שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דודי תירם זה פתרון יפה לפציעה של ורגוץ'
19-Jul-2017, 13:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Jul-2017 על ידי 13:27 roeyshaul.)
הודעה: #31
RE: דודי תירם זה פתרון יפה לפציעה של ורגוץ'
(19-Jul-2017 13:25)פיליפצוק כתב:  אני מגדיר אותו כ "בכיר" כי הוא המנוסה כביכול היחיד שיש לנו עכשיו. ורגוץ' מבוסס גם על שמועה, חוץ מזה, אם תיזכר בניתוחי שרירי בטן שנים אחרונה, היו לנו כמה כאלה, סבלנו הרבה יותר מהם.

עדיין טוען שאם אני המאמן, (גילוי נאות - אני לא) לא ורגוץ' ולא נילסן הם הבלמים שלי.

מאחר שאני אכן לא המאמן, וכרגע מי שכשיר בסגל הם נילסן, גרוס ותירם, נילסן הוא הבכיר שם, איך שלא תסתכל.
אגב, אם שינה היה נשאר - ונילסן לא היה כאן - שינה היה הבכיר מביניהם, שוב, איך שלא תסתכל על זה....

1. מזל שאתה לא המאמן, קרוב לוודאי שהקבוצה לא היתה בליגה בכירה.
2. תן קצת יותר קרדיט לצוות מקצועי/רפואי וקצת פחות לרב סרן שמועתי.
[/quote]

בינתיים, 95% מהשמועות עד כה היו נכונות...

ונכון, אין לי ניסיון באימון ולכן גם לא הייתי מועמד. כמוך, כמו עידן, אלדד ועוד רבים - אני משתמש כאן בזכות לכתוב מה שנראה לי, לייעץ למרות שאף אחד לא יישמע לי , ובדיוק כמוך וכמו כולם - לשחק אותה מבין...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes roeyshaul's post:
זאב רווח (1919-0707-2017201720172017)
19-Jul-2017, 13:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Jul-2017 על ידי 14:01 פיליפצ'וק.)
הודעה: #32
תכתוב חביבי תכתוב, אף אחד לא מפריע לך ומונע ממך.
לא הייתי רוצה שתכתוב פוסט סוחט דמעות "שסותמים לך פה את הפה" ואתה נאלץ לעזוב.
19-Jul-2017, 14:01
הודעה: #33
(19-Jul-2017 13:30)פיליפצוק כתב:  תכתוב חביבי תכתוב, אף אחד לא מפריע לך ומונע ממך.
לא הייתי רוצה שתכתוב פוסט סוחט דמעות שסותמים לך פה את הפה ואתה נאלץ לעזוב.

1. חחחח

2. זו מטרת הפורום הזה, לא?
19-Jul-2017, 14:05
הודעה: #34
(19-Jul-2017 11:29)roeyshaul כתב:  פרשנות שלי...

ראיתי כאן במהלך השנים שחקנים עם פציעה כמו של ורגוץ', אומרים חודש וחצי, חופשי יש מצב שגם חצי שנה לא יוכל לשחק. לקחת בחשבון שיש לנו כרגע 3 בלמים בכירים ולא 4, תירם, גרוס ונילסן.
asking me?

לחשוב טוב-טוב על המצב של ורגוץ', לא בטוח שמה שיש כרגע מספיק. אם באמת תהיה איתו בעיה צריך לחזור ולמצוא בלם בכיר במקומו (בתנאי כמובן שיתאפשר במצב שכזה להשתחרר מהחוזה שלו איכשהו).
לא הבנתי. אתה מציע שהיום, אמצע יולי 17, יום הניתוח של וורגוץ, נשב איתו, נתיר את חוזהו ונחפש בלם בכיר אחר?

כן, יש מצב שלא ישחק חצי שנה, שנה ואולי גם יפרוש מכדורגל אחרי הפציעה הזאת....
יש גם מצב שיחזור כמו ענק במחזור שני - שלישי כפי שצופים....

אז בקבוצת כדורגל לא צריך לעבוד עפ"י פרשנויות ותחושות. השחקן יעבור את הניתוח, יחלים בקצב שלו ויחזור למגרשים. במידה והשחקן, הצוות הרפואי והמאמנים יגיעו למסקנה שמה שהיה לא יחזור להיות אני סמוך ובטוח שיפעלו בנושא. כל זה לא אמור ולא צריך לקרות לפני ינואר לפחות.

עד אז יש את שלשת הבלמים שהזכרת פלוס גולדברג שגם יכול לשחק במשבצת הזאת.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
19-Jul-2017, 14:14
הודעה: #35
(19-Jul-2017 14:05)אופיר34 כתב:  
(19-Jul-2017 11:29)roeyshaul כתב:  פרשנות שלי...

ראיתי כאן במהלך השנים שחקנים עם פציעה כמו של ורגוץ', אומרים חודש וחצי, חופשי יש מצב שגם חצי שנה לא יוכל לשחק. לקחת בחשבון שיש לנו כרגע 3 בלמים בכירים ולא 4, תירם, גרוס ונילסן.
asking me?

לחשוב טוב-טוב על המצב של ורגוץ', לא בטוח שמה שיש כרגע מספיק. אם באמת תהיה איתו בעיה צריך לחזור ולמצוא בלם בכיר במקומו (בתנאי כמובן שיתאפשר במצב שכזה להשתחרר מהחוזה שלו איכשהו).
לא הבנתי. אתה מציע שהיום, אמצע יולי 17, יום הניתוח של וורגוץ, נשב איתו, נתיר את חוזהו ונחפש בלם בכיר אחר?

כן, יש מצב שלא ישחק חצי שנה, שנה ואולי גם יפרוש מכדורגל אחרי הפציעה הזאת....
יש גם מצב שיחזור כמו ענק במחזור שני - שלישי כפי שצופים....

אז בקבוצת כדורגל לא צריך לעבוד עפ"י פרשנויות ותחושות. השחקן יעבור את הניתוח, יחלים בקצב שלו ויחזור למגרשים. במידה והשחקן, הצוות הרפואי והמאמנים יגיעו למסקנה שמה שהיה לא יחזור להיות אני סמוך ובטוח שיפעלו בנושא. כל זה לא אמור ולא צריך לקרות לפני ינואר לפחות.

עד אז יש את שלשת הבלמים שהזכרת פלוס גולדברג שגם יכול לשחק במשבצת הזאת.

לא ייעצתי, ניבאתי, הצעתי לחשוב ולבדוק, למרות שאני מאמין שזה מבוצע כבר
19-Jul-2017, 14:52
הודעה: #36
(19-Jul-2017 10:23)טל.מ כתב:  
(19-Jul-2017 3:03)אליהו כתב:  
(18-Jul-2017 17:37)טל.מ כתב:  ואני חושב שקצת נסחפנו עם שחקנים ששישחקו רק בליגה השניה. אלקסלסי כחלון תירם גרוס גלזר שרם קונסטה עלי דידייה ניקו מור אביב דנון ... שכחתי מישהו ...?
גם אתה ברוטוס?

לכל אלה שחרדים ממספר רב של שחקני הליגה הלאומית אני מציע לשתות מים קרים...

השחקנים שנבחרו הם הטובים שהיו בהיצע.
מתאימים לפי המאמנים לשיטה ולחדר ההלבשה ויתנו את כולם להצלחה של המועדון.

מי שמחפש שמות שילמד מה קורה בקבוצות החיפאיות כמשל.

בעונת 73/74 השתלבו 2 שחקנים חדשים בקבוצה.
אחד מהם היה השוער מיקי שיינפלד שירד ליגה עם שמשון ת"א - האוהדים המצויים טענו שזה חילוש.
בסופו של דבר שיינפלד ובורבה היו מפתח לשינוי עצום שהעניק אליפות למי שנחלצה מירידה לליגה א' עונה קודם לכן.

גם אני ..? יש לא מעט שחושבים שנסחפנו. אין לי כלום נגד אף אחד משחקני הלאומית , אני רק חושב שקיבצנו יותר מידי מהם. לא רואה מה נקבל מבדש ומטגה גם ככה ואליהם נוספים יותר מידי צעירים שלא היו שם אף פעם. זה מאוד צלש או טרש.

Sent from my iPhone using Tapatalk
כבן מחזור של עודד, גדי ולביא אני זוכר מה זה לקחת אליפות עם נוער ללא ניסיון ישוער שירד ליגה בעונה קודמת.

כאשר עונה לפני כן הקבוצה החלמה השיניים מירידה ליגה...

רוצה לומר בשורה התחתונה שלא חשוב כל כך אם אתה צעיר למדיי או מגיע מליגה נמוכה.

חשובה המחוייבות
חשוב התלכיד
חשוב שתהיה מנהיגות

בסינרגיה היא שתנצח.
לכן, אני מאוד אופטימי כפי שלא הייתי שנים. נבחרו שחקני נשמה עם יכולת לא ראה.
מוטיבציה גבוהה כפול יכולת שווים הצלחה...

The following 4 users Like אליהו's post:
shraga (2121-0707-2017201720172017), אלדד (1919-0707-2017201720172017), זאב רווח (1919-0707-2017201720172017), עידן444 (1919-0707-2017201720172017)
19-Jul-2017, 15:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Jul-2017 על ידי 15:13 טל.מ.)
הודעה: #37
דודי תירם זה פתרון יפה לפציעה של ורגוץ'
אל תשווה את המחזור המדובר להיום. נדיר שערימת כשרון שכזה מתחברת ביחד, עובדה שחלפו עשרות שנים ואנחנו עדיין מדברים על זה ..

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
19-Jul-2017, 15:37
הודעה: #38
אני בקטע הזה דאי עם אליהו. לא בטוח שילכו רחוק כמו אותו מחזור מפורסם אבל חושב שלא יפשלו. נראה תלכיד טוב, חדור מוטיבציה אכן חובת ההוכחה עליהם.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
The following 2 users Like משה.ד's post:
אליהו (1919-0707-2017201720172017), זאב רווח (1919-0707-2017201720172017)
19-Jul-2017, 17:31
הודעה: #39
טוב כנראה שאני הכי אופטימי כאן חחחח
שאול תכתוב חופשי כמה שבא לך וזה לא נכון שלא מתייחסים , אישית אני יודע שכמעט כל מה שנכתב כאן יש התייחסות אפילו מצוות המאמנים .
זה עוול להשוות את דור הכוכבים עם הסגל שיש לנו היום ובכל זאת הרוב צעירים וזה כן מזכיר מה גם שיש את סלובו שזה מאמן נתנייתי כמו אז פרלמן , לא יודע מה קשה יותר לעלות ליגה ( אליפות ) , או לקחת אליפות בנוער .
לכן , ויקי כחלון , בן צעירי , גרוס , תירם , אלקסלסי , גלזר , מוחמד , אברהם , קוגבניה , ריביירו , קוסטנטינוס , שרם , כל אלו צעירים ויש גם מנוסים מצוינים , עמוס , נילסן , וארגוץ' , מור , גולדנברג , אולסק , לוי , סבע , בדש , דנון .
עכשיו צריך תלכיד קבוצתי כולם למטרה
וכן אני מאמין שבסיטואציה שבאר שבע תהיה שבעה , ומכבי תל אביב לא תכין עצמה מספיק טוב , וחיפה לא תתחבר והמתח יהרוג אותה מוקדם , ובית"ר לא תהיה יציבה , ואיזי אחרי ויכוח אחד יפטר את המאמן , ולוזון יכנס לכלא על העלמת כסף , ואנחנו נתחבר וננצח עוד ניצחון ועוד ניצחון ונקבל ביטחון ואחרות יאבדו ביטחון ....כן בסיטואציה מופלאה מיוחדת אפשר להפתיע בענק
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
אלדד (1919-0707-2017201720172017)
19-Jul-2017, 17:39
הודעה: #40
אל תדאג אני יותר אופטימי ממך
The following 1 user Likes אלדד's post:
זאב רווח (1919-0707-2017201720172017)