להיות שחקן מוביל בחיגת העל...
אני גם חושב שםספסנו בענק את חסן סרחן גם בגלל פציעות בעונה קודמת וגם מסיבות נוספות אבל חבל יש ביחד הזה המון כשרון ...
ירין חייב לשחק והרבה הבנתי שעכשיו הוא פצוע ...
ויקי ודודי שחקני סגל לליגה לאומית לא יותר....
11-Dec-2013, 23:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Dec-2013 על ידי 23:20 אלון.)
הודעה: #30
אם כל שחקני הנוער שעלו לבוגרים ונמכרו למכבי חיפה,מכבי ת״א ולגרמניה(אלמוג כהן) היו נשארים בבוגרים של מכבי נתניה ועליהם היו מלבישים זרים טובים אז כל שנה היינו בצמרת הגבוהה וכולם היו משבחים את הנוער שגדל במכבי נתניה.מה לעשות שכל שחקן נוער שנותן חצי עונה טובה נמכר לכל המרבה במחיר??? השנה הזוא היא שילוב של כמה גורמים שהם יוצאים מהכלל כמו עלייה בכל מחיר לליגת העל וחומר חלש מהנוער שבגללם לא משחקים בוגרי המחלקה בבוגרים.אני חושב שעדיף לשריקי מנצור ונור לא לשחק השנה בבגורים כי אם הם ישחקו ולא יעלו את הקבוצה ליגה הם יוכלו לפרוש מכדורגל כי אף אחד לא יסתכל עליהם.אם הטוב מכל יקרה ונוכל להבטיח את העליה מוקדם אז אולי יהיה ניתן לשלבם. לסיכום, השנה צריך לעשות הכל אבל הכל כדי שהבוגרים יעלו והנוער ישארו ושנה הבאה לראות איך משלבים את השחקנים הטובים(אם יהיו כאלה)בבוגרים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים