שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רשמים ממשחק האימון
07-Jul-2017, 14:28
הודעה: #21
RE: רשמים ממשחק האימון
אלדד כולם היו בסדר זה כולה משחק אימון ראשון יש עוד הרבה הרבה חלודה להוריד
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Jul-2017, 15:41
הודעה: #22
רשמים ממשחק האימון
(07-Jul-2017 13:57)אופיר34 כתב:  1. אומנם קשה לבוא בטענות בתנאי הכבשן שהיו היום אבל לפחות ביחס לרעננה נראה לי שחייבים לעבוד חזק על הכושר הגופני שלנו. רעננה נראו הרבה יותר קלילים .נעו על המגרש הרבה יותר מאיתנו.

2. זה באמת לא אישי אבל לא יודע באיזה משקל שקלו את ערן לפני שהודיעו לאומה על הירידה במשקל שלו... הוריד משקל אולי באוזניים....באמת שלא ראיתי הבדל.
ובאותו נושא, גם אביב לדעתי אכל טוב בפגרה הזאת...לפחות 2-3 קג עלה לדעתי ורואים את זה גם במשחק שלו.

3. ניקו במשחק שהזכיר לכולם את ניקו של חצי העונה הראשון. בחום ,באש ובמים...עשה הכל במגרש.

4. החלוץ , לדעתי לא ימשיך איתנו. יש מהירות זה נכון אבל נראה קצת מפוזר. שווה לתת עוד צ'אנס או שניים אבל אני בספק אם ימשיך.

5. גלזר - האמת התאכזבתי. אני לא בטוח שהוא כזה גרזן כמו שחשבנו. זה כמובן עוד מאד מוקדם ויכול להיות שהחום השפיע אבל לפחות במחצית ששיחק לא ראיתי גרזן.

6. הבלם - לא יודע, אם ככה נראה בלם בדכאון אני רגוע. היה מצוין לדעתי. קר רוח, יודע איפה לעמוד. מקווה שהדכאון יחלוף כי מדבור בבלם טוב לדעתי.

גרזנים תחפשו בחנות לכלי עבודה.
קשר אחורי, בנוי טוב, מיקום טוב, מחלץ, כל כדור מדוייק לכתובת וגם קדימה ולא רק הצידה ואחורה(צלישר סטייל)- מה אפשר לבקש יותר מזה?
אז הוא לא נראה כמו מאבטח במועדון לילה... באמת נורא...

Sent from my iPhone using Tapatalk
07-Jul-2017, 15:50
הודעה: #23
(07-Jul-2017 15:41)עידן444 כתב:  
(07-Jul-2017 13:57)אופיר34 כתב:  1. אומנם קשה לבוא בטענות בתנאי הכבשן שהיו היום אבל לפחות ביחס לרעננה נראה לי שחייבים לעבוד חזק על הכושר הגופני שלנו. רעננה נראו הרבה יותר קלילים .נעו על המגרש הרבה יותר מאיתנו.

2. זה באמת לא אישי אבל לא יודע באיזה משקל שקלו את ערן לפני שהודיעו לאומה על הירידה במשקל שלו... הוריד משקל אולי באוזניים....באמת שלא ראיתי הבדל.
ובאותו נושא, גם אביב לדעתי אכל טוב בפגרה הזאת...לפחות 2-3 קג עלה לדעתי ורואים את זה גם במשחק שלו.

3. ניקו במשחק שהזכיר לכולם את ניקו של חצי העונה הראשון. בחום ,באש ובמים...עשה הכל במגרש.

4. החלוץ , לדעתי לא ימשיך איתנו. יש מהירות זה נכון אבל נראה קצת מפוזר. שווה לתת עוד צ'אנס או שניים אבל אני בספק אם ימשיך.

5. גלזר - האמת התאכזבתי. אני לא בטוח שהוא כזה גרזן כמו שחשבנו. זה כמובן עוד מאד מוקדם ויכול להיות שהחום השפיע אבל לפחות במחצית ששיחק לא ראיתי גרזן.

6. הבלם - לא יודע, אם ככה נראה בלם בדכאון אני רגוע. היה מצוין לדעתי. קר רוח, יודע איפה לעמוד. מקווה שהדכאון יחלוף כי מדבור בבלם טוב לדעתי.

קשר אחורי, בנוי טוב, מיקום טוב, מחלץ, כל כדור מדוייק לכתובת וגם קדימה ולא רק הצידה ואחורה(צלישר סטייל)- מה אפשר לבקש יותר מזה?

לא צריך לבקש יותר מזה אבל היום לפחות הדברים האלה לא קרו...
ואני האחרון שלא יהיה סבלני עם שחקנים (בטח לא עם גלזר) אבל חייב לציין את ההתרשמות ממה שראיתי היום.
07-Jul-2017, 15:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jul-2017 על ידי 15:59 yaron73.)
הודעה: #24
(07-Jul-2017 14:24)אלדד כתב:  
(07-Jul-2017 14:19)yaron73 כתב:  גלזר - שחקן חכם ראו את זה בכל נגיעה שלו משחק פשוט ומדויק
שרם - חלוץ אמיתי. חייב להרים ראש וגם למסור.
עמוס - כמעט ללא תעסוקה. משחק עם הרבה ביטחון. ספג שער עם טעות קשה שלו (נפסל בטענת נבדל).
גולן אלקסלסי - שוער מצויין אינסטינקטים מדהימים הציל ממטר לפחות שני מצבים.
ורגוץ ונילסן - כל אחד שיחק מחצית והיה מצוין. נילסן מזכיר במשחק שלו את ורגוץ ומשחק אפילו אלגנטי יותר. אסור לוותר על הבלם הזה.
עלי מוחמד - חלש ולא במשחק
ערן - נייד, הוריד הרבה במשקל. מסירות ובעיטות כרגיל כולל בעיטה שהכניסה את השוער שלהם לתוך השער והכדור ניתז למשקוף.
בן צעירי - משחק עם הידיים יותר מהרגליים. במשחק רגיל היה מורחק באדום ישיר על התפיסה מאחור בתחילת המשחק.
ניקו - הטוב במגרש היה כמה רמות מעל כולם.

איך היו קוסטה, אביב, חגי, קוגבניה, כחלון, בדש והחלוץ הנבחן?

קוגבניה - נראה טוב יזם וניסה. ירד הרבה אחורה לעזור בהנעת הכדור.
בדש - ניסה ונלחם אבל כרגיל לא מדויק במסירות.
קוסטה - שחקן שנלחם על כל כדור למרות שפיזית הוא נמוך מאוד.
החלוץ הנבחן - מהיר אבל לא סקורר. ערן הכניס לו כדור מדהים מול השוער במקום לבעוט ישר התמזמז איתו (היה נבדל). ראוי למבחנים נוספים למרות שהייתי בוחן החתמה של חלוץ נוסף טבעי סקורר בסגנון קאיודה.
בן צעירי - כל מהלך תופס עם הידיים. נאכל ממנו הרבה קש אם לא ישתפר.
דנון - לא מתאים בשלב הזה לליגת העל.
המגן היהודי הנבחן - נייד נלחם עשה פעולות יפות לצד שטויות

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 2 users Like yaron73's post:
אלדד (0707-0707-2017201720172017), עדיאלבז (0707-0707-2017201720172017)
07-Jul-2017, 16:11
הודעה: #25
רשמים ממשחק האימון
(07-Jul-2017 15:50)אופיר34 כתב:  
(07-Jul-2017 15:41)עידן444 כתב:  

לא צריך לבקש יותר מזה אבל היום לפחות הדברים האלה לא קרו...
ואני האחרון שלא יהיה סבלני עם שחקנים (בטח לא עם גלזר) אבל חייב לציין את ההתרשמות ממה שראיתי היום.

לדעתי דווקא קרו... התרשמתי ממנו. עד כמה שאפשר ב 40 דקות...
קוסטנטינוס- למי ששאל- אם בא לך לשים קרציה על שחקן מפתח בקבוצה יריבה- זה האיש... מעבר לזה נצטרך לחכות ולראות...

The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (0707-0707-2017201720172017)
07-Jul-2017, 17:15
הודעה: #26
מילה בעניין בן צעירי הוא לא שיחק חצי שנה קצת פרופורציות...
בכלל נראה שאנשים פה מתייחסים יותר מידי לאימון...
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
זאב רווח (0707-0707-2017201720172017)
10-Jul-2017, 19:18
הודעה: #27
(07-Jul-2017 12:17)חזום חזום כתב:  מחצית ראשונה
איך ריבירה?
האם נילסן שיחק?

Sent from my A0001 using Tapatalk
אותן שאלות. מחכים לעדכונים מהשטח…

Sent from my A0001 using Tapatalk
10-Jul-2017, 20:17
הודעה: #28
נילסן שיחק והיה טוב (אפילו הציל מהקו) והחלוץ אותי אישית לא הרשים..
The following 1 user Likes Bilev's post:
חזום חזום (1010-0707-2017201720172017)
10-Jul-2017, 20:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Jul-2017 על ידי 21:01 yaron73.)
הודעה: #29
נילסן בלם מעולה מקווה שישאר.
גרוס שיחק פעם ראשונה בלם מצוין.
ורגוץ היה טוב.
עלי מוחמד - משחק שני שלא במשחק.
משחק פושר של ערן אולסק גלזר
קוסטה - הטוב במגרש בונה והורס רק משחק לדעתי אגרסיבי מידי.
חגי גולדנברג - משחק מעולה סוף סוף מגן שגם עושה הגנה וגם התקפה. פעיל מאוד על הקו.
בדש - חד נלחם כבש שני שערים יפים (אחד נפסל נבדל)
שרם - משחק לא טוב
החלוץ הנבחן - שחקן כנף ולא חלוץ. מדובר בשחקן טוב ומהיר אבל לא חלוץ מרכזי.
קוגבניה - עשה מהלכים יפים בהתקפה
נגמר 1-1

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
אלדד (1010-0707-2017201720172017)
10-Jul-2017, 21:16
הודעה: #30
איך שיחק צעירי?
אלקסלסי?