שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תיקו עלוב שכולו יוסי מזרחי!!!!
06-Dec-2013, 23:51
הודעה: #21
RE: תיקו עלוב שכולו יוסי מזרחי!!!!
(06-Dec-2013 23:44)אופיר34 כתב:  
(06-Dec-2013 23:31)פיליפצוק כתב:  הלו תירגעו, תיקו אחרי חמישה ניצחונות מה קרה??????
אני חותם עכשיו על עוד חמישה ניצחונות ותיקו.
הקבוצה לא שיחקה היום טוב והגיע לה התיקו.
לירושלים גם לא הגיע יותר, כי חוץ מהבעיטה המדהימה הם לא סיכנו כלל את לויטה.
אני ראיתי את התיקו הזה ביום שירושלים פיטרה את עידן טל, אין מה לעשות קשה לשחק מול קבוצה שמחליפה מאמן שעושה הכל כדי לעצור את המומנטום השלילי וגם השחקנים נותנים אקסטרא כדי להוכיח.
אני מהמשחק הזה (ולא רק מזה) מאוכזב משלו מנשה, זה פשוט לא זה מתחילת השנה.

להרגע ?? זה אף פעם לא יקרה...
מה שיפה פה בפורום זה שאחרי חמישה ניצחונות כמעט ולא שמעת פירגונים , אבל עכשיו שהאסון הלאומי הזה קרה ולא ניצחת את הפועל ירושלים יש פה אנשים שנכנסים לדיכאון.

אני מסכים לא שיחקנו טוב היום ,אבל ממש לא מסכים שהתוצאה משקפת. ירושלים לא עשתה כלום היום חוץ מאותה בעיטה. באו להסתגר, הביאו שוער שכל מה שעשה זה לבזבז זמן, לא ייצרו מצבים. על מה מגיע לה תיקו ??
אנחנו עם כל המשחק הלא משהו הזה הגענו לשניים שלשה מצבים , בעיקר בסוף והיינו יותר טובים (או פחות חלשים) לאורך כל המשחק ולכן התוצאה בהחלט לא משקפת ולא צודקת.

אתה צודק, הייתי מעביר את הנקודה הזו מירושלים לעפולה הם היו יותר טובים ויצאו בלי כלום.
גם ר"ג דרך אגב החליפה מאמן לפני נתניה והצליחה להוציא תיקו, אתם תראו שגם מחר חיפה לא מוציאה יותר מנקודה מול בני יהודה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Dec-2013, 1:20
הודעה: #22
(06-Dec-2013 23:51)פיליפצוק כתב:  
(06-Dec-2013 23:44)אופיר34 כתב:  
(06-Dec-2013 23:31)פיליפצוק כתב:  הלו תירגעו, תיקו אחרי חמישה ניצחונות מה קרה??????
אני חותם עכשיו על עוד חמישה ניצחונות ותיקו.
הקבוצה לא שיחקה היום טוב והגיע לה התיקו.
לירושלים גם לא הגיע יותר, כי חוץ מהבעיטה המדהימה הם לא סיכנו כלל את לויטה.
אני ראיתי את התיקו הזה ביום שירושלים פיטרה את עידן טל, אין מה לעשות קשה לשחק מול קבוצה שמחליפה מאמן שעושה הכל כדי לעצור את המומנטום השלילי וגם השחקנים נותנים אקסטרא כדי להוכיח.
אני מהמשחק הזה (ולא רק מזה) מאוכזב משלו מנשה, זה פשוט לא זה מתחילת השנה.

להרגע ?? זה אף פעם לא יקרה...
מה שיפה פה בפורום זה שאחרי חמישה ניצחונות כמעט ולא שמעת פירגונים , אבל עכשיו שהאסון הלאומי הזה קרה ולא ניצחת את הפועל ירושלים יש פה אנשים שנכנסים לדיכאון.

אני מסכים לא שיחקנו טוב היום ,אבל ממש לא מסכים שהתוצאה משקפת. ירושלים לא עשתה כלום היום חוץ מאותה בעיטה. באו להסתגר, הביאו שוער שכל מה שעשה זה לבזבז זמן, לא ייצרו מצבים. על מה מגיע לה תיקו ??
אנחנו עם כל המשחק הלא משהו הזה הגענו לשניים שלשה מצבים , בעיקר בסוף והיינו יותר טובים (או פחות חלשים) לאורך כל המשחק ולכן התוצאה בהחלט לא משקפת ולא צודקת.

אתה צודק, הייתי מעביר את הנקודה הזו מירושלים לעפולה הם היו יותר טובים ויצאו בלי כלום.
גם ר"ג דרך אגב החליפה מאמן לפני נתניה והצליחה להוציא תיקו, אתם תראו שגם מחר חיפה לא מוציאה יותר מנקודה מול בני יהודה.

מוכן להתערב על סכום נאה שחיפה מפרקת מחר את בני יהודה.

העובדה שנתניה סיימה פעמיים בתיקו מול יריבה שהחליפה מאמן זה סתם צירוף מקרים, התיקו הזה היה קורה גם עם עידן טל על הקווים.

ראבאק, יש לנו מאמן שבמפורש הסביר שהוא יהיה מרוצה מלעלות מהליגה הזאת ב1-0 קטן כל העונה וזה למה הקבוצה נראית איך שהיא נראית - לא אומרים דבר כזה בפתיחת עונה כאשר בנו לך אימפריה ברמה של הליגה הנחותה הזאת.
07-Dec-2013, 2:42
הודעה: #23
(06-Dec-2013 23:40)פיליפצוק כתב:  מעניין, אוהדי נתניה לא מתחברים/לא מחזיקים מטופי מצד אחד.
מצד שני, כל אוהד של קבוצה אחרת שדיברתי אתו וראה אותו, טוען שהוא אחלה של שחקן ומקומו בליגת העל.
הפועל חיפה מאוד רצתה שהוא ימשיך אתה עונה נוספת, גם הפרשנים מחזיקים ממנו.

אייל ברקוביץ' אמר פעם אחת שהוא המגן הטוב בארץ ומאז כולם כמו עדר פילים.

בואו ותסבירו לי מה כל כך טוב בו?
חוסר היכולת להגביה כמו שצריך גם כשיש לו הרבה זמן לעשות את זה?
חוסר היכולת למסור מסירות קצרות שיגיעו לכתובת?
חוסר היכולת להוביל כדור ולא סתם לבעוט אותו קדימה ולרוץ אחריו?
חוסר היכולת לבעוט מחוץ לרחבת ה-16 ושהכדור יגיע לשער?
חוסר היכולת להשתמש ברגל שמאל, מלבד להישען עליה?

בחיי, איזו ליגה פח. אם אני מאמן של הקבוצות היריבות, אני אומר להם פשוט לסגור לו את הימין ומאלץ אותו לשבור שמאלה, למרכז המגרש. הרי מה הוא יעשה משם? ישחרר כדור ברגל שמאל שבודאות לא יתרומם מהדשא וספק אם בכלל יגיע לשער?

הוא משחק בליגה פח, כמעט פטור מכל משימה הגנתית והוא לא מייצר שום דבר בהתקפה! המגן האחרון שהיה כאן והיה פטור כמעט באותה המידה ממשימות הגנה הוא דדי בן דיין. אתם יכולים להשוות ביניהם?
כל שחקן שחום-עור בארץ נהפך לכוכב אחרי הספרינט הראשון רק כי זה מצית את הדמיון של כולם.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
07-Dec-2013, 3:05
הודעה: #24
(07-Dec-2013 2:42)אבירמבו המכבי כתב:  
(06-Dec-2013 23:40)פיליפצוק כתב:  מעניין, אוהדי נתניה לא מתחברים/לא מחזיקים מטופי מצד אחד.
מצד שני, כל אוהד של קבוצה אחרת שדיברתי אתו וראה אותו, טוען שהוא אחלה של שחקן ומקומו בליגת העל.
הפועל חיפה מאוד רצתה שהוא ימשיך אתה עונה נוספת, גם הפרשנים מחזיקים ממנו.

אייל ברקוביץ' אמר פעם אחת שהוא המגן הטוב בארץ ומאז כולם כמו עדר פילים.

בואו ותסבירו לי מה כל כך טוב בו?
חוסר היכולת להגביה כמו שצריך גם כשיש לו הרבה זמן לעשות את זה?
חוסר היכולת למסור מסירות קצרות שיגיעו לכתובת?
חוסר היכולת להוביל כדור ולא סתם לבעוט אותו קדימה ולרוץ אחריו?
חוסר היכולת לבעוט מחוץ לרחבת ה-16 ושהכדור יגיע לשער?
חוסר היכולת להשתמש ברגל שמאל, מלבד להישען עליה?

בחיי, איזו ליגה פח. אם אני מאמן של הקבוצות היריבות, אני אומר להם פשוט לסגור לו את הימין ומאלץ אותו לשבור שמאלה, למרכז המגרש. הרי מה הוא יעשה משם? ישחרר כדור ברגל שמאל שבודאות לא יתרומם מהדשא וספק אם בכלל יגיע לשער?

הוא משחק בליגה פח, כמעט פטור מכל משימה הגנתית והוא לא מייצר שום דבר בהתקפה! המגן האחרון שהיה כאן והיה פטור כמעט באותה המידה ממשימות הגנה הוא דדי בן דיין. אתם יכולים להשוות ביניהם?
כל שחקן שחום-עור בארץ נהפך לכוכב אחרי הספרינט הראשון רק כי זה מצית את הדמיון של כולם.

סליחה שאני אומר לך אבל כתבת פה אוסף משפטים שלא קשורים למציאות.
אייל ברקוביץ אמר ?? וואלה בחיים לא שמעתי אותו אומר את זה ,אבל אם "הגאון" הזה אמר את הדברים האלה מי אנחנו שנתווכח איתו....
נראה לי שהתבלבת קצת. מדובר פה במגן ימני ולא בפליימייקר. הוא לא אמור לתת כדור בין שניים, לבעוט מ 20 מטר ולעשות דריבלים ברחבה.
מגן ימני צריך בעיקר מהירות ,כושר גופני טוב ורגל ימין\שמאל טובה. לפחות שניים מהדברים האלה יש לו. אז נכון שלא בכל התקפה יוצאת לו הרמה של בקהאם, אבל לפחות הוא מגיע למצבים, עוזר להתקפה ,מייצר קרנות או בלגן ברחבה. מה אתה מצפה ממגן זר שמגיע לפה ? גם מהירות, גם טכניקה, גם כושר ,גם שידע להרים ,גם שישים גולים... הלו, זה הליגה הישראלית פה, לא ליגת האלופות.
אם היה לו את כל מה שאתה מצפה שיהיה לו תאמין לי שהוא לא היה מגיע לפה.
ואני לא מבין גם למה אתה אומר שהוא פטור ממשימות הגנה. הוא עושה הגנה וחצי. מאיפה הבאת את זה ??
וגם הקטע של השחום עור לא ברור לי. אני לפחות לא שופט שחקנים לפי הצבע עור שלהם. יש שחקנים שחומי עור פח (קיוקו זוכר ? קימוטו זוכר ?, ג'ורג' בה זוכר ?) ויש שחקנים שחומי עור ברמה (מסודי, החלוץ של רעננה, דירסאו...).
בקיצור, באמת רדו מהשחקן. הוא לא הבעייה.
07-Dec-2013, 5:10
הודעה: #25
undefined
07-Dec-2013, 9:19
הודעה: #26
טופי עם היה גדל פה בנוער היה מקבל את כל הפרגון הבעיה שהוא שחקן זר או כלומר שחקן חיזוק והוא לא מחזק שום דבר סתם בזבוז של זר.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
07-Dec-2013, 10:23
הודעה: #27
מדהים איך אתם מסיתים את אש לכוון טופי, אם היינו מנצחים אתמול לא הייתם מדברים על טופי.
אני חוזר על הדברים שלי, אתמול בהרכב נכון עם 3 חלוצים , היינו יורדים במחצית במינמום 2:0 , הפועל ים זאת הקבוצה הכי חלשה שהיתה פה , שגם לא עשו בונקר, ולא תפקדו בכלל במחצית הראשונה , ואנחנו במקום לפרק ממשיכים במשחק איטי ומשעמם.
לדעתי יוסי מזרחי לא יודע להוציא מהקבוצה את המיטב , למרות שאנחנו במקום הראשון.
אם הוא לא ימצא בקרוב את ההרכב הנכון , אני צופה חיים קשים בפלייאוף , ושם כבר כלום לא יהיה בטוח.
07-Dec-2013, 13:48
הודעה: #28
(07-Dec-2013 10:23)Shaul כתב:  מדהים איך אתם מסיתים את אש לכוון טופי, אם היינו מנצחים אתמול לא הייתם מדברים על טופי.
אני חוזר על הדברים שלי, אתמול בהרכב נכון עם 3 חלוצים , היינו יורדים במחצית במינמום 2:0 , הפועל ים זאת הקבוצה הכי חלשה שהיתה פה , שגם לא עשו בונקר, ולא תפקדו בכלל במחצית הראשונה , ואנחנו במקום לפרק ממשיכים במשחק איטי ומשעמם.
לדעתי יוסי מזרחי לא יודע להוציא מהקבוצה את המיטב , למרות שאנחנו במקום הראשון.
אם הוא לא ימצא בקרוב את ההרכב הנכון , אני צופה חיים קשים בפלייאוף , ושם כבר כלום לא יהיה בטוח.

טופי בהחלט לא הבעיה שלנו למרות שהוא לא הגורו שלי ....גם ערן לוי לא הבעיה שלנו למרות כל השטויות שלו מסביב...הבעיה שלנו שאין מי שיעזור לערן לוי בחלוקת הנטל בניהול המשחק,זו הבעיה שלנו ושם צריך להתמקד.שליו מנשה וקובי חסן צריכים לעשות זאת,שליו לא הופיע לעונה ולקובי חסן קשה לבוא בטענות,יחסית לדקות שהוא מקבל את התפוקה הוא נותן.כל שאר השחקנים בהחלט ראויים לליגה השנייה ולא צריך להיות בפאניקה רק צריך למצא את הפיתרון באמצע....
07-Dec-2013, 14:23
הודעה: #29
כמה קהל היה?

מפגר ולא אופטימי.
07-Dec-2013, 15:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Dec-2013 על ידי 15:02 אבירמבו המכבי.)
הודעה: #30
אופיר34 - התאהבת בתדמית של זה שרואה רק את הטוב וזה שצריך להילחם בכל הרוע (=ביקורת לגיטימית) שמשתמשים כותבים כאן. זה גורם לך לרצות להדוף כל מילה וחצי מילה שלא לרוחך.

אם לפרוט שחקן לפי תכונות זה לא מספיק טוב בשבילך ואתה מתחבא תחת התירוץ "מגן הוא לא פליימקר", אז זה סתם ויכוח מיותר, כי מבחינתך כל זמן שהוא לובש את המדים הצהובים ודורך על הדשא בזמן משחק הוא כבר מצוין. זה שחקן שבליגה לאומית לא מצליח לתרום שום דבר למשחק שלנו, כשיש לו את כל האגף לרשותו, בליגה השנייה.
מעניין למה אף קבוצה בליגת העל לא ניסתה ללכת עליו, כשעל אחמד סבע, קובי דג'אני ועמרי בן הרוש הסתערו קבוצות שהולכות לסיים 1-5 העונה (לא אופתע אם 1-4 אפילו). או שהליגת העל משופעת במייקונים ואלבות או שפשוט כולם מבינים שהתרומה שלו היא אפסית.

אני gad - לפי ערוץ הספורט, 3000.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים