שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שקיפות
21-Jul-2017, 10:22
הודעה: #11
RE: שקיפות
(21-Jul-2017 10:12)יגאל יהב כתב:  
(21-Jul-2017 9:53)דוד חטב כתב:  ספונסרים ותמיכות...גבוה ממה ששיערתי...
זה מלמד שהאדם רכש את אמונם של התורמים וזאת שלא כקודמו אוסידון.

יש חיבור טוב לעיריה שתומכת בסכום משמעותי וזה הודות לחיבור נכון והבנה שהמועדון חשוב לעיר .
אני בכלל הייתי מוותר על הכדורגל חופים ומעביר את הכסף למחלקת הנוער...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
חזום חזום (2121-0707-2017201720172017)
21-Jul-2017, 11:27
הודעה: #12
הרבה פוסטים העלתי בשנה האחרונה שהמועדון הוא שלנו, ושהדרך שלנו להחזיר לאייל זה דרך מנויים וכרטיסים.
לשמחתי יש קהל שמבין את זה ו2300 מנויים מוכחים את זה שיש פה גרעין שרוצה לתמוך במועדון והבין את העניין.
אבל לצערי יש חלק מהקהל שהוא עדיין כפוי טובה, שעדיין מתלונן שאין מספיק השקעה.
ושרושמים להם תזכרו איפה היינו לפני שנה שנתיים הם מזלזלים בזה.

בנוסף לזה שאייל מוציא מהכיס סכום גדול, גם סוף סוף יש פה ניהול שפוי וחכם.
21-Jul-2017, 11:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Jul-2017 על ידי 11:51 אלדד.)
הודעה: #13
כמה כסף לדעתכם אתם משערים שאשר אלון משקיעה ברעננה מכספו הפרטי,הרי אין לו את ההכנסות שלנו מכרטיסים מנויים וספונסרים?

ואם הוא משקיע כל כך הרבה אז למה כשהוא היה בנתניה הוא לא השקיע כך?
21-Jul-2017, 11:58
הודעה: #14
(21-Jul-2017 11:27)djivgiyaniv כתב:  הרבה פוסטים העלתי בשנה האחרונה שהמועדון הוא שלנו, ושהדרך שלנו להחזיר לאייל זה דרך מנויים וכרטיסים.
לשמחתי יש קהל שמבין את זה ו2300 מנויים מוכחים את זה שיש פה גרעין שרוצה לתמוך במועדון והבין את העניין.
אבל לצערי יש חלק מהקהל שהוא עדיין כפוי טובה, שעדיין מתלונן שאין מספיק השקעה.
ושרושמים להם תזכרו איפה היינו לפני שנה שנתיים הם מזלזלים בזה.

בנוסף לזה שאייל מוציא מהכיס סכום גדול, גם סוף סוף יש פה ניהול שפוי וחכם.

איך אפשר לומר שהמועדון הוא שלנו כשאנחנו מוציאים על מנוי ( אייל יש הנחה על המבצע ?) בקושי והשני מוציא 3 מליון שקל מהכיס .
דוד אני לא ידעתי שהוא תרם סכומים כאלו לפני כן תמיד חשבתי שמדובר על 100 אלף שקל שבשביל אנשים כמונו ( אני לפחות ) זה המון המון כסף , לא אשקר לכם בחיים לא החזקתי 100 אלף שקל , אולי צ'ק של המשכנתא והמבטחים .....
3 מליון שקל ? על מה ? שיבואו לאחר מכן חוליערות ואחרי הפסד יתחילו לקלל ? שיזדיינו !!! שימכרו את המכוניות שלהם לפני וישמו כמוהו כסף ....שישימו 1% ממה שהוא שם , שרמוטות .

אני מבקש מכם לפחות דבר אחד אם תראו אחד מקלל ביציע אפילו אחד , תפוצצו אותו שאמא שלו תחשוב שהוא יצא מתאונה חזיתית עם רכבת ....
לאייל סגל אני אומר : אייל אתה מטומטם , אהבה אהבה אבל זה כבר גובל בטמטום .
21-Jul-2017, 12:16
הודעה: #15
(21-Jul-2017 11:50)אלדד כתב:  כמה כסף לדעתכם אתם משערים שאשר אלון משקיעה ברעננה מכספו הפרטי,הרי אין לו את ההכנסות שלנו מכרטיסים מנויים וספונסרים?

ואם הוא משקיע כל כך הרבה אז למה כשהוא היה בנתניה הוא לא השקיע כך?

הפועל רעננה סיימה את העונה החולפת עם גרעון של 2,262,966 מיליון ש ” ח . תקציב הקבוצה של אשר אלון ודמיאן רויטמן עמד על 15,274,695 מיליון ש ” ח במהלך עונת המשחקים של 2015/16 .
ההכנסות ממשחקים עמדו על 1,652,720 שקל בלבד , כאשר הכנסות נוספות הסתכמו בסך של 11,368,599 מיליון שקל . מאידך , הגרעון נוצר בשל העובדה כי על משכורות והוצאות נלוות שילמה רעננה 7,193,374 מיליון שקל בעוד עלויות המשחקים והאימונים צמחו להוצאה כספית גבוהה של 5,456,506 מיליון שקל . הוצאות הנהלה והוצאות כלליות הסתכמו לסך של 2,543,874 מיליון שקל . כתוצאה מכך נוצר הגרעון שצוין בתחילת הכתבה .
כמו כן , ממכירת עמרי גלזר למכבי חיפה הכניסה הקבוצה מיליון שקל . ממכירת דניאל ליפשיץ למכבי ת ” א הכניסה הקבוצה 375 אלף שקל . ממכירת סער בנבנישתי למכבי נתניה הכניסה הקבוצה 150 אלף שקל . לפי הדו ” ח התבצעו ברעננה השקעות בעלים של אשר אלון אלון ודמיאן רויטמן בסך של 1.700 מיליון שקל ע ” י חברות קשורות
21-Jul-2017, 14:01
הודעה: #16
אין ספק שכל הכבוד לאייל !!!

אני מאד מאוכזה מהאוהדים ~2200 מנויים זה ממש לא מספיק.
הדרך שלנו להחזיר לאייל זה 4000 מנויים לא פחות.

מקווה שתהיה התעוררות נוספת לקראת הפתיחה.
(לפי כמות המינויים אנחנו עדיין קבוצה קטנה נקודה)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים