שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בדנמרק מחמיאים לבלם החדש של נתניה
28-Jun-2017, 9:54
הודעה: #31
אם היו כותבים פרימו או אופירה אסייג כולם מיד היו יודעים במי מדובר. משום מה שואלים שוב ושוב מי זה אורי קופר(לא יודע אם מתוך זלזול או באמת מאי ידיעה)-
זה די מתמצת את היחס של הציבור לכדורגל בארץ.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
lironb62 (2828-0606-2017201720172017)
28-Jun-2017, 10:13
הודעה: #32
RE: בדנמרק מחמיאים לבלם החדש של נתניה
עידן יש כאן "קטע" לא ברור.
יש מספר ידיעות מ "מובילי דעת קהל" בפייסבוק,כולם (למעשה) מצוטטים את קופר(שמצוטט אחר), וכל אותם אנשים אחלו בקמפיין ד'לגיטימציה לבלם הדני,אין לי מושג על מה ולמה,אבל זה בולט וזה נחרץ והבחור עוד לא השלים יממה ראשונה בציון.
28-Jun-2017, 10:14
הודעה: #33
אף אחד לא מזלזל באיש חלילה אבל גם לא עושה ממנו "אורים ותומים" בתחום הסאקוטינג, ושוב שואל אם הוא כזה "גאון" בתחום, איך נשאר בגדר מחווה דעה מאחורי מקלדת?!
אני כן מזלזל בכל "הפרשנים" שלקחו את מה שאמר/כתב, הקצינו את דבריו בעיקר לכיוון השלילי (כמה מפתיע) וכל זאת כדי להוכיח חוסר התאמה לשיטתם על שחקן שטרם נחת ודרך על דשא בארץ.
28-Jun-2017, 10:22
הודעה: #34
זה באמת הזוי שניתוח "על הנייר" של אורי קופר (ושוב, יחסית לאחרים האיש רציני) גורם לחלק מהאוהדים לקטול את השחקן עוד לפני שבעט כדור אחד על הדשא...

אני נותן קרדיט לצוות המיקצועי הרבה לפני שאני נותן אותו לפרשנים רציניים ומכובדים ככל שיהיו.
וכן, סלובו וברדה יכולים לטעות לגביו אבל דחיל רבאכ אני כבר לא מדבר על 100 ימי חסד אני מדבר על 10 ימים....
28-Jun-2017, 10:28
הודעה: #35
הפייסבוק/אינטרנט יכול להעצים ובאותה מידה לפגוע, אני חושב שהמקום של האוהדים השפויים להסית את הלהבות כמו גם לצנן התלהבות מיותרת.
אין ברירה, זה העידן היום.
28-Jun-2017, 10:35
הודעה: #36
תתעלמו מהניתוח של קופר ותסתכלו בסרטון שמופיע בפייס. מה רואים ?
שחקן ששולט בכדורי גובה
שחקן עם מיקום לא רע
שחקן שמתקל בעוצמה
ומאידך
קצת גמלוני
משחק המון על כדורים ארוכים וזה לא יעבוד אצלנו כשתדרש הנעת כדור
לוקה בשליטה בכדור.

את המסקנות תשאירו למאמנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Jun-2017, 10:40
הודעה: #37
וואלה אם היה 100% בהכל קרוב לוודאי שלא היה מגיע לליגה השישית בטיבה ביבשת.
28-Jun-2017, 10:59
הודעה: #38
(28-Jun-2017 10:13)אייל ס כתב:  עידן יש כאן "קטע" לא ברור.
יש מספר ידיעות מ "מובילי דעת קהל" בפייסבוק,כולם (למעשה) מצוטטים את קופר(שמצוטט אחר), וכל אותם אנשים אחלו בקמפיין ד'לגיטימציה לבלם הדני,אין לי מושג על מה ולמה,אבל זה בולט וזה נחרץ והבחור עוד לא השלים יממה ראשונה בציון.

בקבוצה הזו יש הרבה אנשים והרבה דעות.
הרוב בכלל לא מכיר את אורי קופר. אורי קופר איש שמאוד מעמיק בכדורגל ועובדה שהוא הסתקרן לגבי הבלם הזה ובירר- לא כל עיתונאי היה עושה את זה. לא לכל עיתונאי יש את הקשרים לזה. הניתוח הוא לא שלו. זו שיחה עם אדם שמכיר. מצד שני שיחה עם אדם אחר אולי היתה מעלה דברים אחרים.
רועי, שמופיע גם כאן מפעם לפעם, בחור משכיל- אבל כשהוא ננעל על משהו יהיה קשה להזיז אותו. כשהוא מדבר על טופי אני לא בטוח שראינו את אותו שחקן...
לטופי היו כמה תכונות שאי אפשר להתעלם מהן(אפרופו כוח ומהירות) ותמיד נתן שקט להגנה באגף שלו. ומבחינתו הוא אסון מהלך...
אני מניח שיהיה לו גם קשה להודות שהוא טועה בכל התחום האפור. רק אם הוא פתאום יתגלה כהומלס הדני הוא יודה בטעות שלו.
חוץ ממנו אני לא רואה אנשים רציניים שמיהרו להסיק מסקנות.
אנשים התבאסו מעניין המהירות... הרי הבלמים הישראלים שרצינו להביא היו מהירים- דגני, אבו עביד... אין לי ספק שגם אם הבלם איטי הוא עולה על שניהם בכל פרמטר אפשרי חוץ מהעובדה שהם גם יכולים לשחק מגינים- אבל הבאנו את חגי ולכן גם היתרון הזה התבטל.
הדבר שאותי הכי מטריד היא יכולת ההתאקלמות שלו- שחקן סקנדינבי, שלא יצא משם אף פעם, מגיע למדינה חמה(אוי כמה הוא יסבול בלחות של נתניה ביולי-אוגוסט...), עם מנטליות שונה, עם כדורגל שונה- אם הוא יכשל זה בעיקר בגלל הדברים האלה ולא בגלל שהוא רץ במהירות מירבית של 27 קמ"ש ולא 29 קמ"ש.
The following 2 users Like עידן444's post:
Baranes (2828-0606-2017201720172017), אלדד (2828-0606-2017201720172017)
28-Jun-2017, 11:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Jun-2017 על ידי 11:11 פיליפצ'וק.)
הודעה: #39
1.אורי קופר התבקש ע"י אוהד לעשות בדיקה עליו, אז אורי קופר הלך ושאל איזה עיתונאי מקומי והסתכל קצת ביוטיוב, אכן תחקיר מטורף.
2.ה"רועי" הזה זיין שכל וחכמולוג גדול ויסלחו לי חבריו ומעריציו כאן.
3.אף אחד לא התבאס מהמהירות כי אף אחד עדיין לא ראה אותו משחק בארץ.
4.השחקן בעל יסודות ומנטליות איכותיים הרבה יותר מהחפאריות הישראלית אז כבר יש לו יתרון.
אז תעשה לי טובה, הלאה נקסט...

נ.ב:
כמעט בכל פעם שהגיעו לכאן סקנדיבים הם נתנו לישראלים המופלאים בראש.
אז כאשר היסודות בריאים, לא משנה איפה ובאיזה מזג אויר תשחק, היכולת תבוא לידי ביטוי.
28-Jun-2017, 11:10
הודעה: #40
תיתן למורניו לחוות דעה עליו הוא יקלס ויבקר.
תיתן לצצו מהשרון נתניה הוא יהלל ויגיד שנחת פה הבלם הטוב ביותר.
הכל בעיני המתבונן והכל יחסי לרמה שהמבקר מכיר.

Sent from my A0001 using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים