שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תיקו עלוב שכולו יוסי מזרחי!!!!
06-Dec-2013, 23:05
הודעה: #11
RE: תיקו עלוב שכולו יוסי מזרחי!!!!
יכול להיות אופיר שאני יותר מבוגר ממך ןלכן אבקש שתרעננן את זיכרוני מתי טופי בישל שער או אתה מה אני אתן לך הנחה הצליח גם לעבור את המגן וגם לייצר מצב שהחלוץ החמיץ.
צר לי אם במישחק כזה שהוא שיחק יותר קיצוני מחלוץ ואנשי ירושלים נתנו לו לעלות חופשי והוא לא עשה שום דבר חיובי זה כבר לא יקרה אולי כדאי שיעבור לשמאל כי יותר גרוע מסופר לא יכול להיות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Dec-2013, 23:08
הודעה: #12
(06-Dec-2013 23:05)amir כתב:  יכול להיות אופיר שאני יותר מבוגר ממך ןלכן אבקש שתרעננן את זיכרוני מתי טופי בישל שער או אתה מה אני אתן לך הנחה הצליח גם לעבור את המגן וגם לייצר מצב שהחלוץ החמיץ.
צר לי אם במישחק כזה שהוא שיחק יותר קיצוני מחלוץ ואנשי ירושלים נתנו לו לעלות חופשי והוא לא עשה שום דבר חיובי זה כבר לא יקרה אולי כדאי שיעבור לשמאל כי יותר גרוע מסופר לא יכול להיות.

לפחות סופר מעביר 2 3 כדורים לגול
06-Dec-2013, 23:09
הודעה: #13
(06-Dec-2013 22:40)טל.מ כתב:  
(06-Dec-2013 22:12)אופיר34 כתב:  איך תמיד אבל תמיד בסוף אתם מגיעים לטופי ??? זה כבר נראה לי ביקורת שלא קשורה לכדורגל. גם היום כמו בהרבה משחקים אחרים טופי היה אחד מהטובים. זה שלא כל הרמה מגיעה לכתובת זה נכון, אבל תגידו לי איזה מגן בארץ מצליח לסיים כל מהלך בהרמה מדויקת ? עשו טובה, טופי זה הבעיה האחרונה שלנו בקבוצה. אני אשמח אם הוא ימשיך איתנו בעונה הבאה ולא חשוב באיזה ליגה נהיה.

לגבי המשחק - אין לי בעיה עם ההרכב שמזרחי עלה. אקסברד, שריקי, רול, ערן לוי, שלו וגם טופי שעוזר הרבה להתקפה הם כולם שחקנים עם אופי התקפי שצריכים לספק יותר משער במשחק. אקסברד היה השחקן הכי טוב במשחק הקודם ובהחלט הגיע לו לפתוח. קאיודה גם חייב לשחק כי המהירות והתנועה שלו מוסיפים לנו הרבה.
הבעיה שלי עם מספר שחקנים שמשום מה האוויר נגמר להם מאד מוקדם. הראשון הוא כמובן ערן לוי שנמאס כבר לדבר על התופעה הזאת והשני זה רן רול שאני באמת לא מבין מה הסיפור עם הכושר הגופני שלו.
מגן שמאלי זה מאסט (עוד לפני שהתחילה הליגה...) וקשר אחורי איכותי גם לא יזיק (למרות שצלישר ממשיך במגמת השיפור. למורת ליבם של כמה שפיתחו אנטיגוניזם לשחקן...).
וגם היום ,למרות המשחק הדי בינוני הגענו לכמה מצבים והיינו חייבים לחזור עם נצחון. ירושלים כמו הרבה אחרות בעטו פעם אחת לשער וכבשו.
חבל, אבל לא נורא. עדיין קצב צבירת הנקודות שלנו מרשים ואם ימשך כך נוכל לשמוח בסוף העונה.

אני מודה שאם לא הייתי רואה את המשחק ורק קורא את הפרשנות שלך הייתי יוצא מעודד. אבל מכיון שראיתי ...
הקבוצה חלשה אפתית חסרת אופי ומעצבננננננתתתת.
ההרכב שמזרחי מעלה שגוי. אי אפשר לשחק לאט , לשים גול מיקרי וללכת לישון ... כדורגל משחקים מהר ולא בהליכה. אין לנו בכלל קישור. שלו הוא אכזבה אחת גדולה, שום פעולה חיובית וכשקובי לא בסגל לטוב ולרע ערן לוי זה מה שיש. היום זה היה על הפנים. נשבר לי מחוסר ההגנה של אברג׳יל ומבעיות הכושר של רן רול. הבנאדם שופך מנוע יותר מידי מהר , שלא יהיה בסגל מצידי. קיודה חייב לפתוח הוא השחקן הכי מסוכן שלנו. אם מזרחי רוצה את אקסברד ב11 שישנה מערך. קיודה חייב לשחק.

(06-Dec-2013 22:37)אבירמבו המכבי כתב:  אני לא מבין למה בכל פעם שקיודה עולה כמחליף כל תכנית המשחק שלנו היא לשחק על התקפות מתפרצות ולקוות שהוא יגיע לכדורים שלא בטוח שברדלס היה מצליח להגיע אליהם. קיודה היה מצוין נגד הפועל אשקלון, היה חלק מהנעת הכדור ופינה עם הרבה תנועה חכמה שטחים לשחקנים אחרים והראה שהוא יכול להיות שחקן מוביל בקבוצה. גם מול הפועל ירושלים הוא הצליח ליישר שני כדורים טובים שהיו צריכים להסתיים בשערים והראה שהוא יותר מאיזה ג'ף טוטואנה שרק יודע לרוץ.

אופיר34 - אם חלוץ יעבור כמה פעמים את השוער ויפספס מול שער ריק, תחשוב שהיה לו משחק טוב? אז אותו הדבר לגבי טופי. שחקן שמחריב 5-8 התקפות בממוצע למשחק הוא לא שחקן טוב. זה שהוא עובר מדי פעם שחקן (ובאמת לא ברור לי איך שחקני הליגה לא מכירים את התרגיל האחד והיחיד שהוא משתמש רק בו) לא הופך אותו לכדורגלן טוב.

לגבי טופי אני דווקא מסכים עם אופיר. זה נכון
שב ה ת ק פ ה טופי יעשה הכל נכון עד המהלך האחרון אבל טופי הוא קודם כל מגן. וכמגן הוא עושה עבודה נהדרת. מי אתם רוצים בעמדה שלו ? את פרץ ? כחלון ?
מבחינתי טופי הלוואי וימשיך עם נתניה בכל ליגה ובכל עונה.

אתה אף פעם לא תצא מעודד ולא חשוב מי ומה נרשום...
לא כתבתי בשום מקום שהיינו גדולים היום, אבל כנראה שאם לא משתמשים במילים כמו עלוב, גרוע, איטי, חלש וכו׳ מבחינתך זה אומר שהכל טוב....
לדעתי לערן לוי יש חלק מרכזי ברושם שנוצר על הקבוצה הזאת. שחקן בתפקיד שלו שאמור להיות כל הזמן בתנועה על המגרש, שאמור להניע את המשחק ואמור לייצר מצבים עושה לפעמים הכל הפוך. לא זז, לא עוזר בלחץ, תוקע את המשחק ומאיט את כל משחק הקישור. המזל שלנו שהשמאל שלו כל קטלנית לפעמים שזה מחפה על הההשקעה האפסית שלו במגרש.
לגבי שלו, נכון שזה לא השלו מהקדנציה הקודמת אבל לדעתי שלו הוא שחקן מספיק טוב גם לליגת העל. הוא לא היה טוב היום זה נכון אבל יש לו כדורגל ולא הייתי מוותר עליו.
את אברג׳יל חייבים לנער. הבן אדם שוכח לפעמים שיש עוד שחקנים סביבו. יש לו טכניקה והוא עושה דברים יפים לפעמים (הגול התחיל ממבצע שלו) אבל אי אפשר להיות כל כך אגואיסט.
המזל שיש את טופי. סוף סוף אפשר להסכים פה על משהו....
06-Dec-2013, 23:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Dec-2013 על ידי 23:32 טל.מ.)
הודעה: #14
(06-Dec-2013 22:53)אבירמבו המכבי כתב:  בעולם!

1. דוד אלבה - ביירן מינכן.
2. דאגלס מייקון - רומא.
3. טוברנו פינס - מכבי נתניה.

תגידו, מה יש לכם? לפי מה אתם קובעים שהוא מגן טוב? מעניין אותי להיכנס לראש שלכם. מה אתם רואים שאני לא?

טל.מ - אין משחק שהוא לא עושה חורים. למזלו, סיבטי ליפנייה מכסה עליו המון פעמים. אולי בעצם זה כל העניין... כמו בתקשורת, גם אוהדים שלנו כנראה מתבלבלים וחושבים שיש לנו איזה מגן על שנמצא בכל מקום על המגרש.

אבירם תזכר בשנה שעברה איך נראינו בצד ימין כשהוא עזב. בוא תגיד לי מתי עברו אותו פעם ? לא מסכים איתך שלפיניה מציל אותו.. תפקיד הבלם והקשר בצד לחפות על המגן כשהוא עולה להתקפה. טופי לוקה במסירה האחרונה וזו הבעיה שלו. אני מבטיח לך שאם היתה לו מסירה אחרונה טובה הוא לא היה בנתניה .
אופיר אנחנו משחקים רע ואפילו רע מאוד, אני רק חושש מהרגע שבו ה1:0 לא יספיק. המשחקים של נתניה הם עונש ששי במקום עונג שבת. זכותך לחשוב אחרת. ביום שני הבא יש לנו משחק מאוד חשוב נגד הכח בחוץ. אולי זה יאתגר את בחורינו .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
06-Dec-2013, 23:31
הודעה: #15
הלו תירגעו, תיקו אחרי חמישה ניצחונות מה קרה??????
אני חותם עכשיו על עוד חמישה ניצחונות ותיקו.
הקבוצה לא שיחקה היום טוב והגיע לה התיקו.
לירושלים גם לא הגיע יותר, כי חוץ מהבעיטה המדהימה הם לא סיכנו כלל את לויטה.
אני ראיתי את התיקו הזה ביום שירושלים פיטרה את עידן טל, אין מה לעשות קשה לשחק מול קבוצה שמחליפה מאמן שעושה הכל כדי לעצור את המומנטום השלילי וגם השחקנים נותנים אקסטרא כדי להוכיח.
אני מהמשחק הזה (ולא רק מזה) מאוכזב משלו מנשה, זה פשוט לא זה מתחילת השנה.
The following 3 users Like פיליפצ'וק's post:
אלון (0707-1212-2013201320132013), דוד חטב (0707-1212-2013201320132013), תומר חרוב (0707-1212-2013201320132013)
06-Dec-2013, 23:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Dec-2013 על ידי 23:33 אבירמבו המכבי.)
הודעה: #16
לא טענתי שעוברים אותו. את רוב המאבקים שהוא ממשתף בהם הוא מנצח. הטענה שלי היא שלא מעט פעמים קורה שסיבטי ליפנייה צריך להילחם את המלחמות שלו - וכן, נכון שזה אחד מתפקידיו של הבלם.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
06-Dec-2013, 23:34
הודעה: #17
(06-Dec-2013 23:31)אבירמבו המכבי כתב:  לא טענתי שעוברים אותו. את רוב המאבקים שהוא ממשתף בהם הוא מנצח. הטענה שלי היא שלא מעט פעמים קורה שסיבטי ליפנייה צריך להילחם את המלחמות שלו.

אולי אבל זה מהסיבה הפשוטה שהוא תומך בהתקפה וצריך חיפוי מאחור.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
06-Dec-2013, 23:36
הודעה: #18
(06-Dec-2013 23:05)amir כתב:  יכול להיות אופיר שאני יותר מבוגר ממך ןלכן אבקש שתרעננן את זיכרוני מתי טופי בישל שער או אתה מה אני אתן לך הנחה הצליח גם לעבור את המגן וגם לייצר מצב שהחלוץ החמיץ.

לא זוכר מתי בישל אבל זוכר בהחלט הרבה הרמות טובות שלא הסתיימו בשער (ולא בגלל הרמה לא טובה).אני אומר שוב, מעטים המגינים (ולא רק בארץ) שיודעים להרים כדור מדויק תוך כדי ריצה מבלי לעצור. טופי בעניין הזה לא שונה מאחרים. ואם אתה יותר מבוגר ממני אתה בטח זוכר את שמעון מנחם. תאמין לי שטופי לידו בעניין הזה זה הוא כמו אלבז...
טופי השחקן עם הכושר הכי טוב בקבוצה ולדעתי גם אחד הטובים בארץ, הוא עוזר להגנה ולהתקפה באותה מידה. מעבר לזה זה שחקן שיכול למלא עוד מספר תפקידים במגרש, וגם זה משהו מאד חשוב במקרה שיש לך פצועים או מורחקים. אז נכון שיש לו את הבאגים שלו והוא לפעמים באמת עושה שטויות, אבל בשורה התחתונה ,לליגה שלנו (וגם לליגה שמעלינו) הוא בהחלט מספיק טוב. רדו ממנו!
06-Dec-2013, 23:40
הודעה: #19
מעניין, אוהדי נתניה לא מתחברים/לא מחזיקים מטופי מצד אחד.
מצד שני, כל אוהד של קבוצה אחרת שדיברתי אתו וראה אותו, טוען שהוא אחלה של שחקן ומקומו בליגת העל.
הפועל חיפה מאוד רצתה שהוא ימשיך אתה עונה נוספת, גם הפרשנים מחזיקים ממנו.
06-Dec-2013, 23:44
הודעה: #20
(06-Dec-2013 23:31)פיליפצוק כתב:  הלו תירגעו, תיקו אחרי חמישה ניצחונות מה קרה??????
אני חותם עכשיו על עוד חמישה ניצחונות ותיקו.
הקבוצה לא שיחקה היום טוב והגיע לה התיקו.
לירושלים גם לא הגיע יותר, כי חוץ מהבעיטה המדהימה הם לא סיכנו כלל את לויטה.
אני ראיתי את התיקו הזה ביום שירושלים פיטרה את עידן טל, אין מה לעשות קשה לשחק מול קבוצה שמחליפה מאמן שעושה הכל כדי לעצור את המומנטום השלילי וגם השחקנים נותנים אקסטרא כדי להוכיח.
אני מהמשחק הזה (ולא רק מזה) מאוכזב משלו מנשה, זה פשוט לא זה מתחילת השנה.

להרגע ?? זה אף פעם לא יקרה...
מה שיפה פה בפורום זה שאחרי חמישה ניצחונות כמעט ולא שמעת פירגונים , אבל עכשיו שהאסון הלאומי הזה קרה ולא ניצחת את הפועל ירושלים יש פה אנשים שנכנסים לדיכאון.

אני מסכים לא שיחקנו טוב היום ,אבל ממש לא מסכים שהתוצאה משקפת. ירושלים לא עשתה כלום היום חוץ מאותה בעיטה. באו להסתגר, הביאו שוער שכל מה שעשה זה לבזבז זמן, לא ייצרו מצבים. על מה מגיע לה תיקו ??
אנחנו עם כל המשחק הלא משהו הזה הגענו לשניים שלשה מצבים , בעיקר בסוף והיינו יותר טובים (או פחות חלשים) לאורך כל המשחק ולכן התוצאה בהחלט לא משקפת ולא צודקת.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים