שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רשמים ממשחק האימון
07-Jul-2017, 13:46
הודעה: #11
RE: רשמים ממשחק האימון
(07-Jul-2017 13:38)זאב רווח כתב:  אולי לא שמתם לב אבל נצחנו קבוצת ליגת על בהילוך ראשון
לא לחתוך את בן צעירי בתגובות לאט הוא יתאקלם וישתפר
נפלת בהבנת הניקרא. לא האשמתי את בן צעירי, ציינתי עובדה שהוא חא מקבל מספיק עזרה בצד שלו ואת זה זיהו הרעננים מהר מאד

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes משה.ד's post:
זאב רווח (0707-0707-2017201720172017)
07-Jul-2017, 13:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jul-2017 על ידי 13:54 אלון.)
הודעה: #12
רשמים ממשחק האימון
הרשמים שלי:
ניקו חזר.
בעייה בעמדת המגן השמאלי.
הרכות במשחק ההגנה נשארה.
נילסן נראה טוב. לפי המשחק היום מקווה שישאר.
חסר חלוץ מטרה בנוסף לשרם.
גלזר - היה קשה להתרשם.
הנבחן - נראה מהיר אבל לא נראה סקורר. שיחק מחצית וקשה היה לתהות על קנקנו.
לסיכום, זה רק משחק ראשון בתנאים לא תנאים. ניצחון שלא אומר הרבה אבל עדיין עדיף מהפסד. לי נראה עדיין שעמדת המגן השמאלי לא התחזקה כמו הקישור האחורי ועמדת החלוץ.

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 1 user Likes אלון's post:
yaron73 (0808-0707-2017201720172017)
07-Jul-2017, 13:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jul-2017 על ידי 13:58 אופיר34.)
הודעה: #13
1. אומנם קשה לבוא בטענות בתנאי הכבשן שהיו היום אבל לפחות ביחס לרעננה נראה לי שחייבים לעבוד חזק על הכושר הגופני שלנו. רעננה נראו הרבה יותר קלילים .נעו על המגרש הרבה יותר מאיתנו.

2. זה באמת לא אישי אבל לא יודע באיזה משקל שקלו את ערן לפני שהודיעו לאומה על הירידה במשקל שלו... הוריד משקל אולי באוזניים....באמת שלא ראיתי הבדל.
ובאותו נושא, גם אביב לדעתי אכל טוב בפגרה הזאת...לפחות 2-3 קג עלה לדעתי ורואים את זה גם במשחק שלו.

3. ניקו במשחק שהזכיר לכולם את ניקו של חצי העונה הראשון. בחום ,באש ובמים...עשה הכל במגרש.

4. החלוץ , לדעתי לא ימשיך איתנו. יש מהירות זה נכון אבל נראה קצת מפוזר. שווה לתת עוד צ'אנס או שניים אבל אני בספק אם ימשיך.

5. גלזר - האמת התאכזבתי. אני לא בטוח שהוא כזה גרזן כמו שחשבנו. זה כמובן עוד מאד מוקדם ויכול להיות שהחום השפיע אבל לפחות במחצית ששיחק לא ראיתי גרזן.

6. הבלם - לא יודע, אם ככה נראה בלם בדכאון אני רגוע. היה מצוין לדעתי. קר רוח, יודע איפה לעמוד. מקווה שהדכאון יחלוף כי מדבור בבלם טוב לדעתי.
The following 2 users Like אופיר34's post:
אלדד (0707-0707-2017201720172017), עוזרי (0707-0707-2017201720172017)
07-Jul-2017, 14:02
הודעה: #14
רשמים ממשחק האימון
אני לא חושב שמישהו חשב שגלזר גרזן. אין לדעתי שחקן כזה היום בנתניה והרכות בקישור כנראה לא תשתנה בהרבה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Jul-2017, 14:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jul-2017 על ידי 14:16 אלדד.)
הודעה: #15
מישהו יכול לתת מילה והתייחסות על כל שחקן ששיחק, ולפרט קצת יותר? ומה אומרים על רעננה?
07-Jul-2017, 14:17
הודעה: #16
אם ניקו יראה כמו שנראה היום אז יש לנו גרזן, פטיש וגם מגל....
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עדיאלבז (0707-0707-2017201720172017)
07-Jul-2017, 14:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jul-2017 על ידי 14:20 yaron73.)
הודעה: #17
גלזר - שחקן חכם ראו את זה בכל נגיעה שלו משחק פשוט ומדויק
שרם - חלוץ אמיתי. חייב להרים ראש וגם למסור.
עמוס - כמעט ללא תעסוקה. משחק עם הרבה ביטחון. ספג שער עם טעות קשה שלו (נפסל בטענת נבדל).
גולן אלקסלסי - שוער מצויין אינסטינקטים מדהימים הציל ממטר לפחות שני מצבים.
ורגוץ ונילסן - כל אחד שיחק מחצית והיה מצוין. נילסן מזכיר במשחק שלו את ורגוץ ומשחק אפילו אלגנטי יותר. אסור לוותר על הבלם הזה.
עלי מוחמד - חלש ולא במשחק
ערן - נייד, הוריד הרבה במשקל. מסירות ובעיטות כרגיל כולל בעיטה שהכניסה את השוער שלהם לתוך השער והכדור ניתז למשקוף.
בן צעירי - משחק עם הידיים יותר מהרגליים. במשחק רגיל היה מורחק באדום ישיר על התפיסה מאחור בתחילת המשחק.
ניקו - הטוב במגרש היה כמה רמות מעל כולם.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
אלדד (0707-0707-2017201720172017)
07-Jul-2017, 14:19
הודעה: #18
תשכחו מהבלם
http://sports.walla.co.il/item/3079098

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
07-Jul-2017, 14:19
הודעה: #19
(07-Jul-2017 13:57)אופיר34 כתב:  1. אומנם קשה לבוא בטענות בתנאי הכבשן שהיו היום אבל לפחות ביחס לרעננה נראה לי שחייבים לעבוד חזק על הכושר הגופני שלנו. רעננה נראו הרבה יותר קלילים .נעו על המגרש הרבה יותר מאיתנו.

2. זה באמת לא אישי אבל לא יודע באיזה משקל שקלו את ערן לפני שהודיעו לאומה על הירידה במשקל שלו... הוריד משקל אולי באוזניים....באמת שלא ראיתי הבדל.
ובאותו נושא, גם אביב לדעתי אכל טוב בפגרה הזאת...לפחות 2-3 קג עלה לדעתי ורואים את זה גם במשחק שלו.

3. ניקו במשחק שהזכיר לכולם את ניקו של חצי העונה הראשון. בחום ,באש ובמים...עשה הכל במגרש.

4. החלוץ , לדעתי לא ימשיך איתנו. יש מהירות זה נכון אבל נראה קצת מפוזר. שווה לתת עוד צ'אנס או שניים אבל אני בספק אם ימשיך.?

5. גלזר - האמת התאכזבתי. אני לא בטוח שהוא כזה גרזן כמו שחשבנו. זה כמובן עוד מאד מוקדם ויכול להיות שהחום השפיע אבל לפחות במחצית ששיחק לא ראיתי גרזן.

6. הבלם - לא יודע, אם ככה נראה בלם בדכאון אני רגוע. היה מצוין לדעתי. קר רוח, יודע איפה לעמוד. מקווה שהדכאון יחלוף כי מדבור בבלם טוב לדעתי.

1) מקווה שיהיה לנו הכושר הגופני הכי טוב בארץ זה קריטי .
2) שים משקפיים עם עדשות תחתיות של בקבוקים .....
3) עדיין זה לא זה
4) לפי דעתי ימשיך בזכות המהירות שלו אנחנו לא מחפשים חלוץ 9 בפעם ה 7000 ....צריך מישהו שיחתוך הגנות ממסירות של ערן ודיע בנתיים הוא עושה את זה כמו שציפו ממנו ....
5) גלזר אתה ממעיט מערכו בגלל ניקו אתה לא אובייקטיבי
6) הוא חתם הוא סגור הוא גם יהנה בנתניה
07-Jul-2017, 14:24
הודעה: #20
(07-Jul-2017 14:19)yaron73 כתב:  גלזר - שחקן חכם ראו את זה בכל נגיעה שלו משחק פשוט ומדויק
שרם - חלוץ אמיתי. חייב להרים ראש וגם למסור.
עמוס - כמעט ללא תעסוקה. משחק עם הרבה ביטחון. ספג שער עם טעות קשה שלו (נפסל בטענת נבדל).
גולן אלקסלסי - שוער מצויין אינסטינקטים מדהימים הציל ממטר לפחות שני מצבים.
ורגוץ ונילסן - כל אחד שיחק מחצית והיה מצוין. נילסן מזכיר במשחק שלו את ורגוץ ומשחק אפילו אלגנטי יותר. אסור לוותר על הבלם הזה.
עלי מוחמד - חלש ולא במשחק
ערן - נייד, הוריד הרבה במשקל. מסירות ובעיטות כרגיל כולל בעיטה שהכניסה את השוער שלהם לתוך השער והכדור ניתז למשקוף.
בן צעירי - משחק עם הידיים יותר מהרגליים. במשחק רגיל היה מורחק באדום ישיר על התפיסה מאחור בתחילת המשחק.
ניקו - הטוב במגרש היה כמה רמות מעל כולם.

איך היו קוסטה, אביב, חגי, קוגבניה, כחלון, בדש והחלוץ הנבחן?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים