שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ניקו אולסק הפוסט הזה בשבילך
25-Jun-2017, 3:09
הודעה: #1
ניקו אולסק הפוסט הזה בשבילך
כששמעתי כאן בפורום שלנו את השם שלך בפעם הראשונה חשבתי אותך לשחקן זר .
מאז ראיתי אותך בפתיחת עונה מדהימה , פשוט היה לשפשף את העיניים ולא להאמין איזה כשרון יש לך .

לאחר מכן נפצעת ולא חזרת לעצמך כמו תחילת העונה .
ניקו אמריקה זה לא ישראל , שם למורה אין אנגינה , אז חלאס דאווינים חחחחחח

ניקו אני מאמין שגם בליגת העל אתה יכול להיות שחקן מצוין , אין הבדל גדול בין הליגות , רק הרבה יותר רעש ...מה כן ? הליגה הזאת מהירה הרבה יותר , לכן לא מספיק שתצטרך לחזור לעצמך אלא להשתפר והמון .

רציתי בעמדה שלך איזה ג'לוב ניגרי או קמרוני או קונגולזי , אבל אנחנו האוהדים מאמינים בך לא פחות מכל שחקן זר אחר ובוודאי גם מישראלי .

מביאים למשבצת שלך את דן גלזר שחקן צעיר מצוין , שיעזור לך להשתפר כי אם לא תהיה טוב יותר אז הכי טוב הרי ישחק וזה ברור בכל ענף תחרותי . לכן טוב שהביאו לך תחרות , זאת עמדה קשה אני יודע קשר נסוג זאת העמדה הכי שוחקת בכדורגל , הרבה צהובים הרבה אדומים. וחלילה הרבה פציעות .

אי אפשר לבקש ממך שתהיה בעוד חצי מטר גבוה ובעוד 30 ק"ג מסת שרירים ...אבל בתפקיד שלך מהירות ומיקום וקריאה של המשחק היא חוסכת את הגובה ואת המסה של הגוף , תשפר את המהירות שלך , את הקריאה שלך את המשחק מהלך שניים לפני כן זה יעשה אותך לקשר הנסוג הכי טוב בארץ .

אל תבזבז אנרגיות לעלות למעלה , תשמור להגן על ההגנה שלנו , אם כדורים לא יגיעו להגנה שלנו עשית את שלך .ניקו בהצלחה , זה שכאן אני לפעמים קוטל אותך זה רק בשביל לעצבן את אופיר חחחח. גם אני אוהב אותך אח צהוב !!!

הסיסמה שלנו : רק ניצחון בא בחשבון .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים