שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דודי תירם זה פתרון יפה לפציעה של ורגוץ'
19-Jul-2017, 9:19
הודעה: #21
RE: דודי תירם זה פתרון יפה לפציעה של ורגוץ'
חחחח הזכרת לי נשכחות אליהו תבורך
יש לנו הגנה אחת החזקות בליגה עם שוער מנוסה ומצוין וגם המליף שלו מצוין
קישור אחורי טוב , לא יותר מכך בנתיים זאת החוליה החלשה בסגל אבל אם מצרפים גם את אביב אברהם ועלי מוחמד זאת חוליה חזקה גם כן .
קישור קדמי בלי בושה הכי טוב בליגה
חלוצים עם הבאת עוד חלוץ העמדה הזאת רותחת
יש לנו שחקנים וצוות מאמנים מצויינים
נשאר לוודא שהם יהיו גם קבוצה ואז השמיים הם הגבול
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Jul-2017, 9:47
הודעה: #22
(18-Jul-2017 17:37)טל.מ כתב:  ואני חושב שקצת נסחפנו עם שחקנים ששישחקו רק בליגה השניה. אלקסלסי כחלון תירם גרוס גלזר שרם קונסטה עלי דידייה ניקו מור אביב דנון ... שכחתי מישהו ...?

ואתה חופר פה להביא בהשאלה ללא אופציית רכישה שחקן שהוכיח את עצמו בליגה השנייה בלבד, קטע.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
זאב רווח (1919-0707-2017201720172017)
19-Jul-2017, 10:21
הודעה: #23
גדול פיליפצ'וק כל מילה בסלע !!
19-Jul-2017, 10:23
הודעה: #24
(19-Jul-2017 3:03)אליהו כתב:  
(18-Jul-2017 17:37)טל.מ כתב:  ואני חושב שקצת נסחפנו עם שחקנים ששישחקו רק בליגה השניה. אלקסלסי כחלון תירם גרוס גלזר שרם קונסטה עלי דידייה ניקו מור אביב דנון ... שכחתי מישהו ...?
גם אתה ברוטוס?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

לכל אלה שחרדים ממספר רב של שחקני הליגה הלאומית אני מציע לשתות מים קרים...

השחקנים שנבחרו הם הטובים שהיו בהיצע.
מתאימים לפי המאמנים לשיטה ולחדר ההלבשה ויתנו את כולם להצלחה של המועדון.

מי שמחפש שמות שילמד מה קורה בקבוצות החיפאיות כמשל.

בעונת 73/74 השתלבו 2 שחקנים חדשים בקבוצה.
אחד מהם היה השוער מיקי שיינפלד שירד ליגה עם שמשון ת"א - האוהדים המצויים טענו שזה חילוש.
בסופו של דבר שיינפלד ובורבה היו מפתח לשינוי עצום שהעניק אליפות למי שנחלצה מירידה לליגה א' עונה קודם לכן.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

גם אני ..? יש לא מעט שחושבים שנסחפנו. אין לי כלום נגד אף אחד משחקני הלאומית , אני רק חושב שקיבצנו יותר מידי מהם. לא רואה מה נקבל מבדש ומטגה גם ככה ואליהם נוספים יותר מידי צעירים שלא היו שם אף פעם. זה מאוד צלש או טרש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
19-Jul-2017, 11:02
הודעה: #25
שאלה אחת צריך צריכה להיות רלוונטית לא איפה שיחקו השחקנים האלה אלא האם הם מתאימים מבחינה מקצועית לליגת העל? והתשובה היא כן או עדיין לא יודעים בוודאות
מבחינתי שכל השחקנים יהיו מליגה ב' העיקר שיהיו מתאימים מבחינה מקצועית
19-Jul-2017, 11:29
הודעה: #26
פרשנות שלי...

ראיתי כאן במהלך השנים שחקנים עם פציעה כמו של ורגוץ', אומרים חודש וחצי, חופשי יש מצב שגם חצי שנה לא יוכל לשחק. לקחת בחשבון שיש לנו כרגע 3 בלמים בכירים ולא 4, תירם, גרוס ונילסן.
asking me?

לחשוב טוב-טוב על המצב של ורגוץ', לא בטוח שמה שיש כרגע מספיק. אם באמת תהיה איתו בעיה צריך לחזור ולמצוא בלם בכיר במקומו (בתנאי כמובן שיתאפשר במצב שכזה להשתחרר מהחוזה שלו איכשהו).
19-Jul-2017, 11:49
הודעה: #27
אכלת את הראש בתור "סקאוטר מדופלם" לפני חודש על נילסן והצעת להחזיר אותו לדנמרק עוד לפני שדרך פה ועכשיו אתה מגדיר אותו כ"בכיר".
עכשיו עברת לוורגוץ ומדבר כמו אחד עם ניסיון בפציעות בקע ומציע "לחשוב טוב-טוב על מצבו'".
בתום העונה שעברת טענת שורגוץ לא מתאים לליגת העל, כי מי שישמע בליגת העל בישראל משחקים בונוצ'י ורפאל וראן.
אני מציע לך להירגע קצת להיות טיפה יותר צנוע ולהתרכז בתיוגים בפייסבוק, כי נראה לי שזה מה שאתה עושה הכי טוב.
19-Jul-2017, 13:06
הודעה: #28
(19-Jul-2017 11:49)פיליפצוק כתב:  אכלת את הראש בתור "סקאוטר מדופלם" לפני חודש על נילסן והצעת להחזיר אותו לדנמרק עוד לפני שדרך פה ועכשיו אתה מגדיר אותו כ"בכיר".
עכשיו עברת לוורגוץ ומדבר כמו אחד עם ניסיון בפציעות בקע ומציע "לחשוב טוב-טוב על מצבו'".
בתום העונה שעברת טענת שורגוץ לא מתאים לליגת העל, כי מי שישמע בליגת העל בישראל משחקים בונוצ'י ורפאל וראן.
אני מציע לך להירגע קצת להיות טיפה יותר צנוע ולהתרכז בתיוגים בפייסבוק, כי נראה לי שזה מה שאתה עושה הכי טוב.

אני מגדיר אותו כ "בכיר" כי הוא המנוסה כביכול היחיד שיש לנו עכשיו. ורגוץ' מבוסס גם על שמועה, חוץ מזה, אם תיזכר בניתוחי שרירי בטן שנים אחרונה, היו לנו כמה כאלה, סבלנו הרבה יותר מהם.

עדיין טוען שאם אני המאמן, (גילוי נאות - אני לא) לא ורגוץ' ולא נילסן הם הבלמים שלי.

מאחר שאני אכן לא המאמן, וכרגע מי שכשיר בסגל הם נילסן, גרוס ותירם, נילסן הוא הבכיר שם, איך שלא תסתכל.
אגב, אם שינה היה נשאר - ונילסן לא היה כאן - שינה היה הבכיר מביניהם, שוב, איך שלא תסתכל על זה....
The following 1 user Likes roeyshaul's post:
אלדד (1919-0707-2017201720172017)
19-Jul-2017, 13:08
הודעה: #29
וואי וואי משה ... לגבי הפציעה של וורגוץ אני מסכים עם רועי. אומרים 6 שבועות וזה יכול להיות הרבה יותר . פציעת בטן היא דבר בעייתי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
19-Jul-2017, 13:25
הודעה: #30
אני מגדיר אותו כ "בכיר" כי הוא המנוסה כביכול היחיד שיש לנו עכשיו. ורגוץ' מבוסס גם על שמועה, חוץ מזה, אם תיזכר בניתוחי שרירי בטן שנים אחרונה, היו לנו כמה כאלה, סבלנו הרבה יותר מהם.

עדיין טוען שאם אני המאמן, (גילוי נאות - אני לא) לא ורגוץ' ולא נילסן הם הבלמים שלי.

מאחר שאני אכן לא המאמן, וכרגע מי שכשיר בסגל הם נילסן, גרוס ותירם, נילסן הוא הבכיר שם, איך שלא תסתכל.
אגב, אם שינה היה נשאר - ונילסן לא היה כאן - שינה היה הבכיר מביניהם, שוב, איך שלא תסתכל על זה....
[/quote]

1. מזל שאתה לא המאמן, קרוב לוודאי שהקבוצה לא היתה בליגה בכירה.
2. תן קצת יותר קרדיט לצוות מקצועי/רפואי וקצת פחות לרב סרן שמועתי.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים