שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תיקו עלוב שכולו יוסי מזרחי!!!!
07-Dec-2013, 15:33
הודעה: #31
RE: תיקו עלוב שכולו יוסי מזרחי!!!!
(07-Dec-2013 15:00)אבירמבו המכבי כתב:  אופיר34 - התאהבת בתדמית של זה שרואה רק את הטוב וזה שצריך להילחם בכל הרוע (=ביקורת לגיטימית) שמשתמשים כותבים כאן. זה גורם לך לרצות להדוף כל מילה וחצי מילה שלא לרוחך.

אם לפרוט שחקן לפי תכונות זה לא מספיק טוב בשבילך ואתה מתחבא תחת התירוץ "מגן הוא לא פליימקר", אז זה סתם ויכוח מיותר, כי מבחינתך כל זמן שהוא לובש את המדים הצהובים ודורך על הדשא בזמן משחק הוא כבר מצוין. זה שחקן שבליגה לאומית לא מצליח לתרום שום דבר למשחק שלנו, כשיש לו את כל האגף לרשותו, בליגה השנייה.
מעניין למה אף קבוצה בליגת העל לא ניסתה ללכת עליו, כשעל אחמד סבע, קובי דג'אני ועמרי בן הרוש הסתערו קבוצות שהולכות לסיים 1-5 העונה (לא אופתע אם 1-4 אפילו). או שהליגת העל משופעת במייקונים ואלבות או שפשוט כולם מבינים שהתרומה שלו היא אפסית.

אני gad - לפי ערוץ הספורט, 3000.

זה ממש לא נכון, הפועל חיפה רצתה אותו מאוד לעונה נוספת, תדייק בעובדות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Dec-2013, 16:14
הודעה: #32
(07-Dec-2013 15:00)אבירמבו המכבי כתב:  אופיר34 - התאהבת בתדמית של זה שרואה רק את הטוב וזה שצריך להילחם בכל הרוע (=ביקורת לגיטימית) שמשתמשים כותבים כאן. זה גורם לך לרצות להדוף כל מילה וחצי מילה שלא לרוחך.

אם לפרוט שחקן לפי תכונות זה לא מספיק טוב בשבילך ואתה מתחבא תחת התירוץ "מגן הוא לא פליימקר", אז זה סתם ויכוח מיותר, כי מבחינתך כל זמן שהוא לובש את המדים הצהובים ודורך על הדשא בזמן משחק הוא כבר מצוין. זה שחקן שבליגה לאומית לא מצליח לתרום שום דבר למשחק שלנו, כשיש לו את כל האגף לרשותו, בליגה השנייה.
מעניין למה אף קבוצה בליגת העל לא ניסתה ללכת עליו, כשעל אחמד סבע, קובי דג'אני ועמרי בן הרוש הסתערו קבוצות שהולכות לסיים 1-5 העונה (לא אופתע אם 1-4 אפילו). או שהליגת העל משופעת במייקונים ואלבות או שפשוט כולם מבינים שהתרומה שלו היא אפסית.

מודה שיש לי בעייה עם תכונת העדר הישראלית הזאת שתמיד תמצא את הרע בכל דבר ותעשה לנו תמיד שחור בעיניים. זה כנראה מה שקורה שאנשי התקשורת הבולטים במדינתנו הם נתן זהבי ורון קופמן....
אני הודף כל מה שלא נראה לי כמו שכל אחד אחר (כולל אתה) הודף את מה שלא נראה לו. למה כל כך קשה לכם לקבל גם דיעה חיובית ? מה קרה ,אסור לפרגן אף פעם במקום הזה ? רק ביקורת שלילית כל הזמן ?
ואם אתה באמת קורא את מה שאני כותב ולא תתמקד במה שמתאים לך, אתה תראה שאני לא רואה רק את הטוב. לא חסר פה רע, אבל שיש טוב מותר גם עליו לדבר. זה לא בושה.

ולעניין טופי - "מגן הוא לא פליימקר" זה לא תירוץ, זה עובדה. אם אתה מצפה שלמגן יהיו את הכישורים שיש לחלוץ או לקשר בונה משחק זה בעיה שלך. טופי הוא מגן ומגן לא אמור לסיים כמלך השערים של הקבוצה וגם לא כמלך הבישולים. יש לו את היכולות שמגן ימני בארץ צריך שיהיו לו. אני באמת לא מכיר מגינים אחרים בארץ שכל הרמה שלהם מגיעה תמיד לכתובת. אתה כנראה מאלה שהחליט לשים איקס על השחקן הזה עוד מהיום הראשון שנחת פה וקשה לך עם זה שהיום הוא אחד השחקנים הבולטים בקבוצה.
אני גם זוכר את כל אלה ששנה שעברה לא הפסיקו לרדת עליו וביום שבנין החליט לשחרר אותו לא הבינו איך הוא מקבל החלטה כזאת. שלא לדבר על הפגיעה המיקצועית שההחלטה הזאת עשתה לקבוצה ,שרק היום בדיעבד אנחנו מבינים אותה.
וכמו שפיליפצ'וק אמר לך, חבל ששוב אתה לא מדייק בעובדות. הפועל חיפה (קבוצת ליגת העל עד כמה שידוע לי) רצתה את השחקן המושמץ הזה גם השנה, אבל כנראה שגם העובדה הזאת לא מסתדרת לך עם התיזה...
07-Dec-2013, 16:53
הודעה: #33
(07-Dec-2013 16:14)אופיר34 כתב:  

מודה שיש לי בעייה עם תכונת העדר הישראלית הזאת שתמיד תמצא את הרע בכל דבר ותעשה לנו תמיד שחור בעיניים. זה כנראה מה שקורה שאנשי התקשורת הבולטים במדינתנו הם נתן זהבי ורון קופמן....
אני הודף כל מה שלא נראה לי כמו שכל אחד אחר (כולל אתה) הודף את מה שלא נראה לו. למה כל כך קשה לכם לקבל גם דיעה חיובית ? מה קרה ,אסור לפרגן אף פעם במקום הזה ? רק ביקורת שלילית כל הזמן ?
ואם אתה באמת קורא את מה שאני כותב ולא תתמקד במה שמתאים לך, אתה תראה שאני לא רואה רק את הטוב. לא חסר פה רע, אבל שיש טוב מותר גם עליו לדבר. זה לא בושה.

ולעניין טופי - "מגן הוא לא פליימקר" זה לא תירוץ, זה עובדה. אם אתה מצפה שלמגן יהיו את הכישורים שיש לחלוץ או לקשר בונה משחק זה בעיה שלך. טופי הוא מגן ומגן לא אמור לסיים כמלך השערים של הקבוצה וגם לא כמלך הבישולים. יש לו את היכולות שמגן ימני בארץ צריך שיהיו לו. אני באמת לא מכיר מגינים אחרים בארץ שכל הרמה שלהם מגיעה תמיד לכתובת. אתה כנראה מאלה שהחליט לשים איקס על השחקן הזה עוד מהיום הראשון שנחת פה וקשה לך עם זה שהיום הוא אחד השחקנים הבולטים בקבוצה.
אני גם זוכר את כל אלה ששנה שעברה לא הפסיקו לרדת עליו וביום שבנין החליט לשחרר אותו לא הבינו איך הוא מקבל החלטה כזאת. שלא לדבר על הפגיעה המיקצועית שההחלטה הזאת עשתה לקבוצה ,שרק היום בדיעבד אנחנו מבינים אותה.
וכמו שפיליפצ'וק אמר לך, חבל ששוב אתה לא מדייק בעובדות. הפועל חיפה (קבוצת ליגת העל עד כמה שידוע לי) רצתה את השחקן המושמץ הזה גם השנה, אבל כנראה שגם העובדה הזאת לא מסתדרת לך עם התיזה...

מסכים.
טופי הוא ממש לא הבעיה של מכבי נתניה.
07-Dec-2013, 20:42
הודעה: #34
וואו תסלחו לי אתם כותבים אוסף של שטויות וממש לא מתעסקים בדברים החשובים אין לנו בעיה בחלק האחורי נכון שניתן לצפות מטופי ליותר בעיקר בגלל העובדה שמדובר בשחקן הכי אתלט ב-2 הליגות הבכירות ... ולצערנו הוא לא מספיק מנצל את זה בעיקר בגלל שלא מצטרפים ואין מספיק שחקנים בהתקפה.
שליו מנשה היה אתמול השחקן הכי טוב והכי יעיל וכולכם קטלתם אותו לדעתי הבעיה אתמול היתה שדווקא שלושה שחקנים מאד משמעותיים היו חלשים מאד אתמול ערן לוי , רן רול , אקסברד תוסיפו משחק בינוני של שריקי ותקבלו חלק קדמי ממש פרווה ...
הפחד של מזרחי קצת משתק את הקבוצה .
הסתכלתי מה ההוראות שמזרחי מעביר אחרי הגול ודווקא הוא ביקש לתקוף אבל לדעתי אם במקום לתת הוראות יעשה מעשה ויכניס חלוץ נוסף הרי קאיודה התחמם כבר והגול שינה לו את קו המחשבה (אם החילוף היה ב-0:0) לא בטוח שהוא היה מוציא את אקסברד ... ערן לוי כל כך הרבה מדברים ונראה לי שהוא עסוק בעצמו כל כך הרבה הוא פשוט מעכב את המשחק היו כמה מהלכים בחצי ראשון שהקבוצה פשוט הניעה יפה את הכדור בנגיעה עד שהכדור הגיע לערן שממש הרס איןלי בעיה שהוא בועט מרבע דונם יש לו בעיטות והרמות פנטסטיות אבל הוא היום סובל מהעובדה שהוא מרוב שהוא רוצה הוא לא מביא כלום... שריקי לא מנצל את יכולתו מספיק ... רן רול היה אתמול חלש וחבל לא יודע מה הסיבה... אברג׳יל סובל מעליות וירידות שדי טבעיים לשחקן לגילו .
הסה״כ הכללי סיימנו תקופה יפה של 5 ניצחונות גם אם לא משכנעים מספקים בהחלט .
08-Dec-2013, 9:37
הודעה: #35
Re: תיקו עלוב שכולו יוסי מזרחי!!!!
אם טופי היה יודע לעשות הכל טוב, הגנה, חילוץ והרמות לראש או רגל של שחקן פנוי הוא לא היה איתנו, הוא בטח היה משחק באחת הליגות באירופה. בליגה שלנו ואף בליגת העל הוא אחד הטובים בתפקידו. טופי לא הבעיה. ערן לוי הרבה יותר בעייתי ממנו. תנועות הידיים שלו אחרי כל מסירה כושלת, האטת המשחק בצורה מחרידה, כל זה ערן לוי ולא אף אחד אחר. כל הכדורים עוברים דרכו בין אם זה מפחד או הוראה מטומטמת של המאמן והאיטיות שלו לא מאפשרת שום התקפה מתפרצת.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
08-Dec-2013, 10:54
הודעה: #36
לפעמים אני חושב שאנחנו יותר גרועים מאוהדי הפועל ת"א בכל מה שקשור לפסימיות.
אני מפחד לחשוב מה היה קורה אם היינו היום במצב של הפועל פ"ת או הפועל ר"ג שככה יהיה לי טוב.
08-Dec-2013, 18:08
הודעה: #37
פיליפצ'וק ואופיר34 - תדייקו אתם. היו דיבורים על כך שהוא כנראה ישאר בהפועל חיפה כי ניר קלינגר מחזיק ממנו (ניר קלינגר, כן? לא הסקוטי עם המסטיק). השמועות הללו נעלמו כלא היו ביום שאותו ניר קלינגר עשה כיפה אדומה ליואב כץ ועזב את הכרישים בשביל הדולפינים.

באמת כמה קשה היה להוציא מאיתנו שחקנים בקיץ האחרון... ממש ירקנו דם כדי להדוף את כל קבוצות ליגת העל.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים