שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עונת המלפפונים נגמרה מתחילים לעבוד
29-Jun-2017, 19:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Jun-2017 על ידי 19:02 זאב רווח.)
הודעה: #1
קצת הזוי לעבוד בקבוצת כדורגל
אחד כמו ניב גולדשטיין ואייל סגל לא נחו דקה אחת
צוות המאמנים סלובו ושי כנ"ל
אין לי מושג כמה זה בריא הלחץ הזה ומה ההשפעות שלו לעתיד , שימצאו שבוע לחופשה חצי מצוות המאמנים וחצי צוות המנהלה . ואז יתחלפו ....

אז זהו הסגל סגור פחות או יותר פרט לחלוץ , קיבלנו שוער והגנה בין הטובות בארץ .
זאת היתה החוליה החלשה שלנו עונה שעברה , בקישור האחורי התחזקנו בשחקן מצוין , לא צריך להיפגע שאני אומר אשכנזי , צריך להודות זכינו באליפויות עם שחקנים הכי דומיננטיים אשכנזים , אני לא בא להמעיט בעדות אחרות חלילה .

בקישור הקדמי התחזקנו פעמיים עלי מוחמד יעלה למעלה יותר , ועדי קונסטנטינוס שאמור להיות הכספית ...תוסיפו את מה שיש ויש לנו קישור פצצות

בהתקפה לדעתי התחזקנו בחלוץ הכי כשרוני שראיתי בעונות האחרונות עדן שרם

להתחזק פרסונאלית זה בהחלט טוב אבל לא מספיק , אם נשאר עוד אפשרות תקציבית להביא עוד 4-5 מאמנים אישיים בכל מקצוע במגרש כמו מאמן מגינים , בלמים , קשר נסוג , קשר קדמי , חלוץ . אנחנו נהפוך למועדון ברמה גבוהה מבחינת חיזוק הכשרונות מילדים ועד בוגרים

לדעתי חובה גם עוד מאמן לבוגרים שישמש סקאוט ומנתח קבוצות לפני משחק , לנתח מהם הנקודות החזקות ביריבה על מנת לסגור אופציות אלו , ולגעת בנקודות החלשות של היריבה על מנת לנצל נקודות אלו . אם מכבי תל אביב כדורסל החזיקה מאמן בכיר רק לענין הזה אפשר להעתיק לכאן . את מי ? רונן גבאי היה אמור להיות אבל עכשיו ? צריך מישהו באמת שמבין במה מדובר ! אני מציע את שליו מנשה .

כמעט ושכחתי את מאמן הכושר יניב מדר , נחת עד עכשיו , היה לך מספיק זמן להשתדרג ולהתמקצע עוד קצת , מקווה שהבנת שבך תלויים אחוזים רבים מהתוצאות , אתה ההבדל בין קבוצה עם כסף גדול לקבוצה עם כסף קטן .

בהצלחה לכולנו אנחנו האוהדים יודעים שמאוד מאוד התאמצתם לבנות לנו קבוצה טובה חוץ ממנויים אנחנו חייבים לכם תודה גדולה כי זה לא מובן מאליו .
אז תודה רבה לכל העוסקים במכבי נתניה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Jun-2017, 19:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Jun-2017 על ידי 19:30 טל.מ.)
הודעה: #2
לדעתי בכל החיזוקים שאתה טוען להם - לא יודע אם אתה טועה ולא יודע אם אתה צודק. עד שלא נראה לא נדע. צעירי וגולדנברג שני מחליפים בקבוצותיהם את וורגוץ כחלון ומור אנחנו מכירים מהליגה השניה וחטפנו איתם לא מעט, את עמוס אנחנו מכירים הבלם הדני וגרוס תעלומה. אז מזה להסיק שיש לנו את אחת ההגנות הטובות בליגה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-Jun-2017, 20:37
הודעה: #3
RE: עונת המלפפונים נגמרה מתחילים לעבוד
הגנה זה לא רק שמות זה גם תיאום ,סגנון משחק ,ושימוש בבלם בצורה חכמה יותר כפי תכונותיו.
29-Jun-2017, 20:43
הודעה: #4
תראה טל.מ לעומת מה שהיה לנו אתה מסכים שהתחזקנו ? במקום כחלון לא היה מי שיחליף אותו , במקום שינה הבלם הדני , במקום ז'ידנוב גרוס שהחזיק את הגנת ראשל"צ שספגה הכי פחות שערים . צעירי לעומת לואיסה , כל זה חיזוק ותחרות , הדגש על תחרות , ביכולת אין לי מושג ירוק כמוך בדיוק , אבל בשביל זה יש מאמנים מקצועיים שהוכיחו עצמם מצוין כבר שנתיים רצוף גם בבית"ר וגם בנתניה
29-Jun-2017, 20:58
הודעה: #5
(29-Jun-2017 19:28)טל.מ כתב:  לדעתי בכל החיזוקים שאתה טוען להם - לא יודע אם אתה טועה ולא יודע אם אתה צודק. עד שלא נראה לא נדע. צעירי וגולדנברג שני מחליפים בקבוצותיהם את וורגוץ כחלון ומור אנחנו מכירים מהליגה השניה וחטפנו איתם לא מעט, את עמוס אנחנו מכירים הבלם הדני וגרוס תעלומה. אז מזה להסיק שיש לנו את אחת ההגנות הטובות בליגה ?

לזכות רווח יש לציין שהוא קרא להבאתם של שרם, גרוס וקונסטנטינוס לקבוצתנו עוד לפני כחצי שנה, וזאת, כמשתמע, כשההיערכות לקראת פעילות בליגת העל עדיין הייתה מקבוצתנו והלאה. זה מורה על טביעת העין המשובחת שלו (שלי אין שמץ ממנה), כי, אחרת, מה תאמר? דראפיץ וברדה הביאו בדיוק את השחקנים האלו רק כדי לרצות אותו?
29-Jun-2017, 21:00
הודעה: #6
יותר ממה שהיה לנו - כן אבל בטח לא אחת ההגנות החזקות בארץ. בפייסבוק אנשים גם חושבים שאנחנו רצים לאליפות .. בש מחתימה את קוואנקה ויש אנשים שחושבים שאנחנו יריב בצמרת . פרופורציות רבותי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-Jun-2017, 21:03
הודעה: #7
(29-Jun-2017 21:00)טל.מ כתב:  יותר ממה שהיה לנו - כן אבל בטח לא אחת ההגנות החזקות בארץ. בפייסבוק אנשים גם חושבים שאנחנו רצים לאליפות .. בש מחתימה את קוואנקה ויש אנשים שחושבים שאנחנו יריב בצמרת . פרופורציות רבותי.

אם טענתך היא שיש במחננו כאלו הנסחפים - אני איתך.
29-Jun-2017, 21:27
הודעה: #8
(29-Jun-2017 20:58)יגאל יהב כתב:  
(29-Jun-2017 19:28)טל.מ כתב:  לדעתי בכל החיזוקים שאתה טוען להם - לא יודע אם אתה טועה ולא יודע אם אתה צודק. עד שלא נראה לא נדע. צעירי וגולדנברג שני מחליפים בקבוצותיהם את וורגוץ כחלון ומור אנחנו מכירים מהליגה השניה וחטפנו איתם לא מעט, את עמוס אנחנו מכירים הבלם הדני וגרוס תעלומה. אז מזה להסיק שיש לנו את אחת ההגנות הטובות בליגה ?

לזכות רווח יש לציין שהוא קרא להבאתם של שרם, גרוס וקונסטנטינוס לקבוצתנו עוד לפני כחצי שנה, וזאת, כמשתמע, כשההיערכות לקראת פעילות בליגת העל עדיין הייתה מקבוצתנו והלאה. זה מורה על טביעת העין המשובחת שלו (שלי אין שמץ ממנה), כי, אחרת, מה תאמר? דראפיץ וברדה הביאו בדיוק את השחקנים האלו רק כדי לרצות אותו?

אף אחד לא הזכיר פה את גרוס, וכשפורסם שהוא מועמד רווח שאל מי זה וביקש פרטים עליו
ועל שרם וקוסטה אני כתבתי לפניו Tongue

(18-Dec-2016 1:01)אלדד כתב:  ואם כבר מדברים על חלוץ ישראלי, מה עם עדן שרם?
(17-Jan-2017 18:32)אלדד כתב:  עדי קוסטנטינוס מגן שמאלי? אם לא הוא יכול להיות מגן שמאלי מעולה
אחלה שחקן, שייך למכבי חיפה כמו וייסמן
29-Jun-2017, 22:01
הודעה: #9
אלדד צודק בענין גרוס , בענין שרם אין מצב חחחח
גם קונסטנטינוס אתה יכול לראות מתי ששיחקנו נגדם דיברתי עליו שהרשים אותי לא ידעתי שהוא גדל במכבי חיפה לפני אמת
לגבי האם המאמנים מרצים אותי ? חחחח הלוואי הייתי מוכן לעזור להם חינם אין כסף כל עוד הם בנתניה , אבל בינינו הם צריכים אחד כמוני ? לא חושב , הם פשוט רואים מה שאנחנו רואים וכמה וכמה פעמים הם מפתיעים בגדול .
רציתי גם את ברשצקי ואת אושר אבו וכחילה ודודי תירם ונג'וקו והם לא ריצו אותי חחחחחח

טל.מ אנחנו בהחלט לא רצים לאליפות לא טענתי זאת , אי אפשר לרוץ לאליפות עם כל כך הרבה קבוצות מצוינות , מקרה קריית שמונה הוא היוצא מן הכלל , אבל אם היו במשחקי בית 8-10 אלף אוהדים בצהוב כן יכולנו לרוץ לאליפות בערבון מוגבל מאוד !!! במצב כזה תצטרך לנצח את כל משחקי הבית להוציא תיקו נגד הגדולות באר שבע תל אביב בחוץ , ולנצח את חיפה או ביתר בחוץ . בעונה של אליפות אסור להפסיד יותר מ 5 משחקים .
29-Jun-2017, 22:23
הודעה: #10
(29-Jun-2017 21:00)טל.מ כתב:  יותר ממה שהיה לנו - כן אבל בטח לא אחת ההגנות החזקות בארץ. בפייסבוק אנשים גם חושבים שאנחנו רצים לאליפות .. בש מחתימה את קוואנקה ויש אנשים שחושבים שאנחנו יריב בצמרת . פרופורציות רבותי.

אליפות זו לא אחת המטרות שנכתבו בספר המטרות של מכבי נתניה העונה... גם לא חושב שמי שמזכיר את זה בפייס באמת מתכוון לזה. זה הרבה יותר דאחקה מאימרה רצינית...
מצד שני ,אם דברים יתחברו טוב פליאוף עליון זה לא מילה גסה.

ולגבי ב"ש - לחולירות באמת הולך עם זרים בשנים האחרונות אבל זה לא אומר שזה ימשך לנצח. יוצא ברצלונה שמגיע דווקא לב"ש מכל הקבוצות בעולם גורם לי להעלות קצת תמיהות לגביו.
אני זוכר את קודרו שהיה שם הרבה יותר מוכר והגיע לפה ולא בדיוק השאיר את חותמו. נקווה שגם הקוואנקה הזה יגמור כמוהו....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים