שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קובי מור הפוסט הזה בשבילך
21-Jun-2017, 3:30
הודעה: #1
קובי מור הפוסט הזה בשבילך
קובי מור שמח שנשארת אתנו
אני לא מקבל את ההנחה שאתה לא מספיק טוב לליגת העל
אני אקח אותך למשחק של מכבי נתניה נגד הפועל רמת גן , לא בגלל הכיבוש של השער , תסתכל על כל המשחק . תסתכל איך אתה מתפקד !!!

אתה שחקן טוב , ולכן אם הביאו עוד מגן שמאלי טוב , זה לא מבטיח לאף אחד מכם את חולצת ההרכב , תצטרכו להלחם בכל אימון בצורה סזיפית בהגנה ובהתקפה , להוכיח לסלובו ושי מי ראוי ללבוש את חולצת ההרכב הראשון .

אני מאמין בך , שאתה תקח עצמך בידיים ובעיקר ברגליים , תלמד טוב את החסרונות שלך ותשפר את היתרונות שלך .
יש לך את זה אתה רק צריך להאמין בעצמך לטובת הקבוצה .

ונניח שבן צעירי טוב ממך ? נו אז יה ? לכל קבוצה יש 2 שחקנים באותה עמדה ולא כל שחקן מוזמן לסגל של 16 השחקנים בטופס ....לכן יהיו גם כאלו משחקים שאתה או בן תצטרכו לשבת אתנו ביציע ונקבלמאתכם בחום והרבה אהבה .

המטרה היא הצלחת הקבוצה לא הצלחה פרטית , לא מפריע לנו שתגיע בהצלחה קבוצתית לריאל מדריד , אבל מאוד יפריע לנו אם בגלל מרמור אישי יהיו רעשים לא בריאים מחדר ההלבשה ופנים נפולות ....

תלמד מסרג'י רוברטו שהוא אפילו לא מגן , ייבש את הספסל בברצלונה שנים ולא צייץ !!! כל השחקנים צריכים לראות את טובת הקבוצה קודם לטובתם האישית .

אני מאחל לך מנוחה טובה , ולחזור באאנרגיות חדשות , להבין שזאת הזדמנות גדולה בשבילך לככב בליגת העל , להוכיח גם לאוהדי מכבי נתניה הספקניים שיש לך את זה .

בהצלחה רבה נשמח לשמוח אתך
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
אלדד (2121-0606-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים