שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קצת שמחה לאיד.
10-Dec-2013, 21:05
הודעה: #31
RE: קצת שמחה לאיד.
[quote='תומר חרוב' pid='4013' dateline='1386694906']
האמת? לא מעניין אותי. אני אוהד, לא איש שיווק. אני לא רוצה לשווק את מכבי נתניה, אני רוצה להתחתן איתה אבל ברבנות לא מרשים לי.
היית עושה כמו רועי דניאל ועכשיו היית גם המנכל וגם נשוי לבת של.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Dec-2013, 21:27
הודעה: #32
(10-Dec-2013 20:57)אבירמבו המכבי כתב:  תומר חרוב - לך אולי זה לא אכפת, אבל בסופו של דבר מי שנפגעת זוהי מכבי נתניה - ואני אסביר:

כשאני הולך אחרי המשחק מול מכבי יבנה בסינמי סיטי בראשון לציון עם חולצה וצעיף צהובים, במקום לקדם את מכבי נתניה בתודעה הציבורית, אני בעצם מקדם את ביתר ירושלים. כולם שואלים אותי מתי היה במשחק וכמה-כמה נגמר במשחק של ביתר ירושלים, אז אני לא עונה, אני שותק ובולע את העלבון... זה בלתי נסבל.

אנשים נאחזים בגאווה (למה שנחליף?), בצדקנות (אבל אנחנו היינו קודם!)... זה לא עוזר לנו. זה עוצר אותנו.
בשורה התחתונה, ילד שלא יראה את מכבי נתניה לוקחת תארים או שאף אחד מהמעגל הראשון והשני שלו (משפחה, חברים) לא יקרב אותו לקבוצה - לא יבחר את מכבי נתניה על פני ביתר ירושלים. זה גדול יותר, זה עוצמתי יותר, זו כביכול הקבוצה שמייצגת את בירת ישראל מול קבוצה שמייצגת סתם עוד עיר במרכז הארץ. אנחנו חייבים משהו משלנו, שסביבו נוכל לעצב זהות "מזמינה יותר" עבור הדור הצעיר למכבי נתניה.

ברגע שמכבי נתניה תיקח אליפות או שתיים ועוד איזה גביע קטן, אני מבטיח לך שאתה תלך בסינמה סיטי, בדיזנגוף סנטר ואיפה שאתה רוצה וכולם ידעו שאתה אוהד מכבי נתניה.
אם רק תחליף צבע ותמשיך להתבוסס בבינוניות, אף אחד לא "ישתין" לכיוון שלך גם אם נחליף לבורדו בוהק.
10-Dec-2013, 22:03
הודעה: #33
אמרתי כבר פעם או פעמיים שאם רוצים למתג אותנו זה רק ע"י תלבושת קבועה וייחודית(בארץ לפחות). לא חסרות דוגמאות, רק צריך לבחור.
תחשבו רק מה היה קורה אם משנת 2000 ועד היום היינו משחקים עם ה"ריבר".
10-Dec-2013, 22:03
הודעה: #34
פיליפצ'וק - מה שאתה עושה זה לעצום את העיניים בכח. אני לא רוצה להיות תלוי בתואר (מי יכול להבטיח אחד כזה? 30 שנים שאנחנו בלי) כדי שיזהו אותי כאוהד מכבי נתניה.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
10-Dec-2013, 22:16
הודעה: #35
אבירם אותי שכנעת מה אפשר לעשות הלאה?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

10-Dec-2013, 22:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Dec-2013 על ידי 22:46 פיליפצ'וק.)
הודעה: #36
(10-Dec-2013 22:03)אבירמבו המכבי כתב:  פיליפצ'וק - מה שאתה עושה זה לעצום את העיניים בכח. אני לא רוצה להיות תלוי בתואר (מי יכול להבטיח אחד כזה? 30 שנים שאנחנו בלי) כדי שיזהו אותי כאוהד מכבי נתניה.

מה אתה מתקשה להבין?
אנחנו עברנו לצהוב שחור לפני בית"ר ירושלים, נכון?
אז למה הצהוב שחור מזוהה יותר עם בית"ר מאשר נתניה.
להלן התשובה:
בית"ר ירושלים בשתי העשורים האחרונים זכתה בכמה אליפויות ובגביעים, בזמן שמכבי נתניה דשדשה לה בין ליגת העל לליגה לאומית, העבירה עונות סתמיות בליגה ולקחה חלק במאבקי הישרדות באופן די קבוע.
עכשיו תנסה למתג את הצבע לכל אחת מהקבוצות ותראה לאיפה זה נדבק יותר.
אז במקום לשנות זהות של מועדון ואת הצבע שלו, עדיף שייקחו את המועדון עם הצהוב שחור שלו ויתחילו לשאוף לתארים והישגים ואז כולם ידעו מה זה צהוב שחור.
ועוד דבר, בעבר הצבע הירוק היה מזוהה יותר עם הפועל כפ"ס מאשר מכבי חיפה והיום תראה לי מישהו הולך עם צעיף ירוק ומישהו אחר מזהה אותו כאוהד כפ"ס.
10-Dec-2013, 22:37
הודעה: #37
(10-Dec-2013 22:16)amir כתב:  אבירם אותי שכנעת מה אפשר לעשות הלאה?

להחליף את השחור (כמובן שרק לא לכחול). נמשיך להיות צהובים וברור שהצבע הצהוב ימשיך לשלוט ביציע, אבל הצבע המשני יהיה צבע אחר. הצעיפים ימשיכו להיות צהובים, רק שהכיתוב עליהם יהיה חום/סגול/כל צבע אחר ושכולם ידעו שצמד הצבעים הזה הוא מכבי נתניה.

פיליפצ'וק - אתה מדבר על התקופה שבדיוק הטלויזיה נכנסה לתמונה. לביתר ירושלים ומכבי חיפה היה את המזל הגדול להיות במקום הנכון בזמן הנכון - וזה נפתס חזק. היום לא אנחנו ולא הפועל כפר סבא נוכל לשנות סדרי עולם גם אם מעכשיו צלחת האליפות תקפוץ בינינו כמו פינג-פונג עד 2050.

10-Dec-2013, 22:39
הודעה: #38
ומה עושים הלאה הכוונה ליותר מלרשום בפורום.

10-Dec-2013, 22:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Dec-2013 על ידי 22:46 אבירמבו המכבי.)
הודעה: #39
אני מקווה כבר מחר לשלוח מכתב למישהו בהנהלה בנושא. בודאות זה יקרה בימים הקרובים.

10-Dec-2013, 22:53
הודעה: #40
(10-Dec-2013 22:37)אבירמבו המכבי כתב:  
(10-Dec-2013 22:16)amir כתב:  אבירם אותי שכנעת מה אפשר לעשות הלאה?

להחליף את השחור (כמובן שרק לא לכחול). נמשיך להיות צהובים וברור שהצבע הצהוב ימשיך לשלוט ביציע, אבל הצבע המשני יהיה צבע אחר. הצעיפים ימשיכו להיות צהובים, רק שהכיתוב עליהם יהיה חום/סגול/כל צבע אחר ושכולם ידעו שצמד הצבעים הזה הוא מכבי נתניה.

פיליפצ'וק - אתה מדבר על התקופה שבדיוק הטלויזיה נכנסה לתמונה. לביתר ירושלים ומכבי חיפה היה את המזל הגדול להיות במקום הנכון בזמן הנכון - וזה נפתס חזק. היום לא אנחנו ולא הפועל כפר סבא נוכל לשנות סדרי עולם גם אם מעכשיו צלחת האליפות תקפוץ בינינו כמו פינג-פונג עד 2050.

זה יכול תמיד להתהפך, הכל תלוי שוב פעם בהצלחות, הצלחות ממתגות, הצלחות מביאות קהל, משקיעים, ספונסרים ועוד.
בית"ר ירושלים בשנים האחרונות מאז נטישת ארקדי נמצאת במדרון חלקלק למטה בגלל הגזענות, האלימות, הבעיות הכספיות וגם אלי טביב לא יעצור את הסחף.
זו ההזדמנות של נתניה "לכבוש" מחדש את הצהוב שחור אבל זה לא יעשה בדיבורים בעלמא אלא באמצעות הבעלים, האוהדים, השחקנים, הספונסרים והכי חשוב קבלת החלטות נכונות.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים