שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עונת המלפפונים נגמרה מתחילים לעבוד
29-Jun-2017, 22:31
הודעה: #11
RE: עונת המלפפונים נגמרה מתחילים לעבוד
קשה להעריך את איכות השחקנים לפני שישחקו כמה משחקים בליגת העל. זה לא חוכמה להגיד שיש על כל תפקיד שני שחקנים,אפשר להביא בלם מחדרה.בלם מנצרת ובלם מנשר ואז לומר יש לנו 3 בלמים.אותו דבר אפשר לומר על חלוצים וקשרים.השאלה הגדולה היא האיכות ולא הכמות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Jun-2017, 22:48
הודעה: #12
משה אתה משווה בן צעירי ללאואיסה ? גולדברג מאשר בלי מחליף ?
30-Jun-2017, 0:48
הודעה: #13
עונת המלפפונים נגמרה מתחילים לעבוד
(29-Jun-2017 22:23)אופיר34 כתב:  
(29-Jun-2017 21:00)טל.מ כתב:  יותר ממה שהיה לנו - כן אבל בטח לא אחת ההגנות החזקות בארץ. בפייסבוק אנשים גם חושבים שאנחנו רצים לאליפות .. בש מחתימה את קוואנקה ויש אנשים שחושבים שאנחנו יריב בצמרת . פרופורציות רבותי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אליפות זו לא אחת המטרות שנכתבו בספר המטרות של מכבי נתניה העונה... גם לא חושב שמי שמזכיר את זה בפייס באמת מתכוון לזה. זה הרבה יותר דאחקה מאימרה רצינית...
מצד שני ,אם דברים יתחברו טוב פליאוף עליון זה לא מילה גסה.

ולגבי ב"ש - לחולירות באמת הולך עם זרים בשנים האחרונות אבל זה לא אומר שזה ימשך לנצח. יוצא ברצלונה שמגיע דווקא לב"ש מכל הקבוצות בעולם גורם לי להעלות קצת תמיהות לגביו.
אני זוכר את קודרו שהיה שם הרבה יותר מוכר והגיע לפה ולא בדיוק השאיר את חותמו. נקווה שגם הקוואנקה הזה יגמור כמוהו....

אני בעד שקוואנקה יהיה הזר הכי גדול ששיחק פה חוץ מאשר נגדנו. כשרון ענק שהפציעות הרגו אותו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
30-Jun-2017, 7:54
הודעה: #14
(29-Jun-2017 22:23)אופיר34 כתב:  
(29-Jun-2017 21:00)טל.מ כתב:  יותר ממה שהיה לנו - כן אבל בטח לא אחת ההגנות החזקות בארץ. בפייסבוק אנשים גם חושבים שאנחנו רצים לאליפות .. בש מחתימה את קוואנקה ויש אנשים שחושבים שאנחנו יריב בצמרת . פרופורציות רבותי.

אליפות זו לא אחת המטרות שנכתבו בספר המטרות של מכבי נתניה העונה... גם לא חושב שמי שמזכיר את זה בפייס באמת מתכוון לזה. זה הרבה יותר דאחקה מאימרה רצינית...
מצד שני ,אם דברים יתחברו טוב פליאוף עליון זה לא מילה גסה.

ולגבי ב"ש - לחולירות באמת הולך עם זרים בשנים האחרונות אבל זה לא אומר שזה ימשך לנצח. יוצא ברצלונה שמגיע דווקא לב"ש מכל הקבוצות בעולם גורם לי להעלות קצת תמיהות לגביו.
אני זוכר את קודרו שהיה שם הרבה יותר מוכר והגיע לפה ולא בדיוק השאיר את חותמו. נקווה שגם הקוואנקה הזה יגמור כמוהו....

שניהם אומנם שחקנים מהליגה הספרדית אבל לא חושב שאפשר להשוות לגבי הנסיבות שהגיעו לארץ. קודרו הגיע בגיל מבוגר לאחר קריירה מפוארת בספרד וקואנקה מגיע בגיל ובשלב אחר בקריירה בכדי לשקם אותה ובעיקר בכדי לנסות להגיע לליגת האלופות.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים